Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprzedam, zamienię, kupię, oddam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
650 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 582 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 19 grudzień 2012 - 20:37

My tu gadu ,gadu a tu znienacka atakuje następny debeściak :

 

http://jerkbait.pl/t...ts-1010-15-50g/

 

Pozdrawiam Tomi B) .



#122 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 28 grudzień 2012 - 09:29

Kiedyś w tym wątku był poruszany temat wstawiania fotek w dziale sprzedaży.

Chodziło o to by w regulaminie zamieścić punkt o konieczności wstawienia foty sprzedawanego przedmiotu zamiast wpisu "zainteresowanym fotki na maila" .

Da się coś z tym zrobić czy nadal brak fotki możemy stosować jako dobry sposób na pompowanie ogłoszenia przez ciągłe dopraszanie się zainteresowanych o foty i wpisy w stylu "już wysłałem" ?

 

Może ktoś wreszcie wstawi setkę wobków bez fotki i opisu , podając tylko producenta?

Chętnie bym poprosił o fotkę każdego ... z osobna... na maila. :rolleyes:



#123 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 28 grudzień 2012 - 09:45

Potrzebna jest zmiana regulaminu w działach: sprzedam, kupie, zamienię, no i chęć ze strony administratora, aby podjął takie kroki jak najszybciej.



#124 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:53

Jesli maja byc jakies zmiany w dziale gieldy to proponuje, aby kazdy sprzedajacy po transakcji odprowadzil wartosc 1 % na konto wlasciciela - celem rozwijania portalu. Tyle ode mnie ;)



#125 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 28 grudzień 2012 - 13:09

I 2% na opłaty za księgową i 3% na opłatę za komornika , których to właściciel będzie potrzebować do egzekwowania tego 1%. :)  ;)



#126 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 13:26

..Może dobrym wyjściem byłoby dopuszczanie do giełdy tylko tych uczestników z odpowiednim wkładem postów na forum?

Wybacz, ale raczej bardziej zdezelowany jest Twoj pomysl o liczbie postow..

Znam osoby, ktore sa dluzej zalogowane ode mnie, a maja po kilkanascie postow - nie kazdy ma ochote pisac o dupie marynie.

 

Kolejny agument jaki sie przewinol, a ktory mi sie srednio widzi to anonimowosc.  Nie kazdy musi wiedziec, ze mam na imie Piotr, znac moje nazwisko, miejsce zamieszkania itd..  tylko od usera powinno zalezec czy chce byc anonimowy czy nie. Ja w duzej mierze chce byc - bo daje mi to poprostu spokoj.



#127 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 28 grudzień 2012 - 13:30

A widzisz - zdezelowany czy nie - ten limit postów miał jeszcze kilka innych powodów istnienia. ;)



#128 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 grudzień 2012 - 11:02

Witam.Moim zdaniem pomysl z postami jest ok. Kupujacy od np 100 postow sprzedajacy od 200.Regulamin dzialu gielda jest spoko tylko nie kazdy go przestrzega, a zatem ogloszenie zamiast aktualizowac co 2 tyg powinno byc automatycznei usuwane; i wstawiane od nowa.Kazdy uzytkownik ma parwo do dwoch postow w ciagu tego czasu.1 post typu rezerwuje, biore 2 post w typie kupilem, zwalniam rezerwacje.Sprzedajacy  ma mozliwosc tylko do jednego ogloszenia w ciagu 2 tyg kazde nowe bez podania przyczyny ciach do wora.Jesli juz cos wystawil i nagle znalazl jedna rzezc to po okresie dwoch tygodni, jesli jego przedmiot bedzie nadal aktualny i bedzie chcial wrzucic to dorzuci nowy przedmiot.Jesli co 2 dni bedzie mial cos nowego to jest handlarzem i sam podziekuje za taka gielde, ktora mu ogranicza dzialalnosc zarobkowa.Co do polecam nei polecam, jesli zlikwidowac nad czym mocno ubolewam, to mozna kazda oferte skwitowac w ogloszeniu.I tu tez tylko po 2 posty co by sie burza nie robila.W ciagu tych 2 tygodni ogloszenie nie powinno byc "mobilne" czyli nowy post nie powinien podbijac ogloszenia, po 2 tygodniach i tak zniknie i bedzie mozliwosc wystawienia od nowa, co umiesci ogloszenie  na poczatku listy.Taka automatyczna czystka przyczni sie do przejzystosci dzialu , nie bedzie zalegajacych tematow, ktore wisza po rok i tylko zajmuja miejsce.Bedzie tylko kilka stron, ktore kazdy bedzie mogl przejzec od poczatku do konca.Ktos pisal o rozdzieleniu tematycznym, czyli wedki, kolowrotki, przynety i pierdoly.Bardzo madre posuniecie,Ktos chce kupic kolowrotek szuka w kolowrotkach wedki w wedkach a jak jest wszytsko pomieszane to wchodzi taki delikwent i szuka wedki, widzi fajny kreciek to robi rezerwa chociaz wie ze kasy nie ma, ale mysli moze na handel bedzie, idzie 2 strony dalej widzi przynety wiec cyk podbija i rezerwuje pozniej sie nie odzywa 3 dni bo juz kupil kij, i karuzela zaczyna sie od nowa.


Użytkownik grunwald1980 edytował ten post 29 grudzień 2012 - 11:06


#129 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 11:05

nie lepiej odczekac do nowego roku (vide post friko), zamiast uparcie brnac w glab tego bagna?



#130 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 grudzień 2012 - 11:14

A i jeszcze jedna sprawa, dotyczaca nabijanai postow.Proponuje aby za wpisy w dziale gielda posty nie byly liczone.Unikniemy tutaj "gieldowych postowiczow", jesli jest techniczna mozliwosc, kazdy post zaliczany po przekroczeniu 10 slow, posty typu "brawo", " gratuluje" " :) " nie beda liczone.Zrobic licznik kazdego uzytkownika liczacy czas pobytu na forum, ktory bedzie sumowany za kazdym wejsciem.Taki zegar pokaze nam czy faktycznie " franek,czeseik i alfonso de la kutaso" byli od dluzszego czasu na forum czy tylko tak sobie napisali.



#131 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 929 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 29 grudzień 2012 - 13:55

Anonimowosc jest tutaj nie potrzebna!Jezeli jestes normalnym uzytkownikiem nie poszkuje cie INTERPOL ,CIA,  KGB ani policja i nie chcesz nikogo nabic w butelke w dziale sprzedam to jaki jest problem!? Tutaj gdzie mieszkam jest taki portal podobny do JB  i kto sie chce zapisac musi podac imie i nazwisko ! i pod taki jestes zarejstrowany.I nie ma ze ktos o nicku COPERFIELD wziol kase za wedke i nie wyslal ,bo juz by wszyscy wiedzieli ze TAKI to  a TAKI jest OSZUSTEM i nigdzie juz z nim by nikt interesow nie robil.I nikt juz by nie byl ZDEZELOWANY :ph34r:



#132 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 29 grudzień 2012 - 15:04

:lol: A sam masz opis w profilu skromny i tajemniczy... ;)

 

Metryki urodzin nikt sprawdzać nie będzie ani dowodów osobistych.

Każdy będzie mógł podać dane takie jakie tylko będzie chciał.

 

Ja na przykład podałem tylko autentyczna fotkę mojej facjaty w awatarze... :rolleyes:


  • Negra lubi to

#133 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 grudzień 2012 - 15:32

@Makamba nie mieszkasz moze w okolicach Rzeszowa?? :P



#134 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 29 grudzień 2012 - 15:40

Raczej drugi koniec - Szczecin. :D



#135 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 grudzień 2012 - 15:43

Za taka buzka to na koniec swiata :) oki konczymy offtopa



#136 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 grudzień 2012 - 16:02

@CLAUDIO w Hiszpani jest inna mentalnosc, owszem zdarzaja sie kretacze glownie z Rumuni i Polski jak i tubylcy.Tam gdzie biedniej tam wiecej przekretow.Jak zarabiasz na tyle ze stac cie co miesiac dokupic fajny kijek to raczej nie wykrecasz kogos na kilka wobkow czy wyru...any kolowrotek.Gdyby ludzie byli uczciwi to i owszem mozna sie logowac imieniem i nazwiskiem, gdyby ludzie byli uczciwi to by nie bylo tematu :) Pzdr



#137 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 16:51

W Hiszpanii zdarzają się krętacze? Coś takiego :lol: . Pośród elytarnego klubu Włoch, Grecji i Portugalii to jedno z państewek, które pożyczyło bardzo dużo pieniędzy z zamiarem nieoddania. Gdybym ja zrobił coś takiego nazwano by mnie nie tylko krętaczem ale i złodziejem. Nie żebym był jakoś nastawiony do nich w sposób wrogi, bo myślę o nich równie życzliwie i czule, jak oni o Nas.  Niemniej produkty z tych krajów w sklepie omijam szerokim łukiem, w ramach uczciwości.  ;)



#138 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 17:08

Krzyśku, i to przez nich Angela ma takie kłopoty?  :)



#139 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 17:45

A ja nie wiem, czy ma kłopoty. Średnio mnie to interesuje. Osobiście, życzę jej jak najgorzej, tak jak każdemu politykowi.  :)



#140 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 grudzień 2012 - 18:40

@Krzysiek W nie bawmy sie w polityke :) bo patrzac na nasz rzad to tez mozna stwierdzic ze Polacy to oszusci i zlodzieje, komuna nas nauczyla kombinowania wiec kombinujemy.Wiesiek spusci stachowi paliwa a ten mu licznik cofnie badz przyczepe piachu przywiezie.Mieszkalem w Hiszpani ponad 8 lat wiec moge cos na ten temat powiedziec.Nie wiem jak teraz bo jak pisalem tam gdzie kasy brak zaczynaja sie walki a w dobie kryzysu wiadomo...Kazdy czlowiek to indywidualna istota, zdarzy sie uczciwy Polak znjadzie sie Niemiec oszust,ale generalizujac Polacy sa inni, moze przez to ze wszyscy "nas" ruchali a my dla wszystkich serce mielismy.Nawet na jb.pl widzimy jak wielu jest uczciwych i jest to wiekszosc, a nawet, jest tylko maly odsetek oszustow.I ciesze sie z tego niezmiernie bo to forum jest forma edukacji nie tylko w dziedzinie wedkarstwa.Pzdr






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych