Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Docisk szpuli Daiwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Rejant

Rejant

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 czerwiec 2016 - 15:00

Witam, 

 

Panowie pomóżcie, zgubiłem docisk szpuli od multka Daiwa Lexa 300 HSl i nie wiem skąd można dosyć szybko ściągnąć. Obecnie mieszkam w Danii i zamówiłem tutaj w sklepie, ale czekam już ponad 2 miesiące i dalej nie wiedzą kiedy będzie dostępna ta część.  Czy ma ktoś z was schemat, znalazłem dwa różne oznaczenia i nie wiem jakim się posiłkować. 
 
 
 
Napisałem do przedstawiciela firmy Daiwa posiłkując się schematem nr 1 i dostałem odpowiedź ..."Co do schematu, to nie jest on spójny z naszymi oznaczeniami, bardzo proszę posiłkować się schematem dodanym do kołowrotka jaki  pochodzi z naszej dystrybucji. Numery cześć u nas wyglądaj  np. tak: SERD6B939701" 
 
Zgłupiałem już i nie wiem jakim numerem jest tej części. 
 
 Sprawdziłem jeszcze i pasuje cześć z Tatuli 200 hsl może to jakoś będzie szybciej dostać ? Panowie proszę pomóżcie bo nie mam czym łowić na ciężko.  


#2 OFFLINE   Rejant

Rejant

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Mariusz

Napisano 27 czerwiec 2016 - 10:53

Panowie czy odpowiednikiem japońskiej Tatuli 150 SHL jest właśnie 200 HSL, chodzi czy wielkość ich jest taka sama, bo wtedy będę mógł ściągnąć nakrętkę z Japonii. 


Użytkownik Rejant edytował ten post 27 czerwiec 2016 - 10:53


#3 OFFLINE   Rejant

Rejant

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:25

Dla potomnych, ten sprzedawca posiada dużo części do Daiwy  http://www.ebay.com/...=1&_ipg=&_from= . Docisk szpuli przyszedł w ciągu tygodnia. Nie wiem czemu, ale w europie serwis Daiwy kuleje i to strasznie, wysłałem zapytanie do przedstawiciela o docisk szpuli, szpulkę do tatuli i lexy i żadnej części nie posiadają i nie wiedzą kiedy będzie dostępna. 


Użytkownik Rejant edytował ten post 05 lipiec 2016 - 12:26


#4 OFFLINE   Rejant

Rejant

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Mariusz

Napisano 06 lipiec 2016 - 00:09

Link coś źle się skopiował, wiec wklejam poprawny http://m.ebay.com/sc...ue&sid=boat0501