Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Roztocze.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Pedros

Pedros

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaZąbki

Napisano 24 lipiec 2006 - 08:11

Znacie te okolice?
Będę tam na wakacjach (Kaczórki) i pomyślałem sobie o wędkowaniu w tej podobno przepięknej okolicy. Znacie te rejony?
Z góry dziękuję za info.


#2 OFFLINE   Darek65

Darek65

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaBaranów Sandomierski

Napisano 24 lipiec 2006 - 10:10

Polecam rzeczkę Sopot. Jest dość trudna technicznie ale urokliwa i pstrągi są. Na 3 wypady 2 mogę uznać za bardzo udane.
Jeden z kolegów zaliczył w tym miesiącu dwie 50 - ki złowione w dołkach na kopyta.
Najlepsze wyniki miałem na odcinku od rezerwatu Czartowe Pole w górę rzeki.

Pozdrowienia
Darek

#3 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 24 lipiec 2006 - 20:31

Ja swego czasu mieszkalem kolo Bilgoraja,więc troszkę jażdzilem nad Tanew w okolice ruda solska-harasiuki i ciut wyżej.Rzeka piękna miejscami nawet dośc szeroko rozlana,pelna pięknych miejsc ale niewszędzie dostępna.Jak tam bywalem to bylo tam troszkę szczupca,klenika i na wiosne nawet ladne jazie,jednak trzeba bylo się bardzo starać by coś zlapać.Wędkarze glownie to lowiliu tam na grunt plotki,jelce i inny drobiazg.Pstrąga na tym odcinku prawie wcale ,bynajmniej mi niebylo dane się z nim spotkać.Co do innych wód to za mieszkaniem mialem dwie rzeczki bialą i czarną łade,są to malutkie rzeczki i byla tam czasami ladna ryba,ale poprawiacze przyrody poprawili bialą łade bo zbyt dzika byla,teraz mamy wypalikowany kanal bez ryby :( Trzydzieści kilosów od bilgoraja w strone Stalowej woli w miejscowości Krzeszów przeplywa San.Tam jest już szeroki i glęboki z calą gamą miejscówek.Choć najlepsze lowiska są w samej miejscowiści,są tam pozostalości po drewnianym moście w ktorych lowilem klenie.Z ryb to jest tam kleń boleń sandacz nawet slyszalem o zlowionych sumach.Fajne byly to lowiska jakieś cztery lata temu jak tam mieszkalem,teraz mam nadzieje że lowiska nie zostaly zdewastowane i poprawione pod sznurek a jedynie się poprawily i przybylo ryb :D