Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KONKURS ROBUILDINGOWY - GŁOSOWANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 październik 2011 - 20:06

Drodzy Forumowicze, zachęcamy do głosowania na zwycięzcę konkursu rodbuildingowego.

W ramach Programu Pomocy dla Młodych Rodbuilderów o wygraną w konkursie - zestaw do budowy wędek ufundowany przez pracownię Fishing Center - rywalizują ze sobą dwa artykuły:

Artykuł nr 1 , Rodbuilding pod strzechą, czyli jak to się zaczęło - autorstwa @krzyśka

oraz

Artykuł nr 2, Zadbaj o szczegóły - autorstwa @Mekamila

Swoje głosy możecie oddawać do 30 października (możliwość głosowania upływa o 30.10.2011 o godz. 22:00 )


#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 październik 2011 - 22:15

Zgodnie z zapowiedzią, pora zakończyć głosowanie.

Zwycięzcą zostaje stosunkiem głosów 45:30 @Mekamil i artykuł Zadbaj o szczegóły. Bardzo prosze Kamila o kontakt ze Sponsorem konkursu - Irkiem Matuszwskim z pracowni Fishing Center w celu odbioru nadgrody ( wrapper niedawno przyjechał wraz ze świeżą dostawą Batsona, widziałem na własne oczy :D )

Gratuluję wygranej i dziękuję za udział w konkursie - zarówno Kamilowi jak i Krzyśkowi. Dziękuję równiez Forumowiczom, którzy oddali swoje głosy na artykuły.


Ponieważ jerkbait.pl od lat nie ustaje w popularyzacji idei rodbuildingu mogę powiedzieć tylko tyle, że w ramach naszej najnowszej inicjatywy - Programu Pomocy dla Młodych Rodbuilderów, już jutro rusza kolejny, nowy konkurs :mellow: z nagrodą do wygrania - tym razem w nieco innej formule niż dotychczas..... szczegóły jutro B)

Tymczasem jeszcze raz gratuluję zwycięzcy - mam nadzieję że dzięki nagrodzie powstanie jeszcze więcej nowych kijów z sygnatura KS :o



#3 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1750 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 31 październik 2011 - 08:00

Gratulacje, Kamil. Już wiem, co będzie wracało z Wawki w sobotę w moim Kangurze :mellow:
P.S Friko, podziękowania za inicjatywę i zaangażowanie!

#4 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 01 listopad 2011 - 16:04

Kamil, gratuluję wygranej! Przepraszam, że tak późno, ale cały weekend udzielałem się rodzinnie i uganiałem za szczupakami :D

#5 OFFLINE   Fishing Center

Fishing Center

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2011 - 13:38

Witam,

W poprzednim tygodniu miałem przyjemność wręczyć nagrodę Kamilowi za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie. GRATULACJE!!!
Dziękuję również Krzyśkowi za udział w konkursie, oraz wszystkim użytkownikom jerkbait.pl którzy oddali swoje głosy.

Pozdrawiam
Hubert Matuszewski

Załączone pliki



#6 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2943 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 02 grudzień 2011 - 10:23

Dziękuję bardzo za wszystkie głosy i cieszę się z wygranej.
Szkoda tylko że było tak niewielu chętnych do uczestnictwa i w efekcie pod głosowanie poszły dwa zupełnie różne artykuły - jeden praktyczny, drugi felieton. Ten drugi był zapewne dla nie-rodbuilderów dużo ciekawszy...