Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Klub Białej Tarnowskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 19 styczeń 2017 - 20:47

Pewnie :)

To napisz w odpowiednim miejscu , bo kiedyś pytałeś i nie wiem czy wiesz ale w sobotę już będą!


Użytkownik TOMI803 edytował ten post 19 styczeń 2017 - 20:48


#282 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 20 styczeń 2017 - 01:00

Ale o naszywki klubu chodzi? Tak :D??

#283 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 20 styczeń 2017 - 07:16

Tak, ale pytając czy chcesz naszywki miałem na myśli Patryka, jako członka klubu.



#284 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 21 styczeń 2017 - 07:58

      Witam.

 Zapraszamy wszystkich chętnych, którym los rzeki Białej nie jest obojętny na dzisiejsze spotkanie tj.  21.01.2017 15:00

 Spotykamy się na parkingu przy sklepie Delikatesy Centrum w Pleśnej.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.    

 

          KPBT



#285 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 22 styczeń 2017 - 09:13

Witam wszystkich serdecznie. Pragnę poinformować iż dnia 21.01.2017r. został powołany Klub Przyjaciół Białej Tarnowskiej przy Kole PZW nr 12 Tuchów.

 

Krótka relacja z zebrania założycielskiego na oficjalnej stronie Klubu pod adresem www.kpbt.pl

 

Pozdrawiam w imieniu swoim i całego Klubu Przyjaciół Białej Tarnowskiej.



#286 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 22 styczeń 2017 - 15:10

Panowie dajcie znać bo też chciałbym należeć a wczoraj miałem wyjazd :/ i mnie zabrakło 



#287 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 22 styczeń 2017 - 15:30

Panowie dajcie znać bo też chciałbym należeć a wczoraj miałem wyjazd :/ i mnie zabrakło 

 

Mateusz, to było już nasze trzecie spotkanie :P

 

 

Pleśna tama, niedziela. Z wędkami lub bez. Koło 11?

 

Witam.  

 

SOBOTA 10.12.2016. Pizzeria Rotunda  33-101, Kwiatkowskiego 20, 33-100 Tarnów, godzina 17:00

 

Dziś potwierdziłem, jeżeli ktoś będzie później to nic nie szkodzi, 100% że w godzinę nie ustalimy wszystkiego. Jeżeli ktoś nie może być jutro o takiej godzinie to proszę się nie martwić, ustalimy wspólnie kolejne spotkanie i wtedy to my dostosujemy się do pozostałych kolegów. Pozdrawiam Tomek. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Witam.

 Zapraszamy wszystkich chętnych, którym los rzeki Białej nie jest obojętny na dzisiejsze spotkanie tj.  21.01.2017 15:00

 Spotykamy się na parkingu przy sklepie Delikatesy Centrum w Pleśnej.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.    

 

          KPBT

 

 


Użytkownik TOMI803 edytował ten post 22 styczeń 2017 - 16:01


#288 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 22 styczeń 2017 - 15:57

Witam. Na ten moment Klub nie prowadzi rekrutacji. Proszę się nie obrażać ale od listopada 2016r było już kilka zebrań, wszystkie informacje podawane były z dużym naddatkiem czasowym. Jeżeli komuś zależy to proszę obserwować temat i zapraszam do współpracy. Zgodnie ze Statutem głosowanie nad przyjęciem odbędzie się dopiero na walnym zebraniu październik-listopad. Każdy kto będzie chciał wstąpić do Klubu będzie miał dużo czasu aby się wykazać. Pozdrawiam w imieniu Klubu. Tomek.
  • TOMI803 i patzaw26 lubią to

#289 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 22 styczeń 2017 - 17:37

 

 

 

 

Mateusz, to było już nasze trzecie spotkanie :P

 

 

Trzecie ? Wydawało mi się, że drugie pech trudno trzeba będzie czekać :) 
Tak się mi potoczyło, że miałem wyjazdy w tych dniach Krk i Wodzisław Śl 
No nic nie obrażam się jak coś służę pomocą :) 

 



#290 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 22 styczeń 2017 - 19:27

Dziwne, ledwo powstał klub, a już wprowadzacie selekcje co najmniej jak by klub miał pod sobą wodę jak os na Sanie. Sorry ale bądźcie realistami bo za pół roku może się okazać, że nie ma z kim na ryby jechać. Przekonacie się tylko wody trochę upłynie



#291 OFFLINE   lysy69

lysy69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Paweł

Napisano 22 styczeń 2017 - 19:47

Selekcje? Raczej nie. Kto chciał ten był na spotkaniach. W niewielkim gronie na początku lepiej dopracować niektóre sprawy. Po to że by przyszłym członkom klubu dać "produkt" prawie idealny. Przed nami bardzo dużo pracy. Nie chodzi o jakąś selekcje tylko o czas w którym ogarniemy to wszystko a to chwile potrwa.


  • donkicha, TOMI803 i ag53 lubią to

#292 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 22 styczeń 2017 - 20:28

O jakiej selekcji kolega wspomina? Nigdzie nie padło takie stwierdzenie. Od założenia tematu dostałem 38 maili - specjalnie sprawdziłem. Większość treści : Jak coś zrobicie to dajcie znać też chętnie dołączę do klubu. Każdego powitam w Klubie z otwartymi rękoma ale może najpierw będzie miło coś od siebie wnieść aby uszanować czyjś, może skromny, ale jednak dorobek. Udało mi się zebrać grupę ludzi którzy od początku się angażowali, spotkania z przedstawicielami PZW a podczas nich totalna spychologia przez 3 miesiące, nasze spotkania aby ustalić co i jak chcemy dla rzeki zrobić. Ile całej otoczki w tym wszystkim, czasu, rozmów itp wiem tylko ja i koledzy z Klubu. kto poza naszym kolegą Michałem brał udział w obsadzaniu ikrą dopływu rzeki??? Kto poza mną wisiał na telefonie z przedstawicielami Okręgu? Nie, nie wypłakuję się w rękaw tylko proszę o odrobinę wyrozumiałości. Tak jak napisał Łysy, potrzebujemy czasu aby to wszystko poukładać. Wszelkie informacje o naszych planach nadal będą publikowane na Jerkbait aby każdy zainteresowany mógł się dołączyć. Może źle się wyraziłem we wcześniejszym poście, jeżeli tak to bardzo przepraszam każdego kto poczuł się urażony. Potrzebujemy teraz skupić się na naszych celach a to wymaga czasu, naprawdę bardzo dużo pracy przed nami. Na tym zakończmy tą rozmowę - nie zaśmiecajmy wątku. Pozdrawiam wszystkich Tomek.


Użytkownik Tomek1984 edytował ten post 22 styczeń 2017 - 20:31

  • czis lubi to

#293 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 22 styczeń 2017 - 20:41

 

Trzecie ? Wydawało mi się, że drugie pech trudno trzeba będzie czekać :) 
Tak się mi potoczyło, że miałem wyjazdy w tych dniach Krk i Wodzisław Śl 
No nic nie obrażam się jak coś służę pomocą :) 

 

Zerkaj na wpisy tutaj lub na naszej stronie kpbt.pl . Będziemy publikować wszystko wcześniej aby można było się dopasować czasowo. Pozdrawiam i oczywiście zapraszam do współpracy.



#294 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 23 styczeń 2017 - 13:13

OKi oki dzięki Panowie :) wiem ile jest chodzenia jak niestety ze wszystkim :D 

Pozdrowionka :) miłego dnia :) 



#295 OFFLINE   lysy69

lysy69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Paweł

Napisano 29 styczeń 2017 - 13:26

Witam.Piszę w tym miejscu bo nie mam możliwości gdzie indziej.Panie i Panowie,po pewnych informacjach które do mnie dotarły poddałem się samo ocenie i krytyce (jak to bywało za czasów komuny  :) ).Po kilku godzinnym biciu się w piersi doszedłem do wniosku że moja osoba jest zbyt ułomna i nieodpowiednia żeby należeć do tego klubu (jest to nie tylko moje zdanie i doceniam szczerość).Związku z tym składam swoją "pisemną "rezygnacje z członkostwa w klubie na rzecz bardzie wartościowych osób (mam nadzieje że powrócą do klubu) które swoją postawą zdziałają więcej niż ja.Z poważaniem Paweł.            Ps.Tak jak niektóre osoby proponowały powinna być selekcja przed przystąpieniem do klubu.



#296 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 30 styczeń 2017 - 11:30

Jest mi niezmiernie przykro, że doszło do takiej sytuacji.



#297 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:16

Panowie nie obraźcie się ale czytając wasz wątek robi się jak w polityce....Ten może być tamten nie może :) Więcej luzu bo nic z tego nie będzie :) super że chcecie coś zdziałać ale da się to zrobić też w miłej atmosferze bez docinek i szukania dziury w całym....nie róbcie z siebie elity bo to nie o to chyba w tym chodzi :) ja uważam że ma być to przede wszystkim dobra zabawa (mówię tu o zawodach, spotkaniach klubowych, ogniskach, wypadach na ryby) a do tego wszystkiego jak się wam uda coś zmienić, zdziałać, wywalczyć to będzie to taka wisienka na torcie ! a tak dla rozluźnienia sytuacji macie już może jakiś harmonogram zawodów :) ? pytam bo fajnie byłoby się wspólnie spotkać dużą grupą i poznać :) mam nadzieje że teraz będzie nas dużo więcej :) jak się 3 kluby zjadą to myślę że będzie trochę ludzi (rapa,zębaci i wasz klub i cała reszta)-mam nadzieje tylko że nie będzie azotowców z workami haha albo przynajmniej tych worków :). U nas w klubie mamy też plan z prezesem na nietypowe towarzyskie zawody a właściwie to pora trochę nietypowa ale może coś z tego wyjdzie :)



#298 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:24

Zawody bardzo fajny pomysł :) 



#299 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:30

Fishmaker to zapraszam do nas na zawody do Rapy :) 


  • Engimabaits.pl lubi to

#300 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 31 styczeń 2017 - 19:30

Doszło do jednej niepotrzebnej sytuacji ale już po konflikcie. Więcej takich sytuacji nie przewiduję. Jeszcze dziś zamieszczę informacje odnośnie zawodów jakie będziemy organizować w tym roku. Nie będzie ich zbyt wiele poniważ chcemy się skupić bardziej na opiece nad rzeką a luzu u nas nikomu nie brakuje. Mam nadzieję że zobaczymy się nad wodą to przekonasz się jaka u nas atmosfera. Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych