Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Polska - Niemcy


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • ImiÄ™:Karol

Napisano 06 wrzesień 2011 - 20:45

Jak na razie krew mnie zalewa, Szczęsny i Peszko... cholera te nazwiska chyba na sobie jakieś piętno odciśnięte noszą, Szczęscny szczęściem naszej drużyny a Peszko pechem? trycnął by tę piłkę nad ziemią wreszcie... !

#2 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 06 wrzesień 2011 - 20:57

Jedyna akcja Polaków to na razie świetne podania do Peszki... Zobaczymy.
Póki co jakieś 1:4

Też mnie krew zalewa!

EDIT:
1:0 i życie wygląda inaczej :mellow:

#3 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWaÅ‚brzych/WrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 06 wrzesień 2011 - 21:46

No i 2-2. A wystarczyło założyć dłuższe korki i by było historyczne zwycięstwo....
No, ale przynajmniej Boniek może spokojnie zejść z tronu :mellow:

#4 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • ImiÄ™:Karol

Napisano 06 wrzesień 2011 - 21:46

2:2 w takim wykonaniu i życie wygląda jak kupa gówna które ciągnie się smrodem na kilometr :unsure:

wiadomo, mecz dobry, ale ta końcówka gdy już wszyscy się cieszyli... to już wolał bym 0:1 od pierwszej połowy dla Niemców

#5 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • ImiÄ™:Artur

Napisano 06 wrzesień 2011 - 21:50

Tak spiepszyć mecz to tylko Polacy potrafią,przez kolejne 100 lat z Niemcami nie wygrają.

#6 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 21:52

Polacy grali szczęśliwie. Widać było braki i to duże. Cieszę się, że momentami stanowili zespół. Więcej sparingów z dobrymi drużynami jest nam bardzo potrzebne.

#7 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 06 wrzesień 2011 - 21:55

Pierwsza połowa do dupy, druga lepsza, a wynik...

Wynik przechodzi do historii. Mogło zostać te farciarskie 2:1

#8 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 07 wrzesień 2011 - 06:53

Mamy paru dobrych zawodnikow,ktorzy ciagneli ten mecz,ale paru tez tragedia :( --szczegolnie w obronie,slaba tez linia pomocy

A tak ogolnie mam wrazenie,ze poziom za Smudy ten sam co kiedys............grozne akcje tylko z kontry,slabe rozgrywanie w srodku pola itd....a najbardziej mnie wkurza ze reprezentant nie moze celnie dosrodkowac ze stajacej pilki-chyba takie cos mozna wycwiczyc na treningu???--a to co wrzuta to za nisko,niecelnie :(




#9 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 07 wrzesień 2011 - 12:57

Dajcie już spokój tym polskim skórokopom....

Widać było jak wiele nam brakuje do organizacji Niemców. pamiętajcie też, że grali w nieco słabszym składzie, a gdy tylko przyciskali to dzień konia Szczęsnego ratował na skórę.

Powinno być 6:2 i nie byłoby się czym podniecać.

#10 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • ImiÄ™:Mateusz

Napisano 07 wrzesień 2011 - 13:56

Zasrany kakao :lol: , wiecie co mam na mysli :lol:

#11 OFFLINE   Wiekuisty

Wiekuisty

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaWoÅ‚omin

Napisano 07 wrzesień 2011 - 15:02

Dajcie już spokój tym polskim skórokopom....

Widać było jak wiele nam brakuje do organizacji Niemców. pamiętajcie też, że grali w nieco słabszym składzie, a gdy tylko przyciskali to dzień konia Szczęsnego ratował na skórę.

Powinno być 6:2 i nie byłoby się czym podniecać.


Idąc Twoim tokiem rozumowania powinno być 6:5, a nie 6:2 (bo też mieliśmy swoje sytuacje), natomiast idąc moim to bramkarz jest częścią składu i wbrew temu co piszesz - jego ważnym elementem. (Szczęsny jest na nasze szczęście jednym z bardziej obiecujących piłkarzy na tej pozycji, zresztą, bramkarzy zawsze mieliśmy dobrych).

Mecz zawaliło nam dwóch obrońców - Głowacki i Wawrzyniak. Jeżeli w przypadku tego drugiego można mówić o pechu, to przypadek tego pierwszego wolę przemilczeć... (jednym słowem - WYPAD).

Pozdro,
Wieku

PS. Przypominam, że futbol to gra w której szczęście odgrywa niebagatelną rolę.

#12 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 16:04

Prawda jest taka ze gdyby ten mecz nie byl o pietruszke to Niemcy z pewnoscia ten mecz by wygrali. Co do naszej reprezentacji to juz wszystko zostalo powiedziane wczesniej.

#13 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 07 wrzesień 2011 - 17:27

Jeśli dobrze pamiętam to w sobotnim meczu Niemcy-Austria grało chyba 7 innych zawodnikow niż w meczu z Polską. Więc nie ma się czym podniecać. Ale Peszko ech... on by chyba musiał miec 10 takich sytuacji żeby strzelic gola- brak słów po prostu

#14 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 18:01

Właśnie dlatego, że mecz był o pietruszkę, obaj trenerzy próbowali nowych zawodników. Pewnie, Niemcy grali lepiej, dużo lepiej, ale tego też nie udokumentowali zdobytymi bramkami. Polacy grali tak, jak umieli - szczęśliwie. Tak, jak napisałem poprzednio, zaprezentowali duże braki: brak pomysłu na grę w środku pola, brak pomysłu co zrobić z piłką po jej otrzymaniu itp., można mnożyć. Pamiętajcie, że nasza liga jest słaba, wręcz słabiutka. Wieszacie psy na Peszce i słusznie, nie umie podciąć piłki, trudno.

Może to porównanie nie jest zbyt szczęśliwe i uzasadnione, ale pamiętam jak słabo grały Orły Górskiego przed 10 Mundialem i też spodziewaliśmy się totalnej wtopy. Okazało się inaczej. Wiem, wiem, futbol poszedł do przodu, a pan Smuda nie jest panem Górski, lecz dajmy im wszystkim więcej zaufania. Osobiście uważam, że jeśli w Euro 2012 osiągniemy ćwierćfinał, to będzie to wielki sukces. Dużo powyżej naszych możliwości.

#15 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:45

Jestem kibicem sportu i zawsze będę kibicował polskim ekipom, czy to hokeja czy innego polo. Jestem też kibicem Barcy i oglądam dwie różne dyscypliny. Piłkę nożną na CampNou i jakąś grę zamknij oczy - wybij dalej w Polandowie. Smuda buduje reprezentację już 2 rok, zostało mniej niż kolejny rok do Euro, a my nie potrafiliśmy wymienić 3 podań. 3 podania to był szczyt! Wygranie takiego meczu byłoby jakąś kpiną losu i słowa niektórych zawodników i mediów, że graliśmy jak równy z równym są jakąś niezrozumiałą dla mnie hipokryzją.

My mieliśmy kilka szczęśliwych kontr, składających się z trzech podań, bo gdyby konieczne było czwarte, to piłka wylądowałaby na aucie lub została podana do przeciwnika. Moim zdaniem powinniśmy mieć już dawno wyselekcjonowaną 20 osobową ekipę i ją maksymalnie zgrywać ze sobą. Tym czasem, niemal co mecz mamy inny skład...

Mecz był raczej żenujący. Sporo walki pokazującej tylko jacy jesteśmy słabi. Nawet pragmatyczni do bólu Niemcy pozwolili sobie nas zlekceważyć i o mały włos byłby klops. Całe szczęście, że tak jednak się nie stało, bo Polska zrobiłaby z tych skórokopów historycznych bohaterów i w takiej euforii obudzilibyśmy się w meczu o honor, gdy grupa byłaby dawno przegrana (jak zawsze od 30 lat).

Chciałbym się mylić i wierzyć, że jeden Lewandowski i Błaszczykowski coś zmieni, ale jak się okazuje nawet Messi sam nie zbawi Argentyny. Mecz był piłkarsko zwyczajnie słaby i chyba tylko kibicowskie serce wmawia nam, że było inaczej...

#16 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • ImiÄ™:Mateusz

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:14

Ja uwazam , ze trener troche zawinil, po cholere robil ta zmiane w zasadzie jak juz byl koniec , po meczu :o , KAKAO zlapalo oddech i BUM :( :angry:

#17 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 08 wrzesień 2011 - 09:24

My mieliśmy kilka szczęśliwych kontr, składających się z trzech podań, bo gdyby konieczne było czwarte, to piłka wylądowałaby na aucie lub została podana do przeciwnika.

widze, ze ktos w koncu zauwazyl, ze taki football nie ma nic wspolnego z nowoczesna pilka nozna ... tak sie gralo 30 lat temu

ps. gdyby to nie byl mecz o marchewke a niemcy mieli by mocniejszy sklad (miedzy innymi özil, khedira, schweinsteiger i neuer mieli tego dnia wolne) to wynik bylby zdecydowanie inny

#18 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWaÅ‚brzych/WrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 08 wrzesień 2011 - 11:32

Czepiacie siÄ™ :mellow:
Społeczeństwo łaknie wyników jak kania dżdżu , nieważne jakim sposobem osiągniętych...
Jakby wygrali, gloryfikacjom nie byłoby końca, nikt nie zwracał by uwagi na przebieg meczu i to, co wynikało z gry...
Zaczęłyby się prognozy dotyczące miejsca na podium, które zajmiemy w przyszłym roku(no bo po zwycięstwie nad Niemcami to medal przecież murowany :mellow: ), przepowiadanie naszym gwiazdom miejsc w pierwszych 11 najlepszych drużyn globu itd....Byłoby tak pięknie...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A, że zwycięstwo się nam w żadnym wypadku nie należało, cieszmy się chociaż z farciarskiego remisu :mellow:

Wnioski dla Smudy??
Bramkarza już mamy...

No i może jeszcze ze 2-3 pretendentów, do noszenia biało-czerwonego trykotu......

#19 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużaÅ„skie tereny.
  • ImiÄ™:Marcin

Napisano 08 wrzesień 2011 - 12:50

Wnioski dla Smudy??
Bramkarza już mamy...

No i może jeszcze ze 2-3 pretendentów, do noszenia biało-czerwonego trykotu......


B) w odpowiedzi cyt ,,Będziemy grać tymi piłkarzami, których wybrałem, których mamy, a mecz z Niemcami pokazał, że jest kim grać. W zasadzie na dziś zakończyłem selekcję


#20 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 08 wrzesień 2011 - 13:48

Super - najważniejsze, że trener jest zadowolony i dumny ze swoich chłopaków. Propagando sukcesu trwaj...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych