Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Mnie tez trafiło...

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   szatan4432

szatan4432

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Sza.......

Napisano 02 sierpień 2016 - 08:53

Na codzień siedzę z woblerkami robię je średnio 12-18h na dobę postanowiłem zrobić cos innego spróbować swoich sił w uzbrojeniu własnego kijka , blank dostałem od znajomego miał go zbroić pod Bolenia ale jednak stracił zapał , ja postanowiłem uzbroić ten blank pod multiplikator na Bolenia (woblery 10-25g) efekt nic specjalnego bo niektóre części wykorzystane ze starych Kijów ale zawsze frajda ze zrobienia czegoś innego jak codzienność czyli woblerki na dole kilka zdj , wstawię niedługo lepsze jak tylko nabędę lepszy aparat 😊

Załączone pliki


  • Friko lubi to

#2 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:10

Tylko przelotki masz takie jak pod staloszpulowca, a nie pod multik ;)



#3 OFFLINE   szatan4432

szatan4432

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Sza.......

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:45

Tak wiem wiem ale nie sa standardowe zrobiłem je od niższej stopki i dłuższe omotki i myśle ze narazie dadzą rade a po wypłacie cos tam innego przezbroje

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 sierpień 2016 - 10:06

Łowić z pewnością się da i na takich przelotkach :)  kiedyś miałem taką sytuację nad wodą, ze z roztargnienia zabrałem kij spinningowy i multiplikator - powrót do domu nie wchodził w grę więc z konieczności musiałem posługiwać się takim zestawem - złowiłem dwa szczupaki :) okazało się też że uchwyt DPS-18 jest całkiem wygodnym uchwytem do jerkowania i brak pazura nie przeszkadzał w niczym. Myślę że w drugą stronę tj, gdbymy zabrał kij pod casta i kołowrotek - byłoby dużo gorzej ;)


  • Piotrek Milupa lubi to

#5 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4397 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 02 sierpień 2016 - 10:12

Tak wiem wiem ale nie sa standardowe zrobiłem je od niższej stopki i dłuższe omotki i myśle ze narazie dadzą rade a po wypłacie cos tam innego przezbroje

--------
:D :D :D
Po co ci wypłata? ;)
Potrzebujesz przelotek zdjętych z kija i najlepiej dwustopkowych.
Mam starego Balzera Magna Silver z dwustopkami SIC. Mógłbym ci je zdjąć ale musiałbym mieć cos na jednej stopce do przezbrojenia. Min. Alconite. Oczywiscie rozmiary musisz mi podać jakie chcesz i ewent. sprawdzę czy takie na kiju są.

#6 OFFLINE   yacaré

yacaré

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaBremen

Napisano 02 sierpień 2016 - 10:14

Nie wymienial bym ich tylko dla tego, ze "nie sa pod multik". Przypuszczam, ze przelotki o tym nie wiedza, wiec jesli sie sprawdzi... Tym bardziej, ze nie jest to kij na tunczyki... Bardziej martwil bym sie uchwytem, ten gwint moze byc niewygodny... A tak pozatym to multik i bez pazura "da sie"... Milej zabawy!



#7 OFFLINE   szatan4432

szatan4432

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Sza.......

Napisano 21 sierpień 2016 - 15:00

Powiem tak kijek na swoim koncie ma juz kilkanaście boleni 60+ a 2 nawet 70+ przelotki na swoim miejscu nic sie nie dzieje takze chyba jest okej prace ma rewelacja , jak wspominałem mam duże dłonie i bez pazura jest mi duzo wygodniej łowić multi na dniach bede składał kijek pod multi pod pstrąga 1-6g zobaczymy co z tego wyjdzie ciekawego tym razem bedzie nowoczesny wygląd nie tradycyjna rękojeść 😃





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb