Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czy był ktoś może nad jeziorkiem Östersjön w szwecji ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pawekus

pawekus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 22 luty 2011 - 12:47

Tak jak w temacie może ktoś z grona forumowiczów zna to jeziorko, może polecić lub odradzić albo chociaż o nim opowiedzieć ....

#2 OFFLINE   grubyzwierz

grubyzwierz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 24 luty 2011 - 08:51

Czy to jest to jeziorko, które jest połączone z jeziorem Ellenosjon?

#3 OFFLINE   pawekus

pawekus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 24 luty 2011 - 11:26

Tak tak to właśnie . 110 km na północ od Goteborga.

#4 OFFLINE   grubyzwierz

grubyzwierz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 26 luty 2011 - 20:49

Całkiem fajne jeziorko z bardzo zróżnicowanymi miejscówkami. Byłem tam we wrześniu ubiegłego roku. Spałem u Svena co ma stado owieczek, wołających sveeeeeeeen!. Ale większość czasu spędziłem nad Ellenosjon polując na szczupaki - mój największy 118 cm - pływa dalej i rośnie. Wracając do Ostersjon - stukałem po dnie gumami szukając sandaczy. Miałem jednego walnięcie, ale nie dałem radę zaciąć w tempo. Wrzesień to jednak czas szczupaka. W końcowej części jeziorka, gdzie jest dużo wypłyceń, zatok z grążelami łowiłem szczupaki, ale kaliber 50 cm. Ogólnie miejsce baaardzo urokliwe. Aha, jak masz ochotę to koło Ostersjon jest fajne leśne jeziorko ze sporymi szczupakami. Kolega złowił wprawdzie małego - +50, ale był prześlicznie wybarwiony. Aha, jak poszukasz na mojej stronie, to trafisz na opis wyprawy na Ellenosjon i Ostersjon :D Pozdrawiam !

#5 OFFLINE   pawekus

pawekus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 27 luty 2011 - 00:17

No dzięki bo zastanawiałem się nad wypadem majowym tam pod kątem szczupaka, ale stanęło na Bolmen ale jeszcze wrzesień czeka na zaplanowanie i tu będę się wahał nad kierunkiem Osterjon lub ponownie Laxjon.
P.S. A ta piekna metrówka to na trolling czy z ręki? Z przyjemnością właśnie śmigam na Twoją stronę. Pozdro

#6 OFFLINE   grubyzwierz

grubyzwierz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 28 luty 2011 - 13:58

Metrówka na spina. Szczęśliwie wyjęta. Koledzy już nie mieli tyle szczęścia i puścili kilka metrówek spod łódeczki. Także rybska tam są naprawdę konkretne :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych