Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#1241 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 październik 2010 - 07:12

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. Mo-chu
4. Stachu kolega mo-cha
5. Okoń
6. Mikrobajt
7. Booseib
8. Boseib
9. Superuszy,
10. Pajo,
11. Fenton
12. LASSOjbait
13. Sierak,
14. ?

#1242 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 12 październik 2010 - 17:40

Witam wszystkich,

Czy jest szansa na dołączenie się do grona zlotowiczów i poznania wrocławskich kolegów po spinningowym/catingowym kiju? Jako, iż moja dyspensa na ryby w sobotę obejmuje zostawienie auta żonie, to byłbym również wdzięczny gdyby ktoś mógł mnie zabrać z okolicy ulicy Trzebnickiej tak wcześnie jak tylko możliwe. W zamian pokryję koszty paliwa w obie strony ;)

Pozdrawiam serdecznie drago75

#1243 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 12 październik 2010 - 18:03

witam

prosze dopisac
@piter i kolega

Pozdrawiam

#1244 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjawałbrzych

Napisano 12 październik 2010 - 18:13

ekipa wałbrzyska się powieksza - proszę o dopisanie mały kolega mo-cha i Stacha
niestety Stachu i mały będa musieli wracac około 14.00 więc niestety nie będzie ich na zakończeniu i ognisku natomiast ja mam dylemat czy jechać na dwa samochody i zostac czy wracać z kolegami... :angry:

#1245 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 październik 2010 - 20:38

ekipa wałbrzyska się powieksza - proszę o dopisanie mały kolega mo-cha i Stacha
niestety Stachu i mały będa musieli wracac około 14.00 więc niestety nie będzie ich na zakończeniu i ognisku natomiast ja mam dylemat czy jechać na dwa samochody i zostac czy wracać z kolegami... :angry:


Pewno lepiej zostać na ognisko - bo dopiero wówczas będzie można naprawdę pogadać i się poznać - wcześniej to raczej większość ludzi będzie po prostu wędkowała - uczestnicy rozejdą sie w cztery strony i raczej trudno będzie o dłuższą rozmowę,

#1246 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 październik 2010 - 20:39

Powoli dobijamy liczebnością do składu z pierwotnego terminu ;)

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. Mo-chu
4. Stachu kolega mo-cha
5. Okoń
6. Mikrobajt
7. Booseib
8. Boseib
9. Superuszy,
10. Pajo,
11. Fenton
12. LASSOjbait
13. Sierak,
14. drago75 ?
15. @piter i kolega
16. @piter i kolega
17. mały kolega mo-cha i Stacha
18. ?


#1247 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 12 październik 2010 - 20:48

ano potaram się dojechać... B)

Propozycja skromnych upominków aktualna. Za największą uwolnioną rybkę na zasadach czysto towarzyskich. Jeśli będą chętni wezmę zapas koszulek Ratuj Szczupaka. Tylko dajcie wcześniej znać, abym nie taszczył całych kartonów na marne. Koszt 30PLN - sztuka. Kto złowi największego szczupłego dostanie gratisową.

#1248 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 13 październik 2010 - 00:23

Odpowiadając:
ad Slavobeer, a co sprawiłes sobie za patyka?
stałem się posiadaczem wędki FIUME 2,7 10-30g. Bardzo spodobała mi się jej sztywność, nie jest to wklejanka. Poszedłęm do naszego Krokodyla z zamiarem kupienia Dragona Millenium, ale Kolega Łukasz ze sklepu podsunął mi tę wędkę i jestem przekonany, że nie będę żałował. Fajnie czuje się stukanie gumki o dno, bardzo dobrze rzuca woblerem boleniowym, czyli jest dokładnie to co chciałem. Wędka pod bolenie i okonie, sandacze na gumki z dna, + oczywiście w razie czego gumy i woblery na szczupaka. Jak dla mnie bomba :mellow: Cenowo też baaaardzo rozsądna.
Wędka wspaniale jak dla mnie ochrzczona w niedzielę szczupakiem 55cm złapanym na boleniowego woblerka marki @Oleix.
To mój największy w tym sezonie, a już się obawiałem, że żadnego wymiarowego wg RAPR w tym sezonie nie złapię :mellow:
Rzucałem z zamiarem złapania bolenia z pomiędzy zalanych krzaków. Nad wodę co chwilę wyskakiwały stada uklejek - wypisz wymaluj - bolek żeruje. Chwilę kombinowałem jak go podejść i precyzyjnie rzucić między te krzaki. Wody tam było może po kolana... Jak już się ustawiłem, w 3 rzucie uderzył, niestety nie bolek, ale zębaty. Chyba nawet bardziej się z tego cieszę :D. Zdjęć takiego maluszka z oczywistych względów nie zamieszczam, chociaż wyszły bardzo fajne :mellow:

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.

Slavobeer


#1249 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 październik 2010 - 16:30

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. Mo-chu
4. Stachu kolega mo-cha
5. Okoń
6. Mikrobajt
7. Booseib
8. Boseib
9. Superuszy,
10. Pajo,
11. Fenton
12. LASSOjbait
13. Sierak,
14. drago75 ?
15. @piter i kolega
16. @piter i kolega
17. mały kolega mo-cha i Stacha
18. MichałR

Bogu dziękować nie mam szkolenia w ten weekend i będę :D

#1250 OFFLINE   pajo

pajo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaSiechnice/ Wrocław
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:P.

Napisano 13 październik 2010 - 18:45

analityk napisał(a) dnia pon, 11 październik 2010 09:40]

Witam wszystkich,

Wędkuję od 23 lat ( mam 28), spinning od 1,5 roku ( wcześniej spławik, feder, na lodzie mormyszka). Ryba do upolowania- sandacz. Jedyna wymiarowa sztuka jaką trafiłem była z kwietnia przy łowieniu okoni( wróciła do wody), a tak nic... Albo szczupaki albo okonie, a mojego wymarzonego sandacza brak :( Dziś po 5 godzinach machania jeden szczupak 51 cm. Chciałem się zapytać, czy jest szansa dopisania się do zlotu? Zapewne ktoś ma większe doświadczenia w łowieniu niż ja.

pozdrawiam



Spoko jesteś na liście (pamiętej C&R) - na wszelki wypadek weź federek bo na razie na liście brak mistrzów spiningu - to może jakiegoś leszczyka ułowim


Mój przyjazd i podpatrywanie lepszych niestety stanął dziś pod dużym znakiem zapytania i dopiero w piątek po południu będę wiedział czy dam radę. Nawet jeśli mi się uda to najpóźniej o 16 muszę wyjechać. Szkoda, bo tak mnie Analityk tym federem i leszczami podpalił..




#1251 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 13 październik 2010 - 19:59

Będzie mi niezmiernie miło spotkać się z Wami nad wodą :D

Proszę o dopisanie do listy B)


Pozdrawiam
Kamil

#1252 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 13 październik 2010 - 21:13

No to nareszcie zobaczymy Pasiastego Irokeza :lol:
Fajnie, że wreszcie nie będziesz się uczył w weekend i Rektor pozwolił Ci pomachać wędką.

Do zobaczenia !!!

#1253 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 październik 2010 - 21:25

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. Mo-chu
4. Stachu kolega mo-cha
5. Okoń
6. Mikrobajt
7. Booseib
8. Boseib
9. Superuszy
10. Pajo ?
11. Fenton
12. LASSOjbait
13. Sierak
14. drago75
15. @piter i kolega
16. @piter i kolega
17. mały kolega mo-cha i Stacha
18. MichałR
19. Baloo
20. Kamil Z.
21. Tornado ?
22. ktoś jeszcze nas zaszczyci obecnością?

#1254 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2010 - 09:30

kurde mi w sobotę wypada szkolenie BHP między 9.00 a 13.00. Także jakbym miał wpaść to dopiero koło 14.00 i to raczej się zapoznać niż połowić... . A tak się cieszyłem, że termin zlotu w końcu mi podpasował. A i nowy kijek chciałem potestować

#1255 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2010 - 15:23

Panowie cieszy duża liczba chętnych do wedkarskiej integracji - wygląda na to że będzie nas więcej niż na zlocie głowatkowym i szanse mamy na złowienie większej liczby ryb :D

Dla przypomnienia:

Wrocławski zlocik JERKBAITłowców Lubiąż – most na rzece Odrze. 16.10.2010 (odbędzie się niezależnie od pogody).

Spotykamy się 9:45 - rozpoczynamy o godz. 10:00

1. ambitni przyjeżdżają na rybki skoro świt - koniecznie potem mówią, że „rybki biorą super” aby podkręcić apetyty,
2. Parkujemy przy moście od strony Lubiąża – WAŻNE: proszę parkować samochody ciasno aby wszyscy się zmieścili.
3. odprawa – (w miejscu tuż obok mostu po zejściu na dół z drogi gdzie parkują samochody),
4. wędkowanie C&R: 10:30 - 16:30,

Po wędkowaniu (sprawnie i szybko) przemieszczamy się samochodami na miejsce piknikowe w Lubiążu do Pana Mariana Szpaka
– dojazd: jedziemy do Lubiąża ,mijamy klasztor po lewej stronie i wjeżdżamy do miasteczka, po trzystu metrach mamy rozwidlenie dróg prawa leci na Wołów i Brzeg Dolny, my się trzymamy lewej strony i jedziemy aż dojedziemy do remizy strażackiej która stoi po naszej prawej stronie, a my tuz przed nią skręcimy w lewo w drogę miedzy domki jednorodzinne i jedziemy do końca około 100m.Na końcu jest posiadłość Mariana piękna łąka nad samą Odrą na nasz piknik, jedyna prośba aby samochodami nie zjeżdżać na dół a zostawić pod kasztanami po prawej stronie - wklejam jeszcze mapkę – (alternatywnie jeżeli będzie padało zostajemy pod mostem - decyzja zapadnie na miejscu)

5. Podsumowanie wyników,
6. Ognisko: 17:00:19:00 w tym czasie m.in. rozdanie dyplomów i upominków (liczymy na sponsorów),
7. Zakończenie zlociku,
8. a później dla wytrwałych sandaczowanie po zmroku,

W ramach wędkowania C&R przewidujemy rywalizację na złowienie największej ryby z poniższych gatunków (sum, sandacz, szczupak, boleń, kleń). Dla uczestnictwa w rywalizacji konieczne będzie zdjęcie ryby z wyraźnie widoczną miarką i numerkiem startowym z nikiem (rozdane będą przy starcie więc koniecznie trzeba tam być). Ewentualnie długość ryby będzie można „zaliczyć” u jednej z kilku wskazanych przez ze mnie osób – zdjęcie wówczas i tak jest obowiązkowe choć nie jest potrzebna widoczna na zdjęciu miarka – wymóg sponsora. Znalezienie jednej z tych osób może być nieco utrudnione ze względu na fakt, że i one będą brać udział w wędkowaniu – wiadomo nie nastawiamy się stricte na rywalizację tylko na towarzyskie wędkowanie. Nie ma więc potrzeby fotografowania każdej rybki – punktowane będą jedynie te największe. I uwaga zastrzeżenie główne, głos rozstrzygający wszelkie wątpliwości dotyczący zaliczenia ryby do konkursu zaskarbiam sobie (niewyraźne zdjęcie, zabicie ryby, jakieś malwersacje itp.)

Przypominam o zabraniu:
a. metalowych długich widelcy do pieczenia kiełbasek (lub przygotowanych wcześniej widelcy drewnianych),
b. wędkarskich krzesełek,
c. składanych stolików (ja niestety nie dysponuję takim),
d. kiełbaski, piwko, chlebek, talerzyki itp. we własnym zakresie (oczywiście wszystkie śmieci po zlociku wracają do samochodów),
e. jeżeli ktoś woli kiełbaskę z grilla zamiast z ogniska to proszę wziąć grill,
f. ciepłe ubranie – wieczorem przy ognisku będzie już zimno,
g. aparat fotograficzny (cyfrówka) i miarka do ryb,


Życzę połamania :D

Załączone pliki



#1256 OFFLINE   Okoń

Okoń

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaLegnica/Wrocław - www.predator-fishing.pl

Napisano 14 październik 2010 - 18:02

Proszę o dopisanie mojego kolegi jeśli istnieje taka możliwość :D
22.kolega @Okonia


#1257 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2010 - 20:44

No koledzy, czytam ten watek od jakiegoś czasu i powiem tak... też bym przyjechał, ale proszę mnie nie dopisywać do listy bo będę wiedział dopiero w sobotę wieczorem czy mi się uda zrealizować plan. W każdym razie już teraz widzę oczyma wyobraźni :D most w Lubiążu, zaparkowane kilkadziesiąt aut na poboczu tuż za mostem i pod mostem nieprzewidywalną Odrę, kryjącą w swoich nurtach skarby i prawdziwe wodne potwory - krokodyle.
p.s. W sobotę ma lać, ale w niedzielę będzie już lepsza pogoda

#1258 OFFLINE   Panta Rhei

Panta Rhei

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2010 - 20:56

Witam

Również postaram się wpaść ze znajomym, który jest na tym forum. Proszę mnie nie zapisywać bo jak będę to w godzinach popołudniowych zobaczyć co się dzieje.

Pozdrawiam,

Patryk

#1259 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 październik 2010 - 21:01

No koledzy, czytam ten watek od jakiegoś czasu i powiem tak... też bym przyjechał, ale proszę mnie nie dopisywać do listy bo będę wiedział dopiero w sobotę wieczorem czy mi się uda zrealizować plan. W każdym razie już teraz widzę oczyma wyobraźni :D most w Lubiążu, zaparkowane kilkadziesiąt aut na poboczu tuż za mostem i pod mostem nieprzewidywalną Odrę, kryjącą w swoich nurtach skarby i prawdziwe wodne potwory - krokodyle.
p.s. W sobotę ma lać, ale w niedzielę będzie już lepsza pogoda



16.10 to sobota - spotykamy się w sobotę.

#1260 OFFLINE   Fenton

Fenton

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 październik 2010 - 22:28

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. Mo-chu
4. Stachu kolega mo-cha
5. Okoń
6. Mikrobajt
7. Booseib
8. Boseib
9. Superuszy
10. Pajo ?
11. Fenton
12. LASSOjbait
13. Sierak
14. drago75
15. @piter i kolega
16. @piter i kolega
17. mały kolega mo-cha i Stacha
18. MichałR
19. Baloo
20. Kamil Z.
21. Tornado ?
22. Fentno


Od razu powiem że nie posiadam auta. Jak ktoś ma miejsce w samochodzie wolne to chętnie bym się zabrał.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych