Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Berkley Whiplasch Pro 0,17 - 21,7kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jakub_ty

Jakub_ty

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki

Napisano 21 lipiec 2006 - 10:30

Czy to możliwe???????????

#2 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 21 lipiec 2006 - 10:35

W polsce wszystko jest możliwe :lol: :lol: :lol:

#3 OFFLINE   Jakub_ty

Jakub_ty

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki

Napisano 21 lipiec 2006 - 10:49

Ciekawe jak będzie się zachowywać w praktyce????????

#4 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 21 lipiec 2006 - 11:51

@Jakub gdzieś wcześniej była już dyskusja na ten temat. Sprawa wygłada tak, że whiplash swietnie wyglada w sklepie. W czasie użytkowania ma niestety niezbyt milo zdolnosc do puchniecia.

A poza tym skoro linki sprzedawane w polsce moga miec np 10 kilo przy jednoczesnej deklaracji ze strony producenta 8 czy 10 lb to... sam sobie odpowiedz na to pytanie :mellow:

#5 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 21 lipiec 2006 - 12:48

Kubuś@ wszystko jest możliwe, szczególnie jak tam pisze Berkley. Po jakimś czasie jak zobaczysz taki napis to będziesz przechodził na drugą stronę ulicy albo dla uspokojenie szukał najbliższego pubu. Pamiętaj wystarczy szpulka z napisem Berkley i już idz na piwo.

pozdrawiam

#6 OFFLINE   Jakub_ty

Jakub_ty

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki

Napisano 21 lipiec 2006 - 14:18

Rozumiem że wszystko co berkley to jest chłam nie będe poruszał tego tematu więcej . Embarassed

#7 OFFLINE   Jakub_ty

Jakub_ty

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki

Napisano 21 lipiec 2006 - 14:23

A Piwo chętnie wypije

#8 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 14:40

no nie wszystko jest az takie zle, bo jest tez duzo dobrych produktow tej firmy, takze zylki ...
na temat plecionek nie bede pisal, bo inni juz wszystko napisali

#9 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 17:32

Witam,
Uważam, że nie wszystko co Berkley to chłam. Ma temat Whiplash pro napisano wiele złych opinii. Myślę, że osoby piszące złe opinie nt. tej plecionki zastosowali ten produkt niezgodnie z jego przeznaczeniem. Łowię tą plecionką od kilku lat i uważam, że w konkretnych przypadkach jest ona niezastąpiona. Jest to plecionka bardzo wysokiej jakości, doskonale zrobiona i wspaniale puchnie w wodzie! I jeszcze jedna zaleta - jest to chyba najbardziej cicha plecionka na przelotkach jaką znam. Jedna zasada przy zakupie - należy ją kupować patrząc na wytrzymałość a nie na średnicę podaną na opakowaniu.
Żyłki Berkleya plasują się w ścisłej czołówce. Niestety do kraju sprowadzane są te z dolnej półki bo najtańsze. To niestety przypadłość wielu importerów.
Pozdrawiam,
Irek

#10 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 21 lipiec 2006 - 21:13

Łowię tą plecionką od kilku lat i uważam, że w konkretnych przypadkach jest ona niezastąpiona. Jest to plecionka bardzo wysokiej jakości, doskonale zrobiona i wspaniale puchnie w wodzie! I jeszcze jedna zaleta - jest to chyba najbardziej cicha plecionka na przelotkach jaką znam.


Straszono mnie i uprzedzano przed zakupem plecionki w początkach mojej przygody z castingiem. Tak się złożyło że właśnie mam te plecionkę i sobie chwalę. Nigdy jeszcze nie miałem na niej takiej brody której bym bez cięcia nie rozplątał w kilka kilkanaście sekund. Może powodem jest wspomniane przez p.Ireneusza puchnięcie ?? Nie wiem. Ale fakt jest taki żę wanted został pocięty bo nie umiałem w żaden sposób rozplątac go .Najmniejsza bródka była niestety do cięcia.


#11 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 21 lipiec 2006 - 21:14

Łowię tą plecionką od kilku lat i uważam, że w konkretnych przypadkach jest ona niezastąpiona. Jest to plecionka bardzo wysokiej jakości, doskonale zrobiona i wspaniale puchnie w wodzie! I jeszcze jedna zaleta - jest to chyba najbardziej cicha plecionka na przelotkach jaką znam.


Straszono mnie i uprzedzano przed zakupem plecionki w początkach mojej przygody z castingiem. Tak się złożyło że właśnie mam te plecionkę i sobie chwalę. Nigdy jeszcze nie miałem na niej takiej brody której bym bez cięcia nie rozplątał w kilka kilkanaście sekund. Może powodem jest wspomniane przez p.Ireneusza puchnięcie ?? Nie wiem. Ale fakt jest taki żę wanted został pocięty bo nie umiałem w żaden sposób rozplątac go .Najmniejsza bródka była niestety do cięcia.


#12 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 lipiec 2006 - 15:14

Bardzo ciekawa obserwacja @Irka - faktycznie, jak się zna właściwości produktu , można je obrócić na swoją korzyść.

Ja Berkleya bardzo lubię za tanie, łowne, trwałe i dobrze latające w castingu woblerki.

Pozdrawiam


#13 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 25 lipiec 2006 - 15:32

Niewykluczone, ze zle oceny byly przez pryzmat produktu sprowadzonego (?) do Polski. Co do Whiplasha to mam na multipliku i nie narzekam. Ale Fireline to skoszowalem, nie lubie jak sie cos siepie. :angry: :angry:

#14 OFFLINE   Jakub_ty

Jakub_ty

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki

Napisano 25 lipiec 2006 - 17:15

Dzięki za rady . Tą plecionke kupiłem troche wcześniej połowie na nią i się okarze jakim jest produktem. Następnym razem kupie Power Pro.

#15 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 25 lipiec 2006 - 17:16

Niewykluczone, ze zle oceny byly przez pryzmat produktu sprowadzonego (?) do Polski. Co do Whiplasha to mam na multipliku i nie narzekam. Ale Fireline to skoszowalem, nie lubie jak sie cos siepie. :angry: :angry:


Też mam podobne zdanie co do Whiplash,ja swoją kupilem w Angli i nienarzekam nanią.Najbardziej opisywaną wadą puchnięcie plecionki niestwierdzilem jedynie co to troszkę wyblakła.Lowie w zestawieniu z korbą. :D

#16 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 25 lipiec 2006 - 21:24

i się okarze...

po co ją od razu karac? :lol: lów spokojnie, bedzie dobrze.

kupuj tylko z pewnego zródla. tylko które zródlo jest pewne? :wacko: nawet sklepów wedkarskich nie mozna byc pewnym. Power Pro jest chyba jeszcze czesciej podrabiana, bo sie jej wiecej sprzedaje. niech ci ktos przy okazji z usa sprowadzi w wiekszej ilosci.