Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Platforma Aliexpress / sprzęt wędkarski z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8319 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:31

Pudełko z ali wydaje się w miarę solidne 14 zł (US $3.79)

 

https://pl.aliexpres...2311.0.0.qFbwtO

Chyba te pudełeczko nada sie na przynety pdlodowe mormyszki ,kozy diably- czy moze widzieliscie jakis fajniejsze -praktyczniejsze 



#782 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 sierpień 2017 - 14:59

Czy ktoś ma obrotomierz do spaliny z Ali? Jeśli się sprawdza to proszę o linka.

Silnik 4 suwowy 9,9 HP.



#783 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2593 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 01 wrzesień 2017 - 13:50

https://www.aliexpre...2766655363.html

 

Takie coś dziś "przyszło" - więcej w tym wątku -

 

 http://jerkbait.pl/t...ewolucja/page-3


  • Dano. lubi to

#784 OFFLINE   niko333

niko333

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaMarki
  • Imię:Andrzej

Napisano 04 wrzesień 2017 - 11:11

Poszukuje wędki z ali o dlugosci 2.30-2.40 cw do 25g. Czy mozna prosic o podlinkowanie czegos ciekawego w niewielkiej kwocie a sprawdzonego żeby zakup nie trafił do kosza.

#785 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:05

Koledzy jak z płatnością na tym Ali bo nie mogę ogarnąć. Można jakoś inaczej niż kartą ?? np, jakieś przelewy 24 czy coś ??  muszę się rejestrować ??



#786 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:07

Koledzy jak z płatnością na tym Ali bo nie mogę ogarnąć. Można jakoś inaczej niż kartą ?? np, jakieś przelewy 24 czy coś ??  muszę się rejestrować ??

Czego nie możesz ogarnąć ? Tego, że nawet tam nie wszedłeś ?



#787 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:11

Wszedłem , widzę że są różne metody płatności ale  nie mogę wybrać nic innego oprócz karty....



#788 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:16

Można przez przelewy 24. Yrzeba wybrać inne płatności, czt jakoś tak...
Za pierwszym razem też miałem problem żeby to ogarnąć, szczególnie ze smarkfona.

#789 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:34

Przepraszam bo pytaie będzie dotyczyło nie w wędkarskiego  asortymentu ale ze jest tu wielu znawcow ali to moze uzyskam porade -

Chce kupić smartfona - co wybrać z oferty ali 


Użytkownik prime edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 12:44


#790 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:52

Przepraszam bo pytaie będzie dotyczyło nie w wędkarskiego asortymentu ale ze jest tu wielu znawcow ali to moze uzyskam porade -
Chce kupić smartfona - co wybrać z oferty ali

To tak jak byś zapytał jaki samochód masz wybrać. Toż tam jest wszystko. Od przysłowiowych telefonów na stówę do kilku tysięcy. Polecam forum telchina. Tam poczytaj.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik RedJin edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 12:57


#791 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:56

No fakt 

Ok to chodzi mi tel w  segmencie cenowym 200$ - zeby działało w naszych waunkach 



#792 ONLINE   mathew.stepnicki

mathew.stepnicki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 332 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:01

Przepraszam bo pytaie będzie dotyczyło nie w wędkarskiego asortymentu ale ze jest tu wielu znawcow ali to moze uzyskam porade -
Chce kupić smartfona - co wybrać z oferty ali

Napisz cos wiecej czego oczekujesz od telefonu to moze ktos Ci cos doradzi...

Ja sam juz nie kupuje drogich samsung itp bo i tak co pol roku zalicza glebe na beton

Mam teraz Oukitel K6000pro i naprawde godny polecenia telefon. Bateria trzyma dlugo przy lte a do tego jest nawet niezly aparat. I to wszystko za ~ 550zl.

Aha ma globalny modem wiec nie ma problemu z sieciami w polsce.

Zobacz sobie np. Oukitel K10000pro lub K6000plus, duze baterie, dosc solidne fajne wykonanie.

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

Użytkownik mathew.stepnicki edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 13:06


#793 OFFLINE   lukastrance

lukastrance

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 247 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Łukasz

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:14

Telefonów do 200 $ jest od ch** do wyboru ;) musisz sie określić na czym najbardziej zależy (pamięć, uklad graficzny, wygląd, mocna bateria itp.) Również polecam lekture telchina.pl jest to kopalnia wiedzy. Sam używam chińskich smartfonow różnych marek od chyba 4 lat i jestem bardzo zadowolony. Tylko trzeba mieć choćby niewielkie pojęcie żeby nie kupić "super hiper mega okazji" która po tygodniu wyląduje w koszu ;) jakby co służę pomocą, pozdrawiam

Użytkownik lukastrance edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 13:15


#794 ONLINE   mathew.stepnicki

mathew.stepnicki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 332 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:16

Telefonów do 200 $ jest od ch** do wyboru ;) musisz sie określić na czym najbardziej zależy (pamięć, uklad graficzny, wygląd, mocna bateria itp.) Również polecam lekture telchina.pl jest to kopalnia wiedzy. Sam używam chińskich smartfonow różnych marek od chyba 4 lat i jestem bardzo zadowolony. Tylko trzeba mieć choćby niewielkie pojęcie żeby nie kupić "super hiper mega okazji" która po tygodniu wyląduje w koszu ;) jakby co służę pomocą, pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Dokladnie tak jak kolega stwierdzil, trzeba wiedziec czego sie oczekuje od telefonu.

Bardzo czesto chinczyk dziala lepiej niz srednia polka dostepna oficialnie w polsce...

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

#795 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:29

DziekujePanowie

 

Zalezy mi na tym by robil dobre fotki byl na androidze z dlugo trzymajaca bateria (obecnie mam lumie 920 i juz nie chce Lyndolsa - ) 

Tak ze nie musi byc markowiec ma dzialac i sie nie wieszać nie sciagam filmow wiec pamiec standardowa do zdjec-czasem nagrywam filmiki tak ze mysle ze 16gb to  a i 8 moze by starczylo 

W lumi mam GPS a jak to wyglada w innych nie wiem wiec tez dobrze by bylo gdyby GPS 

Lukasz a ty co polecasz moze kliknij na priw by juz nie zaśmiecać wątku 



#796 OFFLINE   lukastrance

lukastrance

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 247 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Łukasz

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:49

Sam jestem na etapie poszukiwań czegoś w podobnej cenie bo uśmierciłem swojego LeTV. Najprawdopodobniej kupie teraz Lenovo P2 albo Xiaomi mi5x. Marke Xiaomi mogę polecić z czystym sumieniem, np. zerknij na model Redmi Note 4. Co do aparatu niestety nie jest zbyt kolorowo. Chinczyki robią przyzwoite zdjecia w dobrym świetle ale po zmroku już gorzej. Tutaj jednak iphone 6 albo Galaxy S6 nie mają konkurencji (pisze o modelach które miałem okazję testować). Ponoć droższe modele Meizu robią super zdjęcia. GPS najlepiej działa na procesorach Snapdragon ale nowsze procki Mtk też sobie już dobrze radzą. Za dużo tego żeby opisać w jednym poście ;)

#797 ONLINE   mathew.stepnicki

mathew.stepnicki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 332 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:09

Mam oukitel k6000pro ma baterie 6000mah. W pracy bardzo czesto ogladam cos na youtube z sluchawkami bluetooth. W takiej opcji mam 8.5-9h czasu na ekranie co jest super wynikiem. Co do zdjec to jak swiatlo jest dobre to wychodza ladne jesli ciemno no coz nie jest to lustrzanka.

Spelnia moje oczekiwania w 100% do tego mam juz nawet androida 7.0 a jest to telefon z przed roku...

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

#798 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:11

Sam jestem na etapie poszukiwań czegoś w podobnej cenie bo uśmierciłem swojego LeTV. Najprawdopodobniej kupie teraz Lenovo P2 albo Xiaomi mi5x. Marke Xiaomi mogę polecić z czystym sumieniem, np. zerknij na model Redmi Note 4. Co do aparatu niestety nie jest zbyt kolorowo. Chinczyki robią przyzwoite zdjecia w dobrym świetle ale po zmroku już gorzej. Tutaj jednak iphone 6 albo Galaxy S6 nie mają konkurencji (pisze o modelach które miałem okazję testować). Ponoć droższe modele Meizu robią super zdjęcia. GPS najlepiej działa na procesorach Snapdragon ale nowsze procki Mtk też sobie już dobrze radzą. Za dużo tego żeby opisać w jednym poście ;)

Mam P2 i mogę powiedzieć ze to super hiper telefon. Z jednym wyjątkiem. Zdjęcia w kiepskich warunkach oświetleniowych sa tragiczne. O dziwo filmy sa ok. Zdjecia w dobrym swietle akceptowalne.



#799 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:53

Przepraszam bo pytaie będzie dotyczyło nie w wędkarskiego  asortymentu ale ze jest tu wielu znawcow ali to moze uzyskam porade -

Chce kupić smartfona - co wybrać z oferty ali 

Xiaomi Redmi 4X Prime 4 GB RAM 64 GB ROM 
  • Gadget i BOB lubią to

#800 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 04 wrzesień 2017 - 17:22

No właśnie. Syn mi coś wspominał, że ta firma będzie rządziła na rynku?! to możliwe? B)


  • seiken lubi to