Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#5321 OFFLINE   kowalek87

kowalek87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaLubin/Fjellhamar
  • Imię:Piotr

Napisano 22 grudzień 2014 - 20:06

Szczerze to myślałem , że będzie gorzej z wiatrem, dlatego odpuściłem bolki. Wiało mocno w twarz, ale lepsze to niż z boku, do tego krótki kijek i jakoś można było śmigać. W nocy też byłem, ale bez brania, chociaż było widać jakąś drobną aktywność niedużych drapieżników. Dzisiaj niestety łeb urywa, ale może zaraz się wybiorę. Pozdrawiam!


  • arti24 lubi to

#5322 OFFLINE   bacyk

bacyk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 grudzień 2014 - 11:42

Witam,  czy komuś udało się wyskoczyć na sandacza w okresie świątecznym, jakieś wyniki ? Ja chodziłem za sandaczem na miejskim odcinku Odry i tylko szczupaczki gumy gryzły. Sandacza ni widu ni słychu.



#5323 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 27 grudzień 2014 - 14:34

Skuło gdzieś? ;) :D

#5324 OFFLINE   kowalek87

kowalek87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaLubin/Fjellhamar
  • Imię:Piotr

Napisano 27 grudzień 2014 - 16:15

Ja byłem w wigilię ok. 5 godzin, niestety bez kontaktu. W drugi dzień świąt od świtu do zmierzchu ponizej Brzegu D., jednak i tym razem sandacza nie uświadczyłem. Było trochę delikatnych pstryków, ale równie dobrze mogły to być lescze, które odbijały się od plecionki. Rzucałem też za bolkiem. Jedynie na dwóch główkach miałem dwa mocne puknięcia i jeden po chwili spadł. Dodam, że były to jedyne główki, gdzie słońce mocno przygrzało mimo lekkiego mrozu. Słońce było cały dzień, ale ogrzewało głównie klatki po drugiej stronie rzeki.

Pozdrawiam!



#5325 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 27 grudzień 2014 - 22:10

Siema Chłopy po dłuższym niebycie na forum, 

dziś biczowałem 2 godzinki do zmroku przy -6,5 st.C i niestety nic... Ale walczę dalej, jutro poprawka jak mróz pozwoli. Takie łowienie i co 2 rzut skrobanie lodu z przelotek mnie strasznie wk...rwia :)

 

Slavo



#5326 OFFLINE   łysy80

łysy80

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaWieruszów
  • Imię:Robert

Napisano 28 grudzień 2014 - 11:19

masz rację Slavobeer żeby nie to skrobanie plecionki to łowienie w takiej temp. jest całkiem przyjemne ale cóż do końca tego roku raczej pogoda się nie zmieni więc pozostaje zawiesić na chwile sprzęt na kołku i poczekać na bardziej sprzyjającą pogodę   :)



#5327 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 grudzień 2014 - 11:22

Kiedyś nie było plecionek i ludzie jakoś sobie radzili ;) Świder trza odkurzyć (mój już gotowy) i czekać...już niebawem... ;)

#5328 OFFLINE   Casdamato

Casdamato

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 grudzień 2014 - 11:25

.


Użytkownik Casdamato edytował ten post 28 grudzień 2014 - 13:59


#5329 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 30 grudzień 2014 - 12:08

Ja byłem w pierwszy dzień świąt poniżej Brzegu Dolnego jeden strzał i uwiesił się metrowy sumek,na sąsiedniej główce tubylec wyjął sandacza około 70cm a drugi mu spadł i to wszystko,wiał straszny wiatr  pozdrawiam



#5330 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 31 grudzień 2014 - 09:23

Gdzieś na odrzańskich starorzeczach zamroziło?

#5331 OFFLINE   kowalek87

kowalek87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaLubin/Fjellhamar
  • Imię:Piotr

Napisano 31 grudzień 2014 - 16:16

Zamroziło, ale cieniutko. Dzisiaj łowiłem w okolicy dwóch starorzeczy, przy ujściach lodu brak, w głębi pokryte lodem, ale bez szans na podlodowe łowy. A jeśli chodzi o rzekę, to przeorałem trochę główek, ale jak to ostatnio było niestety na zero. Na jednej główce miałem dużą rybę przy poderwaniu, jednak po przeciągnięciu przez prawie całą klatkę ów ryba wypięła się pod samymi nogami. Niestety nie zobaczyłem jej, bo było dość głęboko. Jestem prawie pewien, że był to ładny sandacz, który najprawdopodobniej przydusił. Cały hol wyglądał tak, jakby na drugim końcu zestawu był właśnie sandacz i to duży. Szkoda, mogło być piękne zakończenie sezonu. Połamania w przyszłym roku!!!


  • Kamil Z. i arti24 lubią to

#5332 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 styczeń 2015 - 12:12

Panowie,

 

Wędkarskie piwko proponuję w najbliższy piątek o 18tej (09.01.2015). Spotkamy się, pogadamy, piwa napijemy. Miejsce do ustalenia zależnie od liczby chętnych i preferencji.  Kto chętny?

 

Korzystając z okazji życzę Wam wielu wielkich ryb w nowym roku (oczywiście C&R).

 

P.S. szukam chętnych na wyjazd zagraniczny w maju - może ktoś z forumowiczów jest zainteresowany?



#5333 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 styczeń 2015 - 22:56

Panowie,

 

Pora opłacić składkę na 2015. Zastanawiać się zaczynam nad zmianą koła na Krokodyl lub fishing 24. Czy ktoś z kolegów już może jest po takiej decyzji? Za krokodylem przemawiają rozumiem jednorazowa zniżka na zakupy 20% i tańszy dostęp do łowiska "Mała szwecja". Z Małej Szwecji raczej nie skorzystam a zniżka wielka nie jest i jednorazowa. Nic natomiast nie wiem o kole fishing24 - znacie zalety przeniesienia się tam?


Użytkownik analityk edytował ten post 04 styczeń 2015 - 22:59


#5334 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 styczeń 2015 - 00:22

Aktualnie jestem w "Krokodylu" .... i zastanawiam się nad zmiana koła :(   .... z "Szwecji" nie korzystam (mieszkam dokładnie po drugiej stronie Wrocławia), zniżka jest jednorazowa, a w okresie zimowym w promocji można otrzymać te same 20% bez żadnych zobowiązań ..... i co najważniejsze liczyłem na jakieś "imprezy" dla spinningistów, a nawet jednych zawodów nie zorganizowali :(

 

J.


Użytkownik bjpol edytował ten post 05 styczeń 2015 - 00:23


#5335 OFFLINE   arti24

arti24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie
  • Imię:Artur

Napisano 05 styczeń 2015 - 11:22

a w okresie zimowym w promocji można otrzymać te same 20% bez żadnych zobowiązań .....

 

O jakich promocja zimowych mowisz bo z tego co ja wiem to sa ale tylko na jakies wybrane produkty i to nie za duzo jest tego chyba, ze cos mnie ominelo. Planuje wiekszy zakup dlatego pytam bo 20% to juz dobry rabat...



#5336 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 styczeń 2015 - 12:16

Arti w tamtym roku, przed rozpoczęciem sezonu Krokodyl i Fishing24 systematycznie robiły promocje na 20%, fakt, że kolejno na wędki, kołowrotki, itp. ale jednak były ..... Dodaję, że na dzień dzisiejszy nie wiadomo (przynajmniej przed świętami w sklepie nie wiedzieli) czy "kartowa"  zniżka w Krokodylu zostanie utrzymana, czy też może z niej zrezygnują.

 

 

J.


  • arti24 lubi to

#5337 OFFLINE   arti24

arti24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie
  • Imię:Artur

Napisano 05 styczeń 2015 - 12:26

O Fishing24 wiem. Byly takie znizki w 2013 i 2014 (Listopad i Grudzien po 20% na rozne asortymenty) ale o Krokodylu pierwsze slysze. Dlatego pytam. Mnie interesuja ubrania i myslalem, ze moze cos wiesz o planowanym rabacie w Krokodylu tej zimy. Wtedy bym sie wstrzymal z zakupem i poczekal ale widze, ze to chyba nic pewnego.



#5338 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 05 styczeń 2015 - 12:27

Były chyba kiedyś takie zimowe promocje, chyba właśnie jakoś po nowym roku.

#5339 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 styczeń 2015 - 13:44

.... a wracając do wyboru koła, podpinam się pod pytanie, jest ktoś z Fishing-u, ewentualnie poleca ktoś inne "spinningowe" koło?

 

J.



#5340 OFFLINE   s4mo

s4mo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Maciej

Napisano 05 styczeń 2015 - 13:50

jestem w kole czarna łacha siechnice... organizuja zawody dla spiningistów.( moze nie duzo ale sa 3 tury) duzo eventów na splawik. mnie koło ogólnie nie interesuje, wazne by oplacic i z glowy... czarna lacha tez ma swoje lowisko w siechnicy...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych