Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#2301 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 11 grudzień 2011 - 08:33

Czy głęboko czy płytko to zależy od konkretnego miejsca. Najlepiej jest przy zoo. Choć wszędzie coś się uwiesi. Jak dla mnie perłowa guma i wobler taki z 7 cm to numery 1 !

#2302 OFFLINE   KrystianVTS

KrystianVTS

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 grudzień 2011 - 15:18

Jasne że tak ale bardziej mi chodziło czy stacjonuje jeszcze na płyciznach czy na głębokiej wodzie.

#2303 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 grudzień 2011 - 15:26

Byłem dzisiaj niecałe 3godzinki nad wodą i zgadzam się że szczupak rządzi, dzisiaj na malutkiego twistra przy okoniowaniu na kanale Odry uderzył mi 70tak szczupaczek, chwile później - co ciekawe mówiłem kuplowi że tydzień temu wzioł w tym miejscu mały sandacz, po minucie kolega wyjmuje 60cm sandaczyka... a mówią że we Wrocławiu ryby nie biorą...
Jeden jeszcze sandacz nam spadł, zanotowaliśmy kolo 7 brań.
Pierwszy lod na kanałach i od razu wyniki są!

#2304 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 11 grudzień 2011 - 15:40

Jest i na głębokiej i na płytkiej wodzie. Na płytkiej łowię woblerem, a na głębokiej perłową gumą. Tak czy siak brania są delikatne, choć zdecydowane. Dziś na perłową walnął mi bolek. 55cm ale cieszy ! :mellow: Szczupaków złowiłem 3 sztuki. Takie do 55cm. Byłem 2 godzinki B)

#2305 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 11 grudzień 2011 - 21:09

No dzień bajeczny :D , po południu tak cieplutko i bezwietrznie, stare kości na słoneczku wygrzałem po tych nocnych zawieruchach.
Pojechałem na stare śmieci poniżej Wrocka i pięknego sandasia wydłubałem z głębokiego dołu. Dał znać za dnia ale dopiero po zmroku zagryzł. Oprócz tego woda zupełnie martwa, ani śladu żerowania czegokolwiek.

#2306 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 11 grudzień 2011 - 22:04

Ja dziś dłubałem powyżej Wrocka (okolice Jelcza, poniżej) i nic nie wydłubałem... :wacko:
Kolejny wypad na zero.

Jak Wy to robicie, że coś łowicie???

Na ten rok zaplanowałem jeszcze wizytę nad rzeką w poszukiwaniu kleni. Może jeszcze za okonkami połażę, ale coś nikt nic nie mówi żeby gryzły. Coś im się porypało w tym roku? Grudzień już a one coś nie skubią...
Czy to ja coś bzdury gadam?

Slavo

#2307 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 11 grudzień 2011 - 22:16

Spróbuj posmarować...działa na ludzi , na ryby również. B)

#2308 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 12 grudzień 2011 - 17:12

Ale pogoda. Biorę kija i na Karłowice marsz, a co :D
Dawno tam nie bylem...

#2309 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 15 grudzień 2011 - 21:39

A może byśmy jakieś wrocławskie zakończenie sezonu spinningowego zrobili? Może tu, na miejscu, albo w zasięgu MPK? Ma ktoś chęć?

#2310 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2215 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 16 grudzień 2011 - 07:50

Niestety ja już czasowo nie dam rady. Może mi się uda w sobotę wyskoczyć gdzieś koło mnie... tak na godzinke czy dwie.
Fido zaprzyjaźniłeś się z jakas rybą na Karłowicach?

#2311 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 08:34

Nawet nie zarzuciłem wędki bo kołowrotek po spotkaniu z asfaltem nie chciał współpracować, cienias jeden. Nie kupujcie Ticy bo słabe są, tylko kilkanaście lat orki wytrzymują.

A co? Reszta już nie łowi? W kapciuszkach przed TV se siedzicie?

#2312 OFFLINE   WiktorK

WiktorK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów
  • Lokalizacja

Napisano 17 grudzień 2011 - 10:26

łowi łowi, ja byłem w środę na karłowicach i zmeczylem 2 sandaczyki niewielkie, a w czwartek krecilem sie w okolicach mieszczańskiej i tylko okonie podskubywały wielkości nieimponującej :D

#2313 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 grudzień 2011 - 14:11

A może byśmy jakieś wrocławskie zakończenie sezonu spinningowego zrobili? Może tu, na miejscu, albo w zasięgu MPK? Ma ktoś chęć?


W zasięgu MPK to ja proponuję okolice fosy. Tam można łatwo znaleźć dobrą miejscówkę na podsumowanie sezonu i złowić kufel albo dwa :D (np. czwartek wieczorem 29.12)

#2314 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 17 grudzień 2011 - 14:55

Dziś byłem świadkiem holu i złowienia sandacza w Odrze na Osobowicach. Wędkarz tak na oko z 7 krzyżykiem na karku. Łowił na martwą. Metrowej miarki nie starczyło do zmierzenia sandała. Jak na moje oko 102-103cm. Pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego! :huh: Facet zastosował C&R, ale tylko dlatego, że jak stwierdził nie da rady dotargać jej do domu :lol: Miejsce połowu to okolice mostu Milenijnego.

#2315 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 grudzień 2011 - 17:16

A no rybka bierze bierze, dziś pare godzin nad wodą (kanał Odry) i masę brań ale nie do zacięcia - okonie, sandaczyki? Na brzegu wylądował sandacz i szczupak obie rybki na kopyta Relaxa

#2316 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 17 grudzień 2011 - 18:01

Erin to faktycznie jakiś ewenement bo większość by go przytargała do domu nawet na raty :lol: .

#2317 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 grudzień 2011 - 20:26

Dziś byłem świadkiem holu i złowienia sandacza w Odrze na Osobowicach. Wędkarz tak na oko z 7 krzyżykiem na karku. Łowił na martwą. Metrowej miarki nie starczyło do zmierzenia sandała. Jak na moje oko 102-103cm. Pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego! :huh: Facet zastosował C&R, ale tylko dlatego, że jak stwierdził nie da rady dotargać jej do domu :lol: Miejsce połowu to okolice mostu Milenijnego.



No pięknie :unsure: ;) Dzięki za motywujące info. Masz może fotkę?

#2318 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 17 grudzień 2011 - 21:57

Niestety byłem tylko kibicem, i to w cywilu :angry: ale i tak chwile bezcenne.

#2319 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 grudzień 2011 - 16:32

Zawitałem dziś z kolegą nad wodę troche porzucać i mimo kapryśnej pogody - opadów śniegu, udało się złapać 4 sandacze, w tym 3 pod wymiar, płoć kolo 35-37cm za ogon Wszystko z kanału Odry na kopytka.
Pozdrawiam

#2320 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 grudzień 2011 - 22:02

Ja dziś przez dobre 4h męczyłem Janówek ale nic nie pogryzło




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych