Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Żałoba z powodu Woblerowej wariacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 24 styczeń 2011 - 19:46

Łezka się w oku zakręciła,zginął śmiercią nienaturalną mój i chyba nie tylko mój najbardziej ulubiony temat Woblerowa Wariacja.Ten temat zawsze był u mnie numero uno i nie wiem dlaczego został zamordowany.Czemu zmieniać coś co było bardzo dobre i pobiło rekord forum w ilości postów,coś co przynosiło taką radość w czytaniu wręcz pochłanianiu postów i zdjęć.
Stworzono indeks wytwórców ale to już nie to samo.
Ogłaszam 3 dniową żałobę!!!
Jakie są Wasze opinie?

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 styczeń 2011 - 19:49

and67 rozumiem Twój smutek, głowa do góry!



#3 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 24 styczeń 2011 - 19:55

Rozumiem Remku potrzebę zmian,fajnie że każdy wytwórca ma teraz swój odnośnik to ułatwi szukanie i kontakty,,ale woblerowa wariacja mogła jeszcze pożyć :(

#4 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 20:00

To był dobry wątek, ale tylko do pewnego momentu. Ten moment skończył się na długo przed obecną zmianą. Redakcja podjęła bardzo dobrą decyzję. Dziś każdy każdy rękodzielnik ma swój licznik i swój wątek. W dodatku całkowicie za free… tylko w Polsce :unsure:

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 styczeń 2011 - 20:38

Panowie ... zmiany są nieuniknione :D Tak jak napisałem by iść dalej trzeba zmieniać - koncepcja jest przemyślana, bo nie uczyniłbym tego pochopnie - zwłaszcza w taaakim wątku. Kolejne kroki ... niebawem :D

#6 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 24 styczeń 2011 - 21:37

też mi się ta zmiana nie widzi mimo że jestem jednym z dłubaczy i narazie nie będę nic otwierał.z czasem się oswoję ale też mi smutno.

#7 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 24 styczeń 2011 - 21:58

Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Z wielostronicowymi wątkami jest taki problem, że czasem jak człowiek chce do czegoś wrócić, musi grzebać w kilkudziesięciu stronach. A tak, pamiętając o czyje informacje chodziło, może zaczerpnąć ich bezpośrednio w jego autorskim wątku.
Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, tak na pewno jest bardziej przejrzyście.

Pozdro
Kamil

#8 ONLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2011 - 22:04

Główną naszą troską która stała za tym pomysłem było to, żeby rękodzieła nie ginęły w otchłaniach wątku - wątku wyjątkowego i historycznego, ale jednak grzebiącego dokonania wielu osób w swoich kilkudziesięciu stronach. Muszę przyznać że mi też w pewnym sensie jest żal że ten wątek-instytucja został zamknięty, ale z drugiej strony wolę patrzeć z optymizmem w przyszłość i dostrzegać pozytywne strony i potencjał drzemiący w obecnie wprowadzonych zmianach - będzie dobrze :D

#9 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2011 - 09:37

,fajnie że każdy wytwórca ma teraz swój odnośnik to ułatwi szukanie i kontakty,,

Sorry gapa ze mnie Embarassed Ale gdzie mogę znaleźć te odnośniki do każdego z woblerostrugaczy?

#10 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 25 styczeń 2011 - 09:37

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=17438&am p;start=0&

#11 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2011 - 09:59

Dzięki :D Mnie pomysł bardzo się spodobał, choć wątku jako takiego troszkę żal.

#12 OFFLINE   spidi

spidi

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 363 postów
  • Lokalizacjaleńczester

Napisano 25 styczeń 2011 - 15:51

hejka mi też żal tego wątku mój ulubiony temat każdy mógł zamieścić tam swoje wobki teraz jak ktoś zrobi 5 wobków na rok to nie za bardzo sie opłaca otwierać swój temat także woblerowa wariacja powinna być reaktywowana a kto chce autorski proszę bardzo :mellow: nie dało by się tak????????????

#13 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 25 styczeń 2011 - 16:01

Nie, nie daloby sie

Jak robisz 5 woblerow na rok to bedziesz mial swoj watek, o ile bedziesz chcial, i w nim umiescisz zdjecia swoich 5 woblerow, o ile bedziesz chcial.

Nie ma wymogu minimalnej liczby sztuk by miec swoj watek jako strugacz. Nie ma kryterium OPLACALNOSCI.

Po prostu watki strugaczy nieaktywnych beda z uplywem czasu coraz nizej wsrod postow aktualizowanych w dziale majsterkowicza. A z czasem dostep do nich bedzie tylko przez index.


#14 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 25 styczeń 2011 - 16:49

To tak jak z ulubionymi butami. Aby dojść gdzieś dalej trzeba od czasu do czasu sprawić sobie nowe. A sentyment do starych pozostaje - i dobrze. Wątek o woblerowej wariacji został włożony do szklanej gablotki i będzie wspaniałą pamiątką. Teraz więcej twórców woblerów będzie miało okazję zaistnieć. Pytanie tylko czy zechcą z tej szansy skorzystać...

#15 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 25 styczeń 2011 - 17:24

Wątku żal,czas pokaże czy strugacze zechcą skorzystać z szansy szerszego zaistnienia w nowej roli i wykorzystania nowego potencjału możliwości które dają wprowadzone zmiany.Mam nadzieję że tak bo wszyscy na tym skorzystamy.

#16 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 25 styczeń 2011 - 17:27

[quote title=krzysiek_pomorsko napisał(a) dnia pon, 24 styczeń 2011 08:00]To był dobry wątek, ale tylko do pewnego momentu. Ten moment skończył się na długo przed obecną zmianą.

A mógłbyś trochę rozwinąć temat bo natura moja ciekawa jest.

#17 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 25 styczeń 2011 - 20:51

Znasz temat, więc bardzo dobrze wiesz o czym piszę. To był moment kiedy wątek stał się areną sporu pomiędzy, komercyjnymi producentami . Do samego sporu nic nie mam, wiadomo rynek sam się nie zbuduje. Natomiast wykorzystanie do tego wątku, który był miejscem dla wielu drobnych hobbystów, przyczynił się do stanu obecnego. Temat „woblerowa wariacja” , był budowany przez lata, przez wielu użytkownikó. Wszyscy przyczynili się do licznika, który urósł w tym czasie . Dziś każdy sam napędza swój wątek i sytuacja jest jasna.

#18 OFFLINE   Avallone

Avallone

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaParyż

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:46

To był dobry wątek, ale tylko do pewnego momentu. Ten moment skończył się na długo przed obecną zmianą. Redakcja podjęła bardzo dobrą decyzję. Dziś każdy każdy rękodzielnik ma swój licznik i swój wątek. W dodatku całkowicie za free… tylko w Polsce :unsure:


To jest dobre rozwiązanie, rękodzieło trzeba reklamować a skutecznie reklamować znaczy nie przekrzykiwać się a dać każdemu swoje poletko reklamy, u mnie tak funkcjonuje od miesięcy :D


#19 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 28 styczeń 2011 - 21:49

dobrego rękodzieła wcale nie trzeba reklamoeać.

#20 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 styczeń 2011 - 22:12

dobrego rękodzieła wcale nie trzeba reklamoeać.

Otóż to. Dobry produkt sam się obroni!! O dobrej przynęcie jest głośno wśród ryb, a nie w mass mediach




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych