Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Pisa i klenie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   barwena1977

barwena1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 13 lipiec 2011 - 11:48

W zasadzie tytuł mówi sam za siebie.Jest to druga z rzek które mnie zainteresowały. Proszę tylko nie piszcie że rzeka skłusowana a kleń 40tak to już rzadkość i że lata świetności ma już za sobą. Wiem że są i to grube ale chciałbym wytypować odcinki dzięki czemu nie będę tracił zbyt dużo cennego czasu :D.Mam informacje że na klenia mogę jechać na odcinki Wincenta-Jeże i troszkę w górę, Kozioł-Wincenta i Kozioł w dół rzeki.Proszę ew. o potwierdzenie moich namiarów. Interesują mnie miejscówki z rafkami i mocniej porośniętą rzeką z ciągnącymi się trawami i takimi tam.Generalnie trudniejsze troszkę, które często inni wędkarze omijają szerokim łukiem.Ciekaw jestem także dolnego odcinka od mostu koło Morgiewnik.
Pozdrawiam! :D

#2 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 13 lipiec 2011 - 14:37

Pisa lata świetności ma już za sobą. Jest tak skłusowana, że kleń 40-tak to już rzadkość.

Przykro mi, pokusa była tak silna, jak Twój czas - cenny.

#3 OFFLINE   barwena1977

barwena1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 13 lipiec 2011 - 14:47

@chub norris- dzieki za dobre słowo, jak zwykle można liczyć na Twoje poczucie humoru B) .

#4 OFFLINE   maciek17_mi

maciek17_mi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów

Napisano 13 lipiec 2011 - 16:04

Tak Pisa ma juz za soba lata swietnosci ale sa jeszcze miejsca gdzie mozna liczyc na grube klenie

#5 OFFLINE   qban

qban

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 13 lipiec 2011 - 22:34

Ja moge pomoc z Okoniami bo łapałem takie po ponad kilogram wiecej info na pw:) Pozdrawiam

#6 OFFLINE   szwagier.janusz

szwagier.janusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:**********

Napisano 15 lipiec 2011 - 00:05

Często bywałem w okolicach ujścia Pisy, ale 10-20 lat temu. Właśnie Morgowniki były letnią bazą bliskiego mi autora paru książek i wielu artykułów wędkarskich. Zdarzało się tam i mnie łowić, choć jednak częściej w Narwi niż w Pisie. Już od pierwszych krzaczorów w górę Pisy od mostu w Morgownikach zdarzały się bardzo dorodne jazie i bolenie. Ale wtedy jeszcze na odcinku paru kilometrów nikt tam prawie nie łowił. W dół od mostu do ujścia (prosty odcinek rzeki) Pisa była w zasadzie jałowa, trafiały się jednak czasami przyzwoite świnki, przy samym moście i koło tzw. węgorni .
Rok temu przejeżdzając mostem w Morgownikach zatrzymałem się na chwilę i ... nie poznałem tej rzeki. Powycinane nadbrzeżne krzaki - po prostu kanał. Tragedia!
Pozdrawiam.

#7 OFFLINE   barwena1977

barwena1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 03 sierpień 2011 - 09:06

Bardzo dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na moje pytania zarówno tutaj :mellow: jaki na priv B).
Pozdrawiam!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych