Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#2701 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 30 czerwiec 2012 - 20:11

ja dzis rano zajezdzam na oderke okolo 4.30 i :huh: wody BRAK :lol: :lol: :lol:

wynik w ledwo plynacej wodzie to 2 okonki i klenik . godz 8 stracilem motywacje :lol: :lol:

#2702 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 30 czerwiec 2012 - 21:41

woda spadła dziś wieczorem w ciągu ok 2 godzin o niecały metr, już o świcie będzie wszędzie niska. Fishe też gryzły na opadającej, ale bez wymiaru jb.

#2703 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 czerwiec 2012 - 21:45

Powiem ci że na Maślicach podnosiła się że główki przykryte i dosyc mocno ciągneło.

#2704 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 30 czerwiec 2012 - 21:49

no bo było wyżej dziś, ale dopiero wrociłem i woda spada już, o świcie będzie nisko wszędzie :D

#2705 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 30 czerwiec 2012 - 22:16

Wszędzie ? :D
dnia 2012-06-30 06:00
Odra Trestno 323
Byłem wczoraj i też w miarę .... ten odcinek raczej stabilnie zazwyczaj.

#2706 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 11:11

Jakub, mówiłem o Odrze poniżej, poniżej :D

#2707 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 lipiec 2012 - 21:42

Bardzo denerwujące są te gwałtowne zmiany poziomu wody - choć czasami udaje się wybronić i wyniki są ponadprzeciętne (tak jak dziś rano pomimo gwałtownego spadku wody o około 150 cm).

Czy Panowie na śluzach to mają jakiś grafik tych fal (który można poznać) dla barek czy działają sobie ad hoc?


#2708 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 02 lipiec 2012 - 07:19

Telefon do śluzowego? ;)



#2709 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjawałbrzych

Napisano 02 lipiec 2012 - 20:37

Telefon do śluzowego? ;)

no i po 30 minutach w miejscu gdzie klenie wychodziły do bromby wody już nie było :angry: ale z innej beczki - jeżeli ktoś posiada numer do śluzowego i może mi puścić na priva będę wdzięczny - planuję nockę z soboty na niedzielę w okolicy gdzie ciężko się chodzi przy wyższej wodzie w dzień więc nie chciałbym być zaskoczony półtorametrowym przyborem o północy a ostatnio widzę że lubią tak się bawić ...

#2710 OFFLINE   SANGLER

SANGLER

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWAŁBRZYCH

Napisano 02 lipiec 2012 - 22:13

Nic nie pomoże telefon do śluzowego, tych bandytów jest co najmniej trzech i wszystko zależy od tego co piją. Sam nie dasz rady, służę pomocą:)

#2711 OFFLINE   Dedo

Dedo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaNad brzegiem rzeki

Napisano 03 lipiec 2012 - 20:43

l" target="_blank">http://images40.fotosik.pl/1688/cfbf2422212fce52med.jpg
http://images42.fotosik.pl/482/f215905a8ab4390dmed.jpg
Kilka rad: nie daj się złowić nikomu w tym roku, omijaj mięsiarzy i

#2712 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 lipiec 2012 - 22:25

Dedo - co Ty tam za rybkę upolowałeś? sumka? czy bolka (jak zdjęcie nazwane)? Bo widać że spora rybka.

Coś mi się kojarzy że poprzednio to zdjęcie bolka 75 cm było a teraz jakby sumek - coś się forum technicznie rozjeżdża?

#2713 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 11:18

wczorajszy na opadającej, jedyny fotogeniczny, moja facjata nie wyjsciowa,ale nie o to kaman
https://lh6.googleusercontent.com/-ppzoXWvuwJI/T_So2CId2II/AAAAAAAAAnQ/_hauPlYO0FY/s800/P1010223.JPG


#2714 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 lipiec 2012 - 12:37

Ze zdjęciami u nas ostatnio coś krucho to podratuję nieco forum dołączając do nielicznych którzy zdjęcia wstawiają (poprzedni aparat nie wytrzymał wędkarskich warunków - może nowy będzie miał więcej do mnie cierpliwości :wacko: ). Wieczorowy bolek, na granicy tutejszego regulaminu, z rozmycia warkocza, na wobek z rękodzieła, żyłeczka 0,22.

.

Załączone pliki



#2715 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 lipiec 2012 - 14:49

Ze zdjęciami u nas ostatnio coś krucho to podratuję nieco forum dołączając do nielicznych którzy zdjęcia wstawiają (poprzedni aparat nie wytrzymał wędkarskich warunków - może nowy będzie miał więcej do mnie cierpliwości :wacko: ). Wieczorowy bolek, na granicy tutejszego regulaminu, z rozmycia warkocza, na wobek z rękodzieła, żyłeczka 0,22.


.


Jacku gratuluje. W koncu jakieś Twoje foto z rybką. Pora chyba wyskoczyć na jakieś sandacze wieczorową porą. Ja wiem gdzie one bytują:]

#2716 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 08 lipiec 2012 - 19:00

Ze zdjęciami u nas ostatnio coś krucho to podratuję nieco forum dołączając do nielicznych którzy zdjęcia wstawiają (poprzedni aparat nie wytrzymał wędkarskich warunków - może nowy będzie miał więcej do mnie cierpliwości


No gratki a i UFO też się udało uchwycić, czyli dobry aparat to jest :mellow:

#2717 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 08 lipiec 2012 - 22:04

Jacek - gratuluję ładnego rapiszona :D

#2718 OFFLINE   marcinwro

marcinwro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • Lokalizacjawroclaw

Napisano 09 lipiec 2012 - 08:53

koledzy Wędkarze , w ten weekend sytuacja na kanale powodziowym (od jazu opatowice do śluzy mosty jagielońskie) jest KATASTROFALNA TYSIĄCE ZDECHŁYCH RYB tak jak przed dwoma tygodniami zdychałY same plocie i leszcze to teraz padło wszystko piekne liny, klenie, jazie,masa płoci leszczy byczków oraz szczupaki i sandacze grubo ponad metr nie było mnie we Wrocławiu od piątku ale wiem ze śniecie ryb zaczęło sie w sobotę wczoraj wszystkie wypłynęły na wierzch teraz juz większość opadła na dno ,
APELUJE DO WSZYSTKICH ABY POWIADOMIC O TEJ SYTUACJI ODPOWIEDNIE SŁUŻBY I MEDIA JEST TO KATASTROFA EKOLOGICZNA I TRZEBA SZYBKO DZIAŁAĆ
p.s.wieczorem wrzucę zdjęcia

#2719 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 lipiec 2012 - 09:53

koledzy Wędkarze , w ten weekend sytuacja na kanale powodziowym (od jazu opatowice do śluzy mosty jagielońskie) jest KATASTROFALNA TYSIĄCE ZDECHŁYCH RYB tak jak przed dwoma tygodniami zdychałY same plocie i leszcze to teraz padło wszystko piekne liny, klenie, jazie,masa płoci leszczy byczków oraz szczupaki i sandacze grubo ponad metr nie było mnie we Wrocławiu od piątku ale wiem ze śniecie ryb zaczęło sie w sobotę wczoraj wszystkie wypłynęły na wierzch teraz juz większość opadła na dno ,
APELUJE DO WSZYSTKICH ABY POWIADOMIC O TEJ SYTUACJI ODPOWIEDNIE SŁUŻBY I MEDIA JEST TO KATASTROFA EKOLOGICZNA I TRZEBA SZYBKO DZIAŁAĆ
p.s.wieczorem wrzucę zdjęcia



Kolego chyba pomyliłeś kanały, rybki zdechłe pływały pod koniec czerwca i na kanale żeglugowym a nie powodziowym, chyba że znów jakaś przyducha albo zatrucie... :angry: :wacko:

#2720 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 09 lipiec 2012 - 13:02

Nie ma co apelować. Nie lepiej zgłosić to samenu !? :unsure:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych