Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wężowa Wyspa – Roslagen 2006 – część II - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 czerwiec 2006 - 08:35

Cześć,
Dzisiaj mam przyjemność opublikować drugą część artykułu opisującą nasze dalsze przygody, które miały miejsce podczas jerkbaitowej wyprawy do Roslagen. Tym razem opowieści o rybach przekraczających metr! Zapraszam serdecznie do lektury reportażu i dyskusji. Na trzecią i ostatnią już część zapraszamy za tydzień.

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 czerwiec 2006 - 09:26

Dobre B)

bravo @Porter,

gratuluje metrowek, to sie nazywa wrodzony talent :mellow:

Pozdrawiam

#3 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 27 czerwiec 2006 - 10:23

No to @Porter obronil nazwisko rodowe przed zapomnieniem, tudziez znieslawieniem :mellow:

A @Remka jak dobrze podpuscic to lowi jak maszyna <_<

Brawo chlopaki

#4 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 czerwiec 2006 - 11:03

Widzę, że duch w narodzie nie ginie - jak się podrażni ambicję (Porter, Remek), to łatwo o desperackie zobowiązania :mellow: :mellow: :mellow: - z tym, że wyjątkowość szwedzkich łowisk polega widocznie na tym, że tam można tych zobowiązań dotrzymać :D .

A ja zachodzę w głowę, jak Wy (a szczególnie mam na myśli autorów artykułu, którzy relatywnie łowili najwięcej) mieliście czas na łowienie kilkudziesięciu ryb dziennie i jeszcze robienie tylu zdjęć :huh: :huh: :huh: ...

Chyba rzeczywiście do takiej wyprawy trzeba się dobrze przygotować technicznie i logistycznie, aby nie marnować czasu na łodzi na zbędne ruchy :D ...

#5 OFFLINE   Singor_ths

Singor_ths

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 czerwiec 2006 - 11:39

Często dochodziło do takiej sytuacji że aparatu z ręki nie odkładałem..kilka fotek Sebkowi, a tu juz remek podbiera rybke i kolejna sesyjka ;). Pierwszego dnia wykonałem koło 200 zdjęć :lol:

#6 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 czerwiec 2006 - 16:18

Często dochodziło do takiej sytuacji że aparatu z ręki nie odkładałem..kilka fotek Sebkowi, a tu juz remek podbiera rybke i kolejna sesyjka. Pierwszego dnia wykonałem koło 200 zdjęć


Kurnia, to kiedy TY łowiłeś (i kto Ci robił zdjęcia :lol: )???


#7 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 27 czerwiec 2006 - 18:54

Nieżle sobie poszaleliście z tymi szczupakami.Opowiadanie jak zawsze świetne.Troche nawyliczaleś tych rybek,jak by je zlożyl to z pol kilometra szczupcow zlowiliście :lol: :mellow: Porter tak dobrze lowil bo mu plynne ruchy zostaly po napojach :mellow: Reszta też mogla tak spróbować,wtedy to by byly wyniki :mellow:

#8 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 27 czerwiec 2006 - 20:12

http://www.jerkbait.pl/forum/images/message_icons/icon14.gif ;)

#9 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 czerwiec 2006 - 10:16

Bravo panowie, po to sie jezdzi na ryby...
Pozdro
Gumo

#10 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 czerwiec 2006 - 10:50

jak zwykle super :mellow:

#11 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 czerwiec 2006 - 12:32

@All,

dzięki za miłe słowa. Cieszę się bardzo, że reportaż podoba się wam. :mellow:


@Marcinesz,

...A ja zachodzę w głowę, jak Wy (a szczególnie mam na myśli autorów artykułu, którzy relatywnie łowili najwięcej) mieliście czas na łowienie kilkudziesięciu ryb dziennie i jeszcze robienie tylu zdjęć...

- bo widzisz Marcin, to właśnie jest poświęcenie. Podczas łowienia nie myślimy tylko o tym aby złowić jak najwięcej, nie ścigamy się o metrówkę. Dla nas ważne są poboczne sprawy. Podstawa to dobre przygotowanie przed wyprawą, a robienie zdjęć sprawia nam ogromną przyjemność. Zresztą dzięki nim możemy póżniej stworzyć tak obszerną i ciekawą relację.
Robienie zdjęć to duże poświęcenie, szczególnie jak w danym momencie ryby dobrze biorą. Często napływaliśmy na miejsca, w których brały duże szczupaki, ale po złowieniu większej ryby odkładaliśmy wędki i robiliśmy sesję zdjęciową, zamiast dalej łowić. Trochę czasu poświęcilismy także na kręcenie kamerą. :D
Przypuszczam, że jakbyśmy robili mniej zdjęć, a wykorzystywali dobre napłynięcia, to złowilibyśmy dużo więcej ryb.

...Chyba rzeczywiście do takiej wyprawy trzeba się dobrze przygotować technicznie i logistycznie, aby nie marnować czasu na łodzi na zbędne ruchy...

- według mnie jest to bardzo ważne. Byliśsmy przygotowani bardzo dobrze i mam nadzieję, że na kolejnych wyjazdach będziemy przygotowani jeszcze lepiej. :mellow:


#12 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 28 czerwiec 2006 - 20:37

gratuluję wyników,od dwóch lat próbuję łowić szczupaki tylko i wyłącznie w dryfie,szkoda tylko że wyniki mam dużo gorsze

#13 OFFLINE   esox

esox

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 czerwiec 2006 - 08:34

Gratulacje, ładne widoki, piękne rybki
Od takich relacji w głowie mi się kręci
Zaczynam oszczędzać na wyjazd do Szwecji :mellow:

pozdrawiam esox :D