Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Polacy zjedzÄ… na wszystkie ryby"


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 sierpień 2006 - 22:01

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/Brytyjczycy_Polacy_z jedz%B1_nam_wszystkie_ryby,777950,2943
A potem dziwią się ludzie, że cudzoziemcy mają ich za troglodytów...To zasługa niektórych naszych ziomków - a zła opinia przywiera niestety również do nas...
Pozdrawiam,
P.

#2 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Marek

Napisano 07 sierpień 2006 - 12:30

Ja się wcale nie dziwię, że cały świat uważa Nas za złodziei i bandziorów.......nie może byc inaczej skoro największymi kryminalistami w Polsce są posłowie, prokuratorzy i księża... :unsure: :unsure: :unsure: ..czyli ludzie tzw.publicznego zaufania

Co do UK to niestety jest to smutne zjawisko. Mieszkałem w Londynie w latach 1988-2000 i emigracja z tamtych lat to byli zupełnie inni ludzie, głównie młodzi ludzie po studiach. Teraz często odwiedzam Londyn i przerażenie mnie ogarnia, jak widzę co za bydło przyjechało......zero języka, zero wykształcenia, zero kultury osobistej..... :huh:

Najbardziej w tym wszystkim, żal mi samych Brytyjczyków, bo jest to społeczeństwo niezmiernie tolerancyjne, uczciwe i z natury szanujące prawo......spotkanie się z dzikusami z Polski jest dla nich szokiem.

pozd.

#3 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 07 sierpień 2006 - 15:24

Kurde, wątek Polaczków wraca, kiedyś wypowiadałem się na ten temat, po prostu ręce opadają..............obciach.

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 sierpień 2006 - 15:37

offtopic ?

#5 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 07 sierpień 2006 - 18:55

Witaj Petrus!!!!
proszé przestan wychwalac Anglików i nie doszukuj sié tylko zla w nowej fali emigracji z Polski bo nie wszyscy z wysp to dzentelmeni .Wystarczy popatrzec na stadiony z kibicami z wysp brytyjskich lub co sié dzieje w hiszpani.
To wlasnie oni wraz z niemcami zachowujá sié skandalicznie .Jezeli juz robisz z siebie swiatowca to bádz przynajmniej obiektywny .Pewnie ze znajdzie sié lajza z polski ale jest tez wielu porzádnych ludzi co przyjechali do pracy i za swojá pracowitosc zyskali uznanie i szacunek anglików .Wbij sobie do glowy wreszcie ze nie ma takiego panstwa gdzie wszyscy to porzádni lub lajdacy.Sá tacy i tacy .A znajác twoje zachowanie to muszé stwierdzic ze niewiele przejáles z tradycji i dzentelmenstwa od angoli.
Pozdrawiam !!! Krzysztof .

#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 07 sierpień 2006 - 20:45

Cześć,
Niech zjedzą ... :D Trza wyluzować Panowie bo ten temat już był tyle razy maglowany, że aż strach .... Proponuję zamknąć temat.

Pozdrawiam
Remek





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych