Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

na Sandacza do Czech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:32

Witam może ktoś z was zna dobre łowisko sandaczowe w u naszych sasiadów?

#2 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1971 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:57

W jednym z ostatnich numerów WMH jest film,w którym łowili sandacze na wodach u naszych południowych sąsiadów,ale nie pamiętam czy to Czechy czy Słowacja.Były tam podane namiary na łowisko.

#3 OFFLINE   chrzanek

chrzanek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaCzarna Białostocka

Napisano 16 wrzesień 2011 - 22:18

Jak byłem w Czechach jakie ze 4 lata temu,to fajne klenie łowiliśmy na Wełtawie ,tej górnej w okolicach Czeskich Budziejowic,pamiętam,że pływały kapitalne sztuki,a te co brały to też nie ułomki.A na wycieczkę nas zabrali do Lipska,chyba ,czy Lipsko,tam był na Wełtawie duży zbiornik zaporowy,a na nim sporo łódek i z rozmowy z wędkarzami doszliśmy ,że jest tam sporo ładnego sandacza,łowili jak u nas,na spadach na silikonki,widziałem w łódce u jednego dwa tak na oko 3-4 kg,tak więc coś tam było.Czy to dobre łowisko ,nie wiem,ale jeden z największych zaporowych zbiorników w Czechach i jeden ze starszych.A mają dużo zaporówek,tak więc myślę,że trzeba by było popatrzyć które z zalewów są najgłębsze,albo najstarsze i umieszczone na terenach o urozmaiconej rzeźbie,na zalanych domostwach,coś w tym kierunku powinieneś szukać,tak sądzę.A wiem,że mają multum zaporówek.

#4 OFFLINE   smasher

smasher

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów
  • LokalizacjaRegensburg/Bawaria

Napisano 16 wrzesień 2011 - 23:57

Bylimy w tym Roku na Jeziorze Stankovsky rybnik nidaleko czeskich Budjowic. Sandacza nie zlowilismy ale za to duzo Okoni, pare mialo wiecej niz 40cmhttp://http://www.naryby.cz/stankovsky

#5 OFFLINE   StCroix

StCroix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 402 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Irek
  • Nazwisko:Klag

Napisano 17 wrzesień 2011 - 09:03

Orava, choć to Słowacja nie Czechy.
nie wiem jak dziś... jeszcze niedawno sandacze i okonie powalały ilością, wielkością i częstotliwością brań.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych