Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Konger World Champion Jigger 235


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 22 sierpień 2006 - 15:32

Może teraz ktoś powie coś o tej wędce?? Nie chodzi do czego i z czym ale czy nie ma jakiejś powtarzalnej wady i jak się rzuca tym spinerkiem.

Pozdr.

Salmo

#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 18:42

ogladalem taka wedke bardzo dlugo w krokodylu, wywarla na mnie o wiele lepsze wrazenie niz wiele drozszych wedek, nawet tych dwa razy drozszych, gdyby byla o 40 cm dluzsza (przy zachowaniu akcji i szybkosci) to bym ja kupil ... no niestety nie byla dluzsza

#3 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 23 sierpień 2006 - 13:08

A jaka jest długośc dolnika, może pamiętasz :unsure:

Pozdr.

Salmo

#4 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 23 sierpień 2006 - 14:50

nie pamietam ... krotki byl :unsure:
zobacz w katalogu

#5 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 24 sierpień 2006 - 10:55

@ Salmo Salar
O długość dolnika (o ile lubisz krótkie) możesz być spokojny. Cała seria World Championów ma dolniki które nie wystają poza łokieć. Szkoda tylko, że seria World Champion w porównaniu do wcześniejszej (Champion- bez World) poszła w zmniejszenie zbieżności blanków na czym straciła wyraźnie akcja kijaszka. Posiadałem trzy kijaszki z tej serii i najbardziej odpowiadał mi Tango (Champion), w którym moc dolnika pomimo cw. do 10 gr była duża. Natomiast jeśli chodzi o rzucanie tymi kijkami (nie dosłownie) to jest dobrze. Proponował bym Ci obejrzeć coś z serii Maxim (też Kongera, ale trochę tańsza). Blanki z tego samego materiału ale moim zdaniem lepiej się zachowują, większa zbieżność (podobna jak w starych Championach) i jakby szybsze od WCh (o ile takie kije preferujesz).

#6 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 24 sierpień 2006 - 12:05

Proponował bym Ci obejrzeć coś z serii Maxim (też Kongera, ale trochę tańsza). Blanki z tego samego materiału ale moim zdaniem lepiej się zachowują, większa zbieżność (podobna jak w starych Championach) i jakby szybsze od WCh (o ile takie kije preferujesz).


Oglądałem ten kij ale wolę zostać przy Jiggerze, zostaje jeszcze zobaczyć ten kij w rzeczywistości.

Pozdr.

Salmo

#7 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 24 sierpień 2006 - 13:03

Oglądałem ten kij ale wolę zostać przy Jiggerze, zostaje jeszcze zobaczyć ten kij w rzeczywistości.


No, wzięcie kija do ręki to podstawa :lol: . Jak kiedyś postąpiłem zgoła odmiennie. Potrzymałem Maxima i sugerując się tym że WCh jest o oczko wyżej zamówiłem takowy kij. Jak pomacałem go na jawie to się trochę rozczarowałem. Ale słowo było dane sprzedawcy więc musiałem go wciągnąć (choć Maxim bardziej mi leżał).
Pozdrawiam.

#8 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 24 sierpień 2006 - 14:17

Wiele razy zamawiałem wędki nie macając ich przed kupnem a potem nie byłem rozczarowany. Jak się ma oko... :lol:

Pozdr.

Salmo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych