Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zestaw dla początkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 02 październik 2011 - 21:08

Możesz wkleić maila?


Nie nie mogę !!

Jak pisałem, cyt: nikomu koło pióra robić nie zamierzam i jako klient poczuwam się do tajemnicy korespondencji i niech tak pozostanie.
Sorry Jack i uszanuj to!!




#22 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 03 październik 2011 - 13:23

Ale ja nie pytam do których pracowni pisałeś tylko co do nich napisałeś - dla mnie to różnica. Zachowujesz anonimowoć danego wędkoroba i już. Jesteś już po zakupach więc i tak powinno to być dla Ciebie bez znaczenia.
Poza tym tak sobie teraz powymyślam.. napisałeś maila o brzmieniu:

Cześć.
Potrzebuję fajnej wędki na ryby, co byście zapronowali?
albo
Witam.
Poszukuje kija na blanku wykonanym w technologii R2D2 (rodem ze star wars), przelotki z obwódką z cyrkonii od Swarovskiego, rękojeść ma byc z 9 rodzajów korka, dzielona w 6 miejscach, omotki z sierści pawiana, uchwyt z macicy perłowej, i takie tam standardowe wykonanie. Budżet jakim dysponuję to xxx zł.
Pozdrawiam

W pierwszym mailu mogli Ciebie zignorować i potraktować niepoważnie, w drugim przypadku z odpowiedzią zwlekali bo musieli ogolić pawiana i wycenić jego runo :D.

:D teraz rozumiesz o co mi chodzi :D... jak się wstydzisz to podrzuć mi na priv tego maila usuwając wszystkie informacje, które mogłyby wskazywać pracownię, skoro tak chcesz to ukryć :D.
Pozdrawiam i połamania życzę :D


edit
jak nacisnałem edytuj to dopiero zobaczyłem co masz w avatarze :D... z tym pawianem to tak przypadkiem mi wyszło :D

#23 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 październik 2011 - 01:15

edit
jak nacisnałem edytuj to dopiero zobaczyłem co masz w avatarze :D... z tym pawianem to tak przypadkiem mi wyszło :D


Żaden problem chyba, przecież w avatarze to nie jest pawian. :lol: P.S. Nie będę ciągnął Kolegi za język, bo to chyba nie ma potrzeby, a co do obsługi Klienta i rynkowych mechanizmów, to poruszaliśmy niedawno temat przy okazji obsmarowywania jednego z dystrybutorów ;) Dobrze, że pojawia się coraz więcej pracowni. Inna sprawa, że część do niedawna istniejących, robi nieco miejsca..

Pozdrawiam
Grzesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych