Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kije Mekamila - Wędki-KS

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
270 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 04 wrzesień 2012 - 17:27

Znając posty @tench77 z tego i innych for, domyślam się, że zdjęć nigdy nie zobaczymy. Prawda tench77?
  • MarcinW85 lubi to

#202 OFFLINE   czermin

czermin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Czermiński

Napisano 04 wrzesień 2012 - 18:55

Zdjęcia będą ode mnie. Zamówiłem muchówkę na blanku Batson IF904 uzbrojoną w przelotki jednostopkowe i z rękojeścią z korkowym insertem. Całość wyszła tak:

http://i1131.photobucket.com/albums/m557/wedki-ks/IMG_3058-1.jpg

Moim zdaniem jeśli chodzi o estetykę, wykonanie i inne jest bardzo spoko. Kijek jest AFTM4 czyli raczej lżejszy niż wielbione wszem i wobec 5/6 ale do tej pory nie zawiódł mnie w ani jednej sytuacji. Udało się wydłubać kilka rybek (klenie 40-50 cm, kilka przyłowionych boleni), nawet stanąć na podium w mistrzostwach okręgu i nie mam z wędką problemów. Dla potwierdzenia dwa zdjęcia gdzie widać wędkę.

https://lh4.googleusercontent.com/-I_UV6oxXePs/UB2CQhjUekI/AAAAAAAABqA/mbt6RtYoZeA/s640/20120804203.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-gM-ORmQigbg/UC_vomKfPhI/AAAAAAAABts/TXScfReZLdg/s640/S6300378.JPG

Jedyne z zastrzeżeń to długi oczekiwania na odpowiedź po otrzymaniu kija, ale to już za nami i jest okej. Dodam jeszcze, że samo montowanie wędki odbyło się w dość krótkim czasie.

#203 OFFLINE   tench77

tench77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 23:19

.....


Użytkownik tench77 edytował ten post 22 grudzień 2013 - 18:05


#204 OFFLINE   Kozi

Kozi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaŚrem

Napisano 04 wrzesień 2012 - 23:32

To w końcu ile było tych przelotek? Bo widzę, że już 8.

#205 OFFLINE   tench77

tench77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 00:07

....


Użytkownik tench77 edytował ten post 18 styczeń 2014 - 22:57


#206 OFFLINE   krycek

krycek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 05 wrzesień 2012 - 07:24

Po co Ty wogole wtracasz te swoje 3 grosze, slabo poinformowany adwokat? Moze korek tez kolega dotykal i opowiadal ... Nie znam Kamila, nie znam Ciebie ale tak czytam i nie moge sie nadziwic tym dziwnym 'pretensjom' kolegi przekazywanym przez Ciebie. Jakos mam wrazenie ze to takie polskie jest :(

#207 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2943 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 05 wrzesień 2012 - 07:45

Fotki będą jak dostane od właściciela:) Dodam że kijek był u Ciebie w serwisie niedawno gdyż szczytówka uległa złamaniu. Przelotek nie liczyłem ale znajomy wielokrotnie powtarzał, że ich jest tylko 7+szczyt. Co do rękojeści to przyznam że też byłem zdziwiony... Twój kije był porównywany z tym ze zdjęcia i na jego tle wypad słabo;/ /znajomy twierdzi że jakbym chciał kiedyś sprzedać to bierze od ręki...

Nie przypominam sobie, żebym miał na serwisie jakiegokolwiek złamanego Batsona. A już na pewno nie w ostatnim czasie.

#208 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 postów
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Napisano 05 wrzesień 2012 - 09:35

Kolego @tench idz na ryby w poszukiwaniu emocji. Tez nie znam żadnego z Was ale po co wypisywać takie komedyjki by kogoś bezpodstawnie pojechać. Chyba dla zabawy tylko. Pozdrawiam
  • mietek lubi to

#209 OFFLINE   Piotreq

Piotreq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 05 wrzesień 2012 - 12:57

Czytam z uwagę te posty ostatnie i też jestem jak niektórzy przedmówcy mocno zdziwiony opiniami nt nie swojego kija tylko kolegi, dolnikiem który jest nie tak wykonany ale fotek nie ma, reklamacji też nie było i tak w kółko. Sam mam 2 wędki z pracowni Wędki KS, więc jakość ich wykonania mogę określić dosyć miarodajnie i na podstawie tych spinnów (MHX SJ 9000-2 i P903-2)stwierdzam że jest to wzorowe wykończenie, korek (burl, copano) idealnie obrobiony, czysto wykonany, przelotki bez nadlewek, świetne wyważenie pod podane kołowrotki ;) Obsługa w pracowni to inny temat, powiedzieć, że szybko, za przyzwoite pieniążki i z rewelacyjnym kontaktem to za mało i chyba słowo polecam będzie najlepszym podsumowaniem :mellow:

#210 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:27

Dziwne jakieś sytuacje mają ostatnio miejsce <_<
Ktoś coś widział albo i nie :unsure:
Było tak a moze odwrotnie :unsure: <_<
Panowie jakaś masakra :angry:
Jak mam jakieś zastrzeżenia co do jakości i wykonania to od tego jest reklamacja w pracowni.
Po co robić za czyjegoś adwokata i nie być pewnym tego co sie mówi :unsure: Wiec jesli komuś coś nie pasuje to najlepiej wyjaśnić u żródła a nie roztrząsanie publicznie bez wyrażnej checi załatwienia sprawy NORMALNIE :D
Inna sprawa to pracownia WEDKI KS.
Jak dla mnie kontakt bez zarzutu :mellow:
Jakość wykonania wzorowa i to nie jeden mistrz mógł by sie uczyć od kolegi Kamila starannosci i estetyki :D
Osobiście mam dwa patyki od Kamila MHX SA1085 oraz przezbrojonego Beastmastera 330H.Jakość i wykonanie rewelacyjne :mellow:

#211 OFFLINE   adis

adis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:37

Za chwilę się okaże że ... nie samochód tylko rower i nie wygrał tylko mu ukradli

#212 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:39

Panowie! Wracamy do tematu. Albo konkrety albo - szkoda czasu i wątku...

#213 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 06 wrzesień 2012 - 20:31

Przepraszam, że wracam, ale admin wkroczył a niedopowiedzenia zostały. Skoro @tench77 nasmrodził a nie poparł zdjęciami, to niech ktoś z adminów jego biadolenie wywali. Chociaż tutaj nie pozwalajcie, jak się póki co okazało, bezpodstawnie psuć reputację.

#214 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 06 wrzesień 2012 - 21:00

Proste - usunąć niepodparte posty/zarzuty obciążające Kamila...

#215 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 21:37

Robilem dwa kije u Kamila, jeden w piance, drugi w korku.
Z kazdego bylem mega zadowolony, kije zrobione dokladnie tak jak chcialem, a nie jak wyszlo.. gdzie mialo to miejsce w innej renomowanej pracowni. Jesli chodzo o jakos uzytego korka, to musze z brutalna okrutnoscia przyznac, ze takiej jakosci korka nie uswiadczylem w FC, Fishingart, a nawet legendarny xrods, uzyl nieco gorszego korka, niz to zrobil Kamil. Zapewne moga zdarzyc sie pewne odstepstwa, ale na moim skromnym przykladzie jakis tam obraz to daje.
Ktos tu zarzuca, ze Kamil mocno go skasowal... ? zabawne to, bo ja z ceny za Jego prace bylem rowniez mega zadowolony.
Jesli chodzi o kontakt to nie narzekam, choc dalo sie troszke odczuc, ze Kamil to chlopak zabiegany ;]

Jesli mialbym wskazac jakis slabszy punkt w pracy Kamila, to moze to, ze w porownaniu z innymi mi znanymi, na omotki nalozyl nieco wiecej lakieru (jednak jest on polozony rowno, bez zadnych zgrubien, pecherzykow i innych wad) - ale ja moze w tym momencie juz nieco wymyslam ;0

Jak Kamil rozwinie jeszcze bardziej skrzydla, to napewno jeszcze mu zlece jakis projekt, bo mam pewnosc, ze zrobi tak jak mi sie podoba i nie odrze mnie z kasiorki
Polecam wedki KS

#216 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 22:37

Ja też polecam Kamila jako rodbuildera i jako człowieka.Nie daje wiary tym bluzgom.

#217 OFFLINE   Revizor

Revizor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • LokalizacjaJabłonna/k. W-wy
  • Imię:Marcin

Napisano 07 wrzesień 2012 - 08:48

Robiłem nowy kij u Kamila, jak i zlecałem przezbrajanie starych wędek (czego nie chciały podjąć się inne pracownie). Efekt? Ja jestem bardzo zadowolony - Batson ma u mnie dożywocie - kasa z usługę więcej niż rozsądna :D. Kontakt - bez najmniejszego problemu.

Extra Kamil serwisował mi wszystkie multiplikatory - super człowiek, super kontakt, super robota. Mogę tylko polecić.
Tyle od mnie.

#218 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 wrzesień 2012 - 12:39

Miałem sposobność korzystać z usług Kamila - w tym wymiany korka w fabrycznym kiju Ellite St.Croix - i byłem BARDZO ZADOWOLONY. Aby nie powtarzać szczegółów, wstawiam link do wątku, w którym opisałem całą sytuację: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=27697&am p;prevloaded=1&&start=1140
Polecam z czystym sumieniem Kamila i jego pracę.
Pozdrawiam,
Grego

#219 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 07 wrzesień 2012 - 13:08

Ja czekam na fotki spapranego kija przez Kamila :mellow: .
Jakoś doczekać się nie mogę :mellow: .
Kamil wykonał mi kilka przeróbek, na jakość nie narzekam i nie narzekałem.

#220 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 wrzesień 2012 - 09:15

Pany, a może ten badziew to była podróbka?!? :huh: :lol: ;) Naprawdę, albo dociągnąć ten temat do końca (czyli poparcie tych mocnych zarzutów zdjęciami, filmem, czymkolwiek) albo wyyy...ekspediować tę całą paplaninę w piii... w piach. :D

Pozdrawiam
Grzesiek





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski-rb