Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Silnik elektryczny dziobowy Haswing Cayman 55 GPS - informacje , opinie, naprawy i serwis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1283 odpowiedzi w tym temacie

#1181 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 27 październik 2023 - 16:48

Nie rozumiem jednej sprawy. Skoro działa na iphonie, to bez problemu powinno działać na androidzie lub systemie huawei. W elektronice nie ma typowania działań, że działa z tym a z tamtym nie, jeżeli obaj działają na podobnych parametrach. To tak jakby windows uruchamiał się tylko na dellach, a nie działał na pozostałych.

#1182 OFFLINE   KsZegoSZ

KsZegoSZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaWrocq
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:K.

Napisano 27 październik 2023 - 19:08

Matteo ale tak było jeszcze można było rzucać kotwice z zegarka Apple . Ale nagle o tym wszystkim cisza jest i na stronie Helmsman cisza i dystrybutor nic nie wie :x

#1183 OFFLINE   Luki123

Luki123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 październik 2023 - 09:40

To już z zegarka się nie da?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1184 OFFLINE   KsZegoSZ

KsZegoSZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaWrocq
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:K.

Napisano 30 październik 2023 - 08:03

To już z zegarka się nie da?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No wlasnie nie wiem . Bo nagle cisza w temacie  . 



#1185 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 07 listopad 2023 - 11:57

Hej, proszę o informację jak Haswing Cayman 55 GPS zachowuje się przy większej fali - czy nie zrywa go z funkcji kotwicy ?

Zastanawiam się nad kupnem i zależało by mi aby nie uciekał z obranego punktu przy kotwiczeniu.



#1186 OFFLINE   KsZegoSZ

KsZegoSZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaWrocq
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:K.

Napisano 07 listopad 2023 - 12:47

Wszystko chodzi super. U mnie na wersji  z przed 3 lat. Nic nie zrywa - jak postawisz kotwice tak stoi . 

Mam pytanie jak jest w nowszych wersjach czy przekladnia chodzi tak samo glosno  ? Czy zostalo to juz poprawione .? 



#1187 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 07 listopad 2023 - 12:55

Wszystko chodzi super. U mnie na wersji  z przed 3 lat. Nic nie zrywa - jak postawisz kotwice tak stoi . 

Mam pytanie jak jest w nowszych wersjach czy przekladnia chodzi tak samo glosno  ? Czy zostalo to juz poprawione .? 

Dzięki, za info a czym sie różni model 1.5 od 1.6 ?



#1188 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1398 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 07 listopad 2023 - 14:57

Dzięki, za info a czym sie różni model 1.5 od 1.6 ?


Dwie książki już na ten temat zostały w tym wątku napisane. Przeczytaj wątek.
  • Biesan i thug lubią to

#1189 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1120 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 07 listopad 2023 - 16:38

Taka ciekawostka. Obserwuję ofertę na ten silnik w sklepie decathlon. Ponad rok temu był dostępny za 4400zł. Później zniknął ze stanu, ale strona produktu w sklepie wciąż jest, tyle że niedostępny. A cena rośnie, do niedawna  było 4800, w tej chwili 5490zł. A produkt wciąż niedostępny :D

Jakieś pół roku temu była dostępność przez kilak dni, ale szybko się wyczerpały :)



#1190 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1398 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 listopad 2023 - 09:19

Taka ciekawostka. Obserwuję ofertę na ten silnik w sklepie decathlon. Ponad rok temu był dostępny za 4400zł. Później zniknął ze stanu, ale strona produktu w sklepie wciąż jest, tyle że niedostępny. A cena rośnie, do niedawna  było 4800, w tej chwili 5490zł. A produkt wciąż niedostępny :D

Jakieś pół roku temu była dostępność przez kilak dni, ale szybko się wyczerpały :)

Decathlon ma centralne zakupy we Francji. Oni raczej od polskiego dystrybutora nie wezmą ale dostosowują cenę do PL bo partia którą mieli taniej szybko się rozeszła. Obstawaim że będzie tak: jak cena teraz wskoczyła na normalną cenę w PL i bedą szły to decathlon nie obniży ceny. Obstawaim że nie będą szły i decathlon zrobi promo i posprzedaje po 4800 czy nawet mniej. Obstawiam też że zaraz się pojawią jako dostępne. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę dyrektywę Omnibus odnośnie prezentowania najniższej ceny z ostatnich 30 dni. Jesli daliby teraz cenę 4800 to nie mogliby za bardzo zorbić "niby promocji" z 5490 na 4800 bo jako najniższa cena wisiałaby 4800 a niżej sprzedawać pewnie im się nie opłaca jak po 4800 pójdą z pocałowaniem w rękę 


  • thug lubi to

#1191 OFFLINE   Pat92

Pat92

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 176 postów
  • LokalizacjaMazowieckie

Napisano 08 listopad 2023 - 19:32

Dzięki, za info a czym sie różni model 1.5 od 1.6 ?

1.5 nie ma funkcji tempomatu, 1.6 ma, klikasz i płynie do przodu z wybraną prędkością niezależnie od warunków atmosferycznych.
Co do kotwicy ja osobiście jestem bardzo zadowolony, nie którzy pisali, ze 5m ja uważam, że do 2m trzyma pięknie i w punkt. Użytkuje już 1,5 roku i złego słowa nie powiem, wręcz odwrotnie. Co prawda mógłby być lekko cichszy i mieć lepszy pedał, ale cena robi swoje. W każdym razie dobry stosunek jakości do ceny.



#1192 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1398 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 listopad 2023 - 20:44

1.5 nie ma funkcji tempomatu, 1.6 ma, klikasz i płynie do przodu z wybraną prędkością niezależnie od warunków atmosferycznych.
Co do kotwicy ja osobiście jestem bardzo zadowolony, nie którzy pisali, ze 5m ja uważam, że do 2m trzyma pięknie i w punkt. Użytkuje już 1,5 roku i złego słowa nie powiem, wręcz odwrotnie. Co prawda mógłby być lekko cichszy i mieć lepszy pedał, ale cena robi swoje. W każdym razie dobry stosunek jakości do ceny.



O a kolega widzę nie przeczytał dwóch książek w tym wątku o różnicach w wersjach. 1.5 ma tempomat tylko obsługiwany z aplikacji a nie z pilota.

#1193 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 12 listopad 2023 - 12:48

Jakie informacje są potrzebne? Sterowanie nożne jest mniej precyzyjne niż pilot, jeden duży plus, że mamy wolne ręce.

Mam pytanko: czy poza faktem uruchamiania opcji kotwicy są znaczące różnice pomiędzy tym najnowszym modelem z kotwica w pilocie a tą poprzednią wersją z kotwica w appce? Mam na myśli różnice mechaniczne, elektroniki, efektywności itp.



#1194 OFFLINE   Haswing

Haswing

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 88 postów

Napisano 13 listopad 2023 - 08:15

Mam pytanko: czy poza faktem uruchamiania opcji kotwicy są znaczące różnice pomiędzy tym najnowszym modelem z kotwica w pilocie a tą poprzednią wersją z kotwica w appce? Mam na myśli różnice mechaniczne, elektroniki, efektywności itp.

Przekładnia jest bardzo cicha, uszczelnienie elektroniki, przekładni itd. jeszcze kilka zmian których użytkownik nie zobaczy z zewnątrz.
 



#1195 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 13 listopad 2023 - 08:33

Przekładnia jest bardzo cicha, uszczelnienie elektroniki, przekładni itd. jeszcze kilka zmian których użytkownik nie zobaczy z zewnątrz.
 

Ok rozumiem, wysłałem jeszcze wiadomość bezpośrednio do Ciebie z pytaniem. Dałeś radę przecztać?



#1196 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 13 listopad 2023 - 09:09

Przekładnia jest bardzo cicha, uszczelnienie elektroniki, przekładni itd. jeszcze kilka zmian których użytkownik nie zobaczy z zewnątrz.
 

Dzień dobry,

nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jesteś przedstawicielem marki, czy tak?

Jeśli się nie mylę to mam w takim razie pytanko: czy możesz pomóc w zakupie Caymana 55B GPS i jeśli tak to w jakiej cenie?

Mam nadzieję że nie odeślesz mnie do jakiegoś dystrybutora z potężnymi narzutami własnymi  :) z góry dziękuje i pozdrawiam.



#1197 OFFLINE   Pablito5517

Pablito5517

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 listopad 2023 - 12:34

Odnośnie aktualnych promocji na Haswing Cayman 55lbs GPS 1.6, to polecam odezwać się do sklepu KORMORAN w Suwałkach. Ja w poprzednim tygodniu kupowałem od nich i zaproponowali naprawdę przyzwoitą cenę - 4500zł + 65zł wysyłki. Taniej nigdzie nie znalazłem.



#1198 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 13 listopad 2023 - 12:36

Odnośnie aktualnych promocji na Haswing Cayman 55lbs GPS 1.6, to polecam odezwać się do sklepu KORMORAN w Suwałkach. Ja w poprzednim tygodniu kupowałem od nich i zaproponowali naprawdę przyzwoitą cenę - 4500zł + 65zł wysyłki. Taniej nigdzie nie znalazłem.

jest na olx, ale nie od polskiego dystrybutora, cena wyjściowa 3800, dlatego szukam może coś się znajdzie i wesprę lokalny biznes :)



#1199 OFFLINE   Pablito5517

Pablito5517

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 listopad 2023 - 12:46

Dlatego ja wybrałem oficjalną, polską dystrybucję. Wolę dołożyć parę groszy i mieć spokojną głowę, jeśli trzeba byłoby skorzystać kiedyś z gwarancji👍

#1200 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 13 listopad 2023 - 12:48

Dlatego ja wybrałem oficjalną, polską dystrybucję. Wolę dołożyć parę groszy i mieć spokojną głowę, jeśli trzeba byłoby skorzystać kiedyś z gwarancji

ja nie mam problemu z dołożeniem "paru groszy" ale jeśli cena jest wyższa o kilkaset złotych, to już boli. Pieniądze nie mają narodowości. Co do gwarancji, też zapewniają, trochę może dłużej trzeba poczekać, ale są OK. Ja rozumiem że każdy chce zarobić, ale też każdy chce zaoszczędzić z drugiej strony.