Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Plecaki


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
93 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 post贸w
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 31 maj 2011 - 17:26

Panowie, czy mo排篹 kto艣 z Was powiedzie膰 co艣 o poni排簊zych plecaczkach?
http://www.takaryba.com/strona_produktu.php/info/p10961_Flam beau-Plecak-Wedkarski-2400ST.html
http://www.spinn.pl/...wilderness-wrs1
http://www.e-sox.pl/...2x16x43-cm.html

Nie widzia艂em ich w realu jedynie w sklepach internetowych. Kusi mnie ta daiwa wilderness ale za tak膮 cen臋 chyba nie ma si臋 spodziewa膰 b门俫 wie czego.

#2 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk
  • Imi臋:Waldek

Napisano 31 maj 2011 - 17:36

........... Kusi mnie ta daiwa wilderness ale za tak膮 cen臋 chyba nie ma si臋 spodziewa膰 b门俫 wie czego.

I s艂usznie. Mam. Taki sobie. Zwyczajny. Do艣膰 spory ale bez fajerwerk门倃 :D


#3 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1743 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕
  • Imi臋:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 31 maj 2011 - 17:37

Hm,czego oczekujesz od plecaka? Akurat na zdj臋ciach nie wida膰 kszta艂tu szelek. To raz. Do brodzenia 排篴den typowy plecak si臋 nie nadaje.To dwa. Mam kurtk臋 do brodzenia D.Wilderness i troch臋 szele艣ci, ale nigdy mi nie przemok艂a. Okre艣l,co jest priorytetem dla Ciebie przy wyborze plecaka, a wtedy na pewno co艣 si臋 poradzi :D
  • Jacek_Dgl lubi to

#4 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 post贸w
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 31 maj 2011 - 18:25

Potrzebuj臋 niedu排篹go plecaczka na spinnigowe wypady. Ma zmie艣ci膰 si臋 zapasowy m艂ynek, kilka pude艂ek, jaki艣 termos + kilka innych drobnych rzeczy. Wi臋kszo艣膰 piepszot i tak l膮duje w kamizelce. Zale排簓 mi najbardziej na trwa艂o艣ci - przedzieranie si臋 przez wysokie ponad g艂ow臋 krzaczyska potrafi da膰 dobrze w ko艣膰. Nie brodz臋 co najwy排篹j woderki.

#5 OFFLINE   Hornet

Hornet

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 post贸w
  • LokalizacjaR贸偶an

Napisano 31 maj 2011 - 19:27

http://www.szczupak.pl/produkt,3739 Ja mam taki i sobie bardzo chwale, niczego wiecej nie trzeba:)


#6 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk
  • Imi臋:Waldek

Napisano 31 maj 2011 - 19:33

Teraz bym decydowa艂, to chyba to

#7 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 post贸w
  • LokalizacjaLemp盲盲l盲

Napisano 31 maj 2011 - 19:49

Teraz bym decydowa艂, to chyba to


Mam taki 3 w jednym rapalowy. W tym komplecie torba zdecydowanie jest lepsza: solidna, ze sztywnym dnem, kilkoma kieszonkami i przegr门俤kami w nich.
Natomiast dno plecaka nie jest usztywniane ani izolowane w 排篴den spos门俠: towar w 艣rodku w zwi膮zku z tym trudno pouk艂ada膰, a postawienie na wilgotnym pod艂o排簎 = przesi膮kni臋cie. W g艂门倃nej komorze jest sakiewka z pokrowcem przeciwdeszczowym - nie da si臋 jej wypi膮膰, a zajmuje sporo miejsca i umieszczona jest tak niefortunnie, 排篹 utrudnia pakowanie. Szelki plecaka s膮 cienkie i niewygodne, w komorach brak przegr门俤ek - w sumie jest to ekwipunek na poziomie szkolnego plecaka, zupe艂nie nie przystosowany do potrzeb w臋drowca, a co dopiero w臋dkarza.

Dobrego plecaka, w kt门俽ym postawiono na ergonomi臋, szuka艂bym w ofercie skierowanej do turyst门倃. Firmy w臋dkarskie w tej dziedzinie nierzadko ka排耗 nam p艂aci膰 s艂ono za g... byle co tylko dlatego, 排篹 znajduje si臋 na nim logo takie, jakie mamy na 艣wietnej w臋dce czy ko艂owrotku.

#8 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 post贸w
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imi臋:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzo艂

Napisano 31 maj 2011 - 19:51

Naby艂em w jednym z sieciowych market门倃 za 19.90 doszy艂em pod nim rzepy zeby mo排簄a by艂o podpi膮膰 deszczak i u排簓wam pi膮ty rok i przedzieraj膮c si臋 nad rzeka i brodz膮c w morzu.
Kolor pasuje bo taki zielonkawy ma siatkowe boczne kieszonki mieszcz膮ce albo bronka albo p门偱 litrowy termos pod spodem zasuwan膮 kiesze艅 i na g门俽ze kieszonk臋 mieszcz膮c膮 spokojnie ogrzewacze do d艂oni czy tez zapasowe szpulki do m艂ynka. Komora g艂门倃na dosy膰 pojemna wchodza wodery i jeszcze kilka drobiazg门倃 jak kanapki i ze dwa trzy chmielowe napoje.
Nie promuj臋 erzacu jednak patrz膮c na ceny wyrob门倃 dedykowanych okazuje si臋, ze w臋dkowa膰 b臋da za nied艂ugo tylko szcz臋艣ciarze od totolotka. :wacko:

#9 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 post贸w
  • LokalizacjaO艣wi臋cim Ma艂opolska

Napisano 31 maj 2011 - 19:52

Taki do 20L
wpisz sobie na all...
PLECAK TAKTYCZNY HELIKON ASSAULT PACK 3 kolory
mocny do ciorania i ma boczne 艣cianki wyposa排簅ne w 艣ci膮gacze zmniejszaj膮ce pojemno艣c.



#10 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 post贸w
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 31 maj 2011 - 19:54

http://www.szczupak.pl/produkt,3739 Ja mam taki i sobie bardzo chwale, niczego wiecej nie trzeba:)

Nawet ciekawa jest ta rapalka, podobnie jak ciut mniejszy:
http://www.szczupak.pl/produkt,3738
Mo排篹 na jego temat kto艣 si臋 wypowie.
@chub norris masz racj臋: je艣li co艣 ma przymiotnik w臋dkarski, my艣liwski itp. to cena ro艣nie dwa razy, 排篹by niewiem jaki badziew to by艂.

#11 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk
  • Imi臋:Waldek

Napisano 31 maj 2011 - 20:13

[quote]
Teraz bym decydowa艂, to chyba to
[/quote]

Mam taki 3 w jednym rapalowy. W tym komplecie torba zdecydowanie jest lepsza: solidna, ze sztywnym dnem, kilkoma kieszonkami i przegr门俤kami w nich.
Natomiast dno plecaka nie jest usztywniane ani izolowane w 排篴den spos门俠: towar w 艣rodku w zwi膮zku z tym trudno pouk艂ada膰, a postawienie na wilgotnym pod艂o排簎 = przesi膮kni臋cie. W g艂门倃nej komorze jest sakiewka z pokrowcem przeciwdeszczowym - nie da si臋 jej wypi膮膰, a zajmuje sporo miejsca i umieszczona jest tak niefortunnie, 排篹 utrudnia pakowanie. Szelki plecaka s膮 cienkie i niewygodne, w komorach brak przegr门俤ek - w sumie jest to ekwipunek na poziomie szkolnego plecaka, zupe艂nie nie przystosowany do potrzeb w臋drowca, a co dopiero w臋dkarza.

Dobrego plecaka, w kt门俽ym postawiono na ergonomi臋, szuka艂bym w ofercie skierowanej do turyst门倃. Firmy w臋dkarskie w tej dziedzinie nierzadko ka排耗 nam p艂aci膰 s艂ono za g... byle co tylko dlatego, 排篹 znajduje si臋 na nim logo takie, jakie mamy na 艣wietnej w臋dce czy ko艂owrotku.
[/quote]
Dobrze, 排篹 nie musz臋 wybiera膰 w takim razie Zostaj臋 przy Daiwie :D

#12 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 post贸w
  • LokalizacjaGda艅sk
  • Imi臋:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 31 maj 2011 - 21:57

Witam.Ja u排簓wam Salix Alby i jestem bardzo mocno z niego zadowolony.Wszystkim szczerze polecam.

#13 OFFLINE   Bass-74

Bass-74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 post贸w
  • LokalizacjaNowogr贸d Bobrza艅ski
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 31 maj 2011 - 22:48

Ja osobi艣cie polecam Seanger Iron Clow: http://www.sklepwodn...rzynety-srednia(3,37,8573).aspx . na fotce niewiele wida膰 ale jak kto艣 by艂by zainteresowany to s艂u排耗 fotk膮.
G艂门倃na komora podzielona na 2 przedzia艂y w poziomie z wyci膮gan膮 przegrod膮, na dole s膮 trzy pudla na przyn臋ty jak dobrze pami臋tam 27,5x18(19)x4(5)cm. G门俽na te排 tyle pomie艣ci pudelek plus jakie艣 mniejsze.Dwa osobne otwarcia tych kom门俽. Dwie obszerne boczne kieszenie plus dwie przednie. Wykonany z mocnej cordury czy co艣 podobnego. Wygodne szerokie szelki, a sp门俤 jest pokryty czym艣 podobnym do sztucznej sk门俽y, ale 艣mia艂o mo排簄a postawi膰 na np. mokrej trawie i nie przemaka. Mam ten plecak ju排 kilka lat i polecam

#14 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 post贸w
  • Imi臋:艁ukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 01 czerwiec 2011 - 06:19

W Decathlonie znajdziesz spory wyb门俽 plecak门倃 w rozs膮dniej cenie - kolega u排簓wa ju排 kilka sezon门倃.

http://www.decathlon.com.pl/nettools/allsearch.search?langua ge=PL&siteId=10293446&text=plecak¢ral=12& ;elementPerPage=16&store=272

#15 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 post贸w
  • LokalizacjaJelenia G贸ra/Horten

Napisano 01 czerwiec 2011 - 08:21

Ja r门倃nie排 jestem posiadaczem takiego plecaka Rapali 3w1. Kupowa艂em w Decathlonie za jakie艣 ~140z艂.. p门偱簄iej by艂y jeszcze taniej. :angry:
Trudno si臋 nie zgodzi膰 z tym co napisa艂 chub norris, ale...
akurat te rzeczy o kt门俽ych pisze to dopiero po przeczytaniu jego tekstu zwr门俢i艂em na nie uwag臋.
Pokrowiec przeciwdeszczowy przeszkadza, kiedy chce si臋 wsadzi膰 najwi臋ksze pude艂ko np. Plano (sorry, ale nie wiem jakie wymiary... mo排篹 te排 zap臋dzi艂em si臋 z tym najwi臋ksze).
Dno jest faktycznie mi臋kkie i na pewno przecieknie jak si臋 na mokre po艂o排簓. Ja nie odk艂adam plecaka bo rzadko tam zagl膮dam - przyn臋ty mam w kieszeniach kamizelki.
W plecaku mam zapasowe pude艂ko z przyn臋tami ostatniej szansy b膮d藕 tymi, kt门俽e si臋 dubluj膮 z kamizelki, aparat, po obu bokach jest mo排簂iwo艣膰 wsadzenia 1,5litrowych butelek, dzi臋ki czemu nie zajmuj膮 przestrzeni baga排簅wej, karta, legitymacja, off i jakie艣 pierdo艂y.
Szelki... mi nie przeszkadzaj膮 bo nie d藕wigam ci臋排篴r门倃.
Torba dopinana - u mnie spe艂nia rol臋 magazynu i dopinam j膮 jedynie na d艂u排簊ze wyjazdy.
Czy kupi艂bym drugi raz? Tak. Oczywi艣cie bior膮c pod uwag臋 cen臋 Decathlon'ow膮, a nie jakie艣 szalone 200z艂.

ad popper, jak b臋d膮 w Decathlonie to dam Ci cynk :D.


pozdrawiam i 排簓cz臋 udanych zakup门倃.

#16 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 post贸w
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 02 czerwiec 2011 - 10:21

Taki do 20L
wpisz sobie na all...
PLECAK TAKTYCZNY HELIKON ASSAULT PACK 3 kolory
mocny do ciorania i ma boczne 艣cianki wyposa排簅ne w 艣ci膮gacze zmniejszaj膮ce pojemno艣c.



+1 albo kup cos rodzimego wisportu (nie wiem czy maja wreszcie strone do projektowania plecakow na zyczenie gotowa).
ja mam whistlera od jakis 2 lat cioram go straszliwie (wykorzystujac zaczepy mole do podwieszania spiworow i innych wynalazkow, kieszenie i zaczepy z boku do podporek etc - a na codzien nosze w nim z 10kg szpeja mam go juz chyba z 2lata i nic mu nie jest. jedyna wada nie mial usztywnienia plecow (doszylem sobie od srodka).
http://www.e-plecak....4,,gr,shop.html tadam i projektujesz co chcesz - chyba sie pozbede whistlera i pojde po bandzie z nowym plecakiem

#17 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Bartosz

Napisano 19 listopad 2012 - 20:13

Pozwol臋 si臋 podpi膮膰 pod temat.Szukam jakiego艣 fajnego plecaka na wyprawy spinningowe.G艂贸wnie zale偶y mi na tym 偶eby by艂 wygodny i mia艂 kilka oddzielnych kieszeni na zewn膮trz.Np na aparat , jakie艣 ma艂e pude艂ko , okulary :) Pomie艣ci膰 si臋 w nim musz膮: ze 3 艣redniej wielko艣ci pud艂a z gumami i g艂贸wkami , z p贸艂 litra picia i co艣 do zjedzenia.Og贸lnie plecak nie ma by膰 jaki艣 wielki ;/ Aha i wa偶ne 偶eby w plecaku si臋 mniej wi臋cej wszytsko u艂o偶y艂o bo teraz to mam taki plecak 偶e wszystkie pud艂a w nim lataj膮 i troche niewygodnie jest ;/

Fajny wydaje si臋 plecak team-dragon.Co o nim my艣licie ?

#18 OFFLINE   Popej

Popej

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 post贸w
  • LokalizacjaGorzow Wlkp./Bia艂ystok
  • Imi臋:Bartosz
  • Nazwisko:Szczupak to jest kr贸l w贸d

Napisano 21 listopad 2012 - 10:48

posiadam i polecam Team Dragon Chest-Pack. Super sprawa, praktyczny, pojemny. Tylko jedna komora jest do poprawy w kt贸rej mo偶na zaczepia膰 przyn臋ty, nale偶y dorobi膰 jak膮艣 艣ciank臋 z pianki bo strasznie kotwice o materia艂 si臋 zaczepiaj膮.

#19 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 post贸w
  • Lokalizacja呕abno
  • Imi臋:Marek

Napisano 21 listopad 2012 - 11:09

A ja na dluzsze wyprawy z kijkiem, uzywam plecaka dla rowerzystow :) maly dobrze przylegajacy do ramion, lekki i dosc pojemny 10L. spokojnie mieszcze w nim termos, kanapki i pudelko z przynetami.

#20 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 21 listopad 2012 - 20:01

Mam a w sumie mia艂em plecak rapali. Wady te same co pisze Chub norris, plus to, 偶e pude艂ka poprzeciera艂y dno w 4 miesi膮ce. Torba jednak dalej s艂u偶y.
Przej艣ciowo kupi艂em plecaczek Quechua w Decathlonie za sto par臋 z艂otych. I to by艂 ma艂y szok. Szelki szerokie, wygodne. Profilowane plecy z wentylacj膮. Kupa zaczep贸w na drobiazgi. Mog臋 podpi膮膰 dwie tuby z kr贸tkim sk艂adem. Da si臋 na deszcz to opi膮膰 wodoszczeln膮 warstw膮, ale nie robi臋 tego, bo to nie przecieka przez p贸艂 dnia na deszczu. Przej艣cie przez rzek臋 wytrzymuje, woda wlatuje po d艂u偶szym zanurzeniu. Do tego go nie pior臋. Starczy wyp艂uka膰 nad wod膮.
Dla mnie idea艂, a to co mia艂em do tej pory z firm w臋dkarskich to przy tym karykatury plecaka. Oczywi艣cie nie w膮tpi臋, 偶e s膮 lepsze plecaki w臋dkarskie np Simmsa czy Sage :)




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych