Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Silnik elektryczny dziobowy Haswing Cayman 55 GPS - informacje , opinie, naprawy i serwis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1283 odpowiedzi w tym temacie

#1221 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 16 listopad 2023 - 19:17

Ja też, na aplikacji decathlona.

to spróbuj na stronie a nie przez aplikację, czasami mają problemy z updatem do apppki. ale tak jak pisałęm cena nie powala. Zobaczcie w sklepie Kormoran, z tego co mi wiadomo 1.6 zrobili komuś za 4600 plus 60 pln za wysyłkę po rozmowie.



#1222 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 16 listopad 2023 - 19:19

https://mc-sklep.pl/...l-16-p-955.html



#1223 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 16 listopad 2023 - 19:20

https://pleciona.pl/...5-12V-GPS/49617



#1224 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1120 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 16 listopad 2023 - 20:06

Wreszcie jakiś wybór poniżej 5k.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

#1225 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 16 listopad 2023 - 20:08

Wreszcie jakiś wybór poniżej 5k.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

szczerze to myślę że więcej takich promocji można znaleźć, to tylko takie które znałem.



#1226 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1394 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 17 listopad 2023 - 15:49

Wreszcie jakiś wybór poniżej 5k.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

4800 to była normalna cena jak się zadzwoniło i pogadało. To nie jest żadne wow. 



#1227 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 17 listopad 2023 - 18:36

4800 to była normalna cena jak się zadzwoniło i pogadało. To nie jest żadne wow. 

4800 to jest cena startowa, jak się pogada to można i niżej, zależy jak się gada :)


  • rower26 i szczupak1 lubią to

#1228 ONLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 17 listopad 2023 - 19:27

4800 to jest cena startowa, jak się pogada to można i niżej, zależy jak się gada :)

Gdzie Wy kupujecie te silniki, na jakimś tureckim targowisku ?


  • michcio lubi to

#1229 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 17 listopad 2023 - 19:29

Gdzie Wy kupujecie te silniki, na jakimś tureckim targowisku ?

a znasz jakieś w pobliżu? podałem linki gdzie te silniki są, a to że można rozmawiać ze sklepem o promocyjnej cenie czy też obniżce ceny podanej na stronie to chyba normalne.


  • nalewator lubi to

#1230 ONLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 17 listopad 2023 - 20:39

Chodziło mi o to że w Polsce nie ma raczej tradycji targowania/negocjacji ceny przy zakupach detalicznych (hurt to inna sprawa), stąd moje zdziwienie. Reasumując, nie - w Polsce nie jest to normalne, miło że czasem można, ale na pewno nie jest to normą.


Użytkownik drChlubicz edytował ten post 17 listopad 2023 - 20:53


#1231 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 17 listopad 2023 - 20:52

Chodziło mi o to że w Polsce nie ma raczej tradycji targowania/negocjacji ceny przy zakupach detalicznych (hurt to inna sprawa), stąd moje zdziwienie.

ależ jest, dziś ze sklepu złów okazję stargowałem 250 pln na 2 kołowrotkach Daiwy. Zawsze stawiają cenę taką żeby mieć z czego opuszczać jak znajdzie się zdecydowany klient. Pewnie nie we wszystkich sklepach, ale w obecnym czasie klient coraz bardziej się liczy.



#1232 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1394 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 17 listopad 2023 - 20:58

ależ jest, dziś ze sklepu złów okazję stargowałem 250 pln na 2 kołowrotkach Daiwy. Zawsze stawiają cenę taką żeby mieć z czego opuszczać jak znajdzie się zdecydowany klient. Pewnie nie we wszystkich sklepach, ale w obecnym czasie klient coraz bardziej się liczy.


Pokrewna dusza na forum....:)
  • szczupak1 lubi to

#1233 ONLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 17 listopad 2023 - 20:59

Gratuluję, a teraz przejdź się lub zadzwoń do kilku losowo wybranych sklepów w Polsce (bo Złów Okazję chyba nie jest polskim sklepem), i spróbuj tego co Ci się tam udało. Z mojej strony koniec offtop, to jest temat o Haswing.



#1234 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 17 listopad 2023 - 21:24

Gratuluję, a teraz przejdź się lub zadzwoń do kilku losowo wybranych sklepów w Polsce (bo Złów Okazję chyba nie jest polskim sklepem), i spróbuj tego co Ci się tam udało. Z mojej strony koniec offtop, to jest temat o Haswing.

masz rację to jest temat o haswing. Czy według ciebie sklep Kormoran z Suwałk jest sklepem polskim? Jeśli tak to zadzwoń sam do nich i pogadaj o cenie na silnik Haswinga. Nawet jeden z forumowiczów kupił u nich. cena wstępna była 4800 dogadał się na 4500 plus 65 za wysyłkę. Nie wiem dlaczego tak cię to oburza, że ktoś może dogadać się co do ceny? 


  • szczupak1 lubi to

#1235 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1394 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 listopad 2023 - 09:43

Akurat kormorana Suwałki to bym tak mocno nie promował. Rok albo dwa lata temu była z nimi duża drama na Siemianówce jak właściciele tego sklepu pływali w trolu z dopałem (złapani) i chwalili się na FB dużą ilością zberetowanych sandaczy z siemki. Taki offtop mały. A cena jest również moim zdaniem kwestią umowną jaką obydwie strony transakcji są w stanie zaakceptować. Szczególnie że nie jest to puszka coli gdzie wchodzimy do sklepu płacimy 2zł i wychodzimy.

Użytkownik rower26 edytował ten post 18 listopad 2023 - 09:48


#1236 OFFLINE   AlienJ

AlienJ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 18 listopad 2023 - 10:45

Akurat kormorana Suwałki to bym tak mocno nie promował. Rok albo dwa lata temu była z nimi duża drama na Siemianówce jak właściciele tego sklepu pływali w trolu z dopałem (złapani) i chwalili się na FB dużą ilością zberetowanych sandaczy z siemki. Taki offtop mały. A cena jest również moim zdaniem kwestią umowną jaką obydwie strony transakcji są w stanie zaakceptować. Szczególnie że nie jest to puszka coli gdzie wchodzimy do sklepu płacimy 2zł i wychodzimy.

nie znam nikogo z Kormorana i na pewno nie popieram takich działań, nie promuję ich również. Podałem przykład "targowania się" w cytuję: "polskich sklepach" i tylko tyle. Pewnie w wielu innych również mozna byłoby się dogadać. Infinitycarp, NG24.pl i masa innych.



#1237 OFFLINE   Daromh

Daromh

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 21 listopad 2023 - 20:24

Czesc

 

Czy Cayman B GPS będzie miał nowy model na 2024 ?

 

https://haswingoutdo...cayman-gps.html

 

według opisiu niby tak , chodź zmian nie widzę , czy były wcześniej  rozmiar 48 ?

 

I jak się mierzy potrzebna długosc kolumny ?   Rozważam właśnie 48 ale boje się ze może być za  krótko

 

Dziekuje



#1238 OFFLINE   Haswing

Haswing

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 88 postów

Napisano 22 listopad 2023 - 08:51

Czesc

 

Czy Cayman B GPS będzie miał nowy model na 2024 ?

 

https://haswingoutdo...cayman-gps.html

 

według opisiu niby tak , chodź zmian nie widzę , czy były wcześniej  rozmiar 48 ?

 

I jak się mierzy potrzebna długosc kolumny ?   Rozważam właśnie 48 ale boje się ze może być za  krótko

 

Dziekuje

To jest model 1.5.

Cayman 55GPS nie będzie miał na razie żadnych zmian.

 

Pojawił się nowy model Cayman GPS80 oznaczenie BY, poza górną obudową i samym napędem jest zupełnie zaprojektowany na nowo, nowa podstawa itd. Jest do niego dedykowana podstawa montażu.

Wrzucam foto z wymiarów oraz nowego modelu.

 

Kolumny mają długość odpowiednio: 120cm, 137cm, 152cm, 183cm, 210cm, 250cm

Najczęściej wybieraną jest 137 i 152.

Załączone pliki



#1239 OFFLINE   dalton

dalton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała
  • Imię:Maciek

Napisano 03 grudzień 2023 - 14:11

 

 

Gratuluję, a teraz przejdź się lub zadzwoń do kilku losowo wybranych sklepów w Polsce (bo Złów Okazję chyba nie jest polskim sklepem), i spróbuj tego co Ci się tam udało. Z mojej strony koniec offtop, to jest temat o Haswing.

 

Dla mnie nie ma znaczenia czy sklep internetowy czy stacjonarnym - jak kupuję jakiś droższy sprzęt zawsze negocjują cenę. Tak było z echosondami, dziobówką, silnikiem yamahy, czy kompletem GA. 

Znajdujesz w jakimś sklepie internetowym sprzęt który cię interesuje, dzwonisz na numer kontaktowy, proponujesz własną cenę (oczywiście rozsądną) i po uzgodnieniu od razu u tego z kim rozmawiasz składasz zamówienie. To naprawdę działa. A w razie odmowy nic nie kosztuje.


  • Biesan lubi to

#1240 OFFLINE   ANTONY

ANTONY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 07 styczeń 2024 - 09:11

Hej, czy użytkuje ktoś Caymana GPS z ukraińskiej dystrybucji?

Na olx znalazłem ogłoszenie i zastanawiam się nad kupnem.

Ktoś coś słyszał?