Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.


Szukaj w artykułach
img1
Forum spinningistów
Od początku istnienia forum jerkbait.pl zrzesza miłośników połowu ryb drapieżnych. U nas spinning, baitcasting znajdziecie we wszelkich odmianach.
img2
Flyfishing
Pstrągi na muchę, inne ryby? Jeśli jesteś muszkarzem i chciałbyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami dołącz do nas. Połów ryb drapieżnych bez muchy? Nie ma takiej możliwości ....
img4
Ryby
Na tym forum znajdziecie prawdziwych wędkarzy i ich okazy. Zapraszamy do działu "Wieści z nad wody" a tam na bieżąco cały rok relacje z Waszych połowów.
img4
Rodbuilding
Najwięsze w Polsce forum poświęcone rodbuildingowi (budowie wędek). Chcesz spróbować swoich sił i wykonać wędkę marzenie? Na Twoje pytania odpowiedzą specjaliści, dowiesz się jak dobrać komponenty.

 Możliwe formy reklamy na portalu jerkbait.pl


Banery reklamowe

Reklama na portalu w postaci banerów jest możliwa w specjalnie do tego przeznaczonych ramkach.
  • Baner reklamowy umieszczony na każdej podstronie strony : ramka prostokątna globalna o wymiarach 800x120 w górnym panelu (F5) lub na dolnym panelu (F6)
  • W poszczególnych działach forum, ramki prostokątne o wymiarach 800x120 w panelu górnym (F1) lub w panelu dolnym (F2)
  • W poszczególnych wątkach forum, ramki prostokątne o wymiarach 800x120 w panelu górnym działu (F3) lub w panelu dolnym działu (F4)
  • Na głównej stronie forum, boczny panel: ramki kwadratowe o wymiarach 160x160 w panelu prawym (A3)
  • W kategorii hand made, w górnym panelu, ramka kwadratowa o wymiarach 120x120 (F7) Uwaga! Oferta skierowana dla użytkowników naszego forum zajmujących się rzemiosłem wędkarskim.
Banery mogą być stałe lub rotowalne (współdzielone), wynajmowane na okres czasu według indywidualnych ustaleń.


Artykuły sponsorowane
Publikacja tekstu przygotowanego przez reklamodawcę (oferujemy również pomoc przy przygotowywaniu materiałów) ze zdjęciami, linkami lub filmikami ( materiał będzie oznaczony jako ‘Artykuł  sponsorowany’).


Konkursy dla Użytkowników
Przyznanie statusu Sponsora w konkursach organizowanych dla Użytkowników jerkbait.pl. Informacja o sponsorze wyświetlana jest w ogłoszeniu konkursowym przez cały czas trwania konkursu. Rodzaj nagród, czas trwania konkursu, zasady konkursu według indywidualnych ustaleń.


Patronat medialny
W ramach patronatu medialnego portal jerkbait.pl oferuje możliwość umieszczenia informacji o wydarzeniu (ogłoszenie na stronie głównej portalu i/lub na forum, masowa komunikacja e-mailowa do Użytkowników), jak również przygotowanie i publikację reportażu podsumowującego wydarzenie.


Recenzje produktów
Na zlecenie reklamodawcy Zespół jerkbait.pl może przeprowadzić profesjonalny test produktu, którego wynik zostanie zamieszczony w postaci artykułu na stronie głównej portalu.


Współpraca niestandardowa
Oferujemy możliwość uzyskania statusu Sponsora w wydarzeniach organizowanych przez portal jerkbait.pl (zapewnienie obecności wizualnej, wzmianka w reportażu z wydarzenia) jak również możliwość sprzedaży produktów podczas takich wydarzeń.
Jesteśmy również otwarci na inne pomysły i propozycje, które wyjdą ze strony reklamodawców – warunki zawsze uzgadniamy w drodze indywidualnych ustaleń.


DOMY MEDIOWE I AGENCJE REKLAMOWE OBSŁUGUJE:W pozostałym zakresie, Partnerów zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt przy pomocy formularza kontaktowego lub na adres e-mailowy: reklama@jerkbait.pl