Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Mielnik nad Bugiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 07 sierpień 2011 - 14:03

Będe tam przez parę dni i w związku z tym mam pytania dotyczące pomachania spiningiem,jak z opłatami (gdzie opłacić i ile za dzień),może ktoś w tamtym rejonie spininguje ,wszelkie porady mile widziane,będę tam tylko pare dni i nie będzie za bardzo czasu na chybił trafił żeby rozwiać obawy ryb nie zabieram :D,no chyba że ten rejon to pustynia to skupię się na grillu i piwkowaniu :lol:

#2 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 582 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 07 sierpień 2011 - 22:52

Cześć Jurek,o opłatach jak,gdzie,kiedy i dlaczego tak drogo :mellow:,nic Ci nie napiszę bo ten odcinek jest we władaniu chyba Siedlec lub Białej Podlaskiej i tam zasięgnij języka.
Trochę źle trafisz wędkarsko ze swoim pobytem bo woda jest wysoka.Poniżej miasteczka jest fajny,długi zewnętrzny zakręt,zapoczątkowany opaską i starymi dębami w nurcie ale przy wysokiej wodzie ciężko będzie tam łowić.
W Mielniku jest przeprawa promowa i tuż obok nieduża wyspa.W odnodze przy wyspie może być fajne łowienie bo woda płytsza i nurt spokojniejszy niż w głównym korycie.
Jeżeli prom kursuje to polecam przeprawę na drugi brzeg.Od samego promu w dół rzeki jest solidny kawał pięknej,niezadeptanej,kresowej rzeki.Teren trudny,wewnętrzny łuk,zalane przyborem trawy,zwaliska,odkosy i słabszy nurt który przyciąga ryby.Na końcu wędrówki(jak starczy czasu)jest duże starorzecze zwane Trojanem ale tu potrzebny jest co najmniej ponton.
Rybostan powoli odradza się po przydusze sprzed 2 lat i można liczyć na szczupaka,bolenia,okonia,klenia,jazia,brzanę,sandacza i suma.Ryb nie ma zbyt wiele ale niektórzy szczęśliwcy w tym sezonie mogli pochwalić się kilkoma rapami lub szczupakami z jednego połowu.

Pozdrawiam Tomi B)

#3 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 08 sierpień 2011 - 13:36

Dzięki bardzo za poradę,tylko tą wodą mnie zmartwiłeś,a nie mam wpływu na termin wyjazdu,zaproszenie,przynajmniej się poszwendam.

#4 OFFLINE   jujus20

jujus20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaSarnaki

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:19

Witam ! do mielnika mam 20 km ale łowie często z drugiej strony! kolega tomi ma racje jest duża woda i ciężko namierzyć ryby! obok promu znaczy byłego promu bo złomiarze ukradli linę jest mała rafka i tam można trafić na bolenia przy tym stanie wody! kolego powiedz kiedy będziesz to zapytam miejscowych co i jak to dam znac! pozdro Łukasz

#5 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 09 sierpień 2011 - 14:29

Będę od piątku do poniedziałku,tylko jeszcze nie wiem jak z opłatami,ciężko znależć co do kogo należy i gdzie płacić.

#6 OFFLINE   jujus20

jujus20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaSarnaki

Napisano 09 sierpień 2011 - 16:23

opłate mozna uiścić w sklepie wędkarskim w siemiatyczach na ulicy wysokiej 1! oplata nie jest wielka

#7 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 09 sierpień 2011 - 18:22

Dzięki za pomoc jujus20,a orientujesz się może ile za dniówkę,zerknąłem na stronę pzw Biała Podlaska (zagmatwana strona jak cała ta instytucja) i tam wychodzi że 30zł na dzień to nie mało!

#8 OFFLINE   jujus20

jujus20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaSarnaki

Napisano 11 sierpień 2011 - 17:57

ja słyszałem ze trochę taniej! pozniej zadzwonie do prezesa klubu i powiem dokładnie jak jest! pozdro! może spotkamy się nad wodą




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych