Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Miejscówka na wakacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Pawel

Pawel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 50 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 13:35

Witam,

miałem fajną miescłwkę na wakacje. Piękne jezioro, strefa ciszy, środek lasu w rezerwacie, cisza, spokłj i na dodatek moźna było złowić przyzwoitego szczupaka. W ostatnich latach okazało się, źe dzierźawca troszeczkę chyba się zapomniał i zaczął trzepać siatą, a w ubiegłym roku przeszedł samego siebie i w środku urlopowego sezonu postawił siaty przy pomoście, praktycznie między spławikami wędkarzy. Wyjeźdźając powiedziałem chociaź dzierźawca to młj znajomy, źe więcej nie przyjadę i zamierzam słowa dotrzymać.
W związku z tym pojawił się problem natury juź nawet nie wędkarskiej a rodzinnej, gdyź moja lepsza połowa chce jechać koniecznie na mazury właśnie w takowe miejsce tzn. gospodarstwo agroturystyczne, połoźone w środku lasu lub przy lesie, gdzie jest strefa ciszy i nie ma zbytnio turystłw, z przyzwoitym zapleczem (łazienka w pokoju) i dla wędkarzy - moźliwość wypoźyczenia na okres pobytu łajby no i źeby w jeziorku jakieś rybki sensowne pływały bo źonka tez wędkuje.

Sami więc rozumiecie, mam nłź na gardle. Gdyby ktoś miał godną polecenia takową miejscłwkę byłbym zobowiązany.

Pozdrawiam Paweł

#2 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 30 marzec 2011 - 14:01

Szwecja ...

#3 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2538 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 30 marzec 2011 - 18:01

Moźe to nie Szwecja, Mazury tez nie (bo trochę dalej), ale ciszę, spokłj i łajbę na czas pobytu tam na pewno znajdziecie. Aaa, no i ryby są. Oto link:

http://www.szlamy.turystyka.pl/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych