Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

St. Croix, Fenwick, Lamiglas?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kaszan_olsztyn

kaszan_olsztyn

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 26 lipiec 2011 - 12:41

Witam,
noszę się z zamiarem skompletowania pierwszego castingu pod jerki i w związku z tym poszukuję kijka w rozsądnym budżecie pod Abu Revo STX.
Początkowo miało to być ok 300-400 zł ale wybór w tej kwocie niestety jest marny. Najbardziej wpadł mi w oko Guide Select Dragona, zwłaszcza, że jestem zadowolonym posiadaczem spinningu tego modelu, ale c.w. 40-80g to chyba za dużo na przynęty od 15g do 60g, ze szczególnym naciskiem na jerki 20-45g. Chyba że się mylę?

Stanęło zatem na tę chwilę na St. Croix.

Waham się między St. Croix Mojo Inshore Casting MIC70MHF, a Premier PC66HF.
O tym pierwszym nie mogę znaleźć żadnych opinii- może któryś z forumowiczów używa takiego? Mimo, że Premier wydaje się bardziej pasujący, to Mojo kusi mnie wyglądem i tym, że dzięki nieco większej długości powinien lepiej obsłużyć lżejsze przynęty. Nie wiem jednak czy nie będzie za długi (mam 190 cm wzrostu). A może przegapiłem jeszcze jakieś ciekawe propozycje w tej cenie?
Z góry dzięki za pomoc.

#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:18

premiera 20 lb moge polecic z czystym sumieniem, wedlug mnie to zdecydowanie lepsza wedka do jerkow niz mojo

#3 OFFLINE   kaszan_olsztyn

kaszan_olsztyn

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 26 lipiec 2011 - 22:14

premiera 20 lb moge polecic z czystym sumieniem, wedlug mnie to zdecydowanie lepsza wedka do jerkow niz mojo

Cenna uwaga, która może wybije mi z głowy kierowanie się wyglądem... a pod jakim względem Premier jest lepszy od Mojo?

Dorzucam kolejny kijek do rozważenia p.t. Fenwick HMG Triggerstick GT 70MH-F. W tym momencie przekroczyłem budżet na kijek dwukrotnie.. ehh.. powiedzcie proszę czy warto?

#4 OFFLINE   kaszan_olsztyn

kaszan_olsztyn

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 22:45

A może ktoś z forumowiczów miał do czynienia z Lamiglas Competitor cc 665? Jak wypada na tle Premiera?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych