Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka w kamieniu wykuta - nowy artykuł na jerkbait.pl


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 06 marzec 2011 - 20:44

Cześć,
Mongolia siÄ™ skomplikowaÅ‚a. Jest 50% szans, Åźe uda siÄ™ jÄ… zorganizować. Natomiast Rosja ... Tu zaczyna siÄ™ opis, w jakich iloÅ›ciach i jak wielkie Å‚ososie bÄ™dziemy poÅ‚awiać. Brzmi bardzo zachÄ™cajÄ…co, ale moim marzeniem jest jednak Mongolia. Pojawia siÄ™ dylemat - co bÄ™dzie jeÅ›li nie uda siÄ™ pojechać do krainy Chingis Chana? Hmmm z drugiej strony dwie tak powaÅźne wyprawy w jednym roku?

Zapraszam do lektury kolejnego artykułu na jerkbait.pl. Tym razem Hlehle o swojej przygodzie w Rosji.

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWaÅ‚brzych/WrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 06 marzec 2011 - 21:18

AleÅź niespodzianka w niedzielny wieczÃÅ‚r :D

@Danielu, zastanawiam siÄ™, jakÄ… wyprawÄ… jeszcze zaskoczysz!!
PiÄ™kne landszafty i Å›wietny klimat wyprawy, ktÃÅ‚ry doskonale da siÄ™ wyczuć w Twoich opowieÅ›ciach :D

Gratuluję, zazdroszczę i czekam na kolejne teksty z.....no właśnie? Skąd tym razem??

Pozdrawiam
Kamil

#3 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 07 marzec 2011 - 00:44

Zdjęcia coś dziwnie wyglądają ;)
Remku nie bawiłeś się suwaczkami czasem? ;)

#4 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 07 marzec 2011 - 02:20

Daniel! Wspaniała wyprawa! Tylko pozazdrościć! :D

#5 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 07 marzec 2011 - 09:05

PiÄ™kna przygoda, zdjÄ™cia, widoki ktÃÅ‚re oddajÄ… klimat tej niezwykÅ‚ej wyprawy, tekst - po prostu super !

Ps. Zdjęcia faktycznie jakby odrobinę za ostre :D

#6 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • ImiÄ™:Krzysztof

Napisano 07 marzec 2011 - 09:21

Takie artykuÅ‚y zdecydowanie mi szkodzÄ…. Nie powinienem ich czytać, kiedy do najbliÅźszej wyprawy na ryby pozostaje mi jeszcze prawie 3 miesiÄ…ce, a na ostatniej byÅ‚em pÃÅ‚Å‚ roku temu. WyÅ‚owili siÄ™, skubaÅ„cy, do bÃÅ‚lu… A w dodatku ta formuÅ‚a spÅ‚ywu pontonowego – genialne. Jak ja bym tak chciaÅ‚. Ale jedno jest pewne – na takiej wyprawie moÅźna siÄ™ zÅ‚achać do granic wytrzymaÅ‚oÅ›ci. WyobraÅźam sobie, Åźe roboty i Å‚owienia jest tyle, Åźe nie wiadomo, w co rÄ™ce wÅ‚oÅźyć. Åšpi siÄ™, bo nie da siÄ™ nie spać.

W tym roku teÅź chcemy poganiać trochÄ™ za salmonidami, ale raczej przy okazji. Choć kto wie – być moÅźe stanÄ… siÄ™ samoistnym celem tegorocznej wyprawy…


#7 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 07 marzec 2011 - 10:54

Takie artykuÅ‚y zdecydowanie mi szkodzÄ…. Nie powinienem ich czytać, kiedy do najbliÅźszej wyprawy na ryby pozostaje mi jeszcze prawie 3 miesiÄ…ce, a na ostatniej byÅ‚em pÃÅ‚Å‚ roku temu. WyÅ‚owili siÄ™, skubaÅ„cy, do bÃÅ‚lu… A w dodatku ta formuÅ‚a spÅ‚ywu pontonowego – genialne. Jak ja bym tak chciaÅ‚. Ale jedno jest pewne – na takiej wyprawie moÅźna siÄ™ zÅ‚achać do granic wytrzymaÅ‚oÅ›ci. WyobraÅźam sobie, Åźe roboty i Å‚owienia jest tyle, Åźe nie wiadomo, w co rÄ™ce wÅ‚oÅźyć. Åšpi siÄ™, bo nie da siÄ™ nie spać.

W tym roku teÅź chcemy poganiać trochÄ™ za salmonidami, ale raczej przy okazji. Choć kto wie – być moÅźe stanÄ… siÄ™ samoistnym celem tegorocznej wyprawy…



Krzysiek- zabierajcie sie w takim razie z nami :D Salmonidow bedzie pod dostatkiem: lipienie, pstragi, trocie, sieje i lososie. Wszystko pod namiotami, zaczynajac od konca czerwca :)Polnocna Szwecja plus Norwegia :D Miejsca znane i sprawdzone.Ryb bardzo duzo :D Szczupaki tez sie znajda, ladniutkie nawet :D

Bujo

#8 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • ImiÄ™:Krzysztof

Napisano 07 marzec 2011 - 11:19

DziÄ™ki za zaproszenie :mellow: WidzÄ™, Åźe szykuje siÄ™ super wyprawa. Kto wie – jeÅźeli zaproszenie jest w formule „open” to moÅźe skorzystamy w przyszÅ‚ym roku W tym roku mamy wyjazd zaklepany na poczÄ…tek czerwca (2-12.06). OkoÅ‚o osiem i pÃÅ‚Å‚ dnia na miejscu, gÅ‚ÃÅ‚wnie trolling (za Å‚ososiowatymi rÃÅ‚wnieÅź) i szczupaki z rÄ™ki. W Å›rodku dnia bÄ™dziemy trenować okoliczne potoki. To Å›rodkowa Szwecja, wiÄ™c pewnie moÅźna by znaleźć lepsze Å‚owiska, ale co tam, od czegoÅ› trzeba zacząć.

#9 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 07 marzec 2011 - 11:57

Gratuluję świetnej przygody.

Maladcy!

#10 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 07 marzec 2011 - 20:10

Brawo Daniel Szkoda tylko, Åźe nie byÅ‚o prawdziwych Å‚ososi. WidzÄ™, Åźe Marcin B. nieźle wymiata PamiÄ™tam, jak zabraÅ‚em go 15 lat temu na jednÄ… z rzek Podkarpacia i pokazaÅ‚em jak Å‚owić na maÅ‚e woblery :mellow:

#11 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 08 marzec 2011 - 10:19

Brawo Daniel Szkoda tylko, Åźe nie byÅ‚o prawdziwych Å‚ososi. WidzÄ™, Åźe Marcin B. nieźle wymiata PamiÄ™tam, jak zabraÅ‚em go 15 lat temu na jednÄ… z rzek Podkarpacia i pokazaÅ‚em jak Å‚owić na maÅ‚e woblery :mellow:


Marcin super gość, a do tego świetny muszkarz. Miałem od kogo się uczyć :D

#12 OFFLINE   hoin

hoin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjapoÅ‚udniowy wschód

Napisano 09 marzec 2011 - 21:34

Jak czytam Twe relacje Danielu to aÅź krew siÄ™ we mnie burzy z tÄ™sknoty za... sam dokÅ‚adnie nie wiem za czym. Chyba za tym wszystkim co Ty widziaÅ‚eÅ› i co zÅ‚owiÅ‚eÅ›, a do czego ja pewnie nawet nie bÄ™dÄ™ miaÅ‚ okazji siÄ™ zbliÅźyć...
Tak czy inaczej pisz jak najwiÄ™cej - czyta siÄ™ to jednym tchem, oglÄ…da zresztÄ… teÅź
Gratuluję kolejnej wspaniałej przygody i czekam na następną :D

#13 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 11:02

Ps. Zdjęcia faktycznie jakby odrobinę za ostre :D


Fotki juz naprawione :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych