Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Sparta Rods

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
683 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 18 sierpień 2018 - 07:33

Jutro zdam relacje, wciąż walczymy ;) jest bosko i rybki dopisuja.
  • jurkan lubi to

#42 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2227 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 18 sierpień 2018 - 09:50

A któraś firma sygnujaca swoją nazwa blanki podaje Ci nazwę firmy w której je produkuje ? Jestem poważny

Czyli nie dowiemy się co to za blanki. :good:


  • filser lubi to

#43 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 18 sierpień 2018 - 10:49

Ale ja już napisałem co to za blanki , produkcja Oem, po utworzeniu katalogów i ustaleniu pełnych serii napewno pojawia się na rynku pod odpowiednią nazwa , póki co zainteresowani mogą je oglądać i oceniać za darmo nad wodą na testowych wedkach które będą się pojawiały systematycznie. Jak wspominałem będzie dużo tego czego nie ma...od lekkich sandaczowych brzytw z czułymi szczytami 1.2 / 1.3 po ciężkie swimbaity dzielone niesymetrycznie w ludzkich cenach

#44 OFFLINE   ŁukaszK

ŁukaszK

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaKrK

Napisano 18 sierpień 2018 - 12:24

Podoba mi się takie podejście... przynajmniej człowiek dobierze blank po walorach użytkowych a nie po naklejce z logiem.
  • jurkan i Profil_Nieaktywny lubią to

#45 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1416 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 18 sierpień 2018 - 13:03

Malo cierpliwy ten swiat wedkarski najwazniejsze ze bedzie odpowiednio pracowac z uwzglendnieniem na metody i ryby w Polsce i nie tylko dobre gatunkowo dobra gwarancje przystepna cene nazwe Polskiego dystrybutora z krwi i kosci majacego wplyw na produkcje i wyzej wymienione aspekty ja chyba bym na to tak spojzal
  • januszz, jurkan, Profil_Nieaktywny i 1 inna osoba lubią to

#46 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1416 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 18 sierpień 2018 - 13:28

I jak to powiedzial naczelnik Mieczyslaw w Killerze ja to wszystkol wiem ale nie powiem 😁

Użytkownik sharkfishing edytował ten post 18 sierpień 2018 - 13:29

  • skalek-77 i rothen lubią to

#47 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18560 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 sierpień 2018 - 20:35

Etap nr1 zakończony , kilkaset blanków wyselekcjonowanych pod Polski rynek już na miejscu , w zimę pewnie będą już pełne serie czegoś czego na rynku brakowało i co idealnie wpasuje się w nasze gusta :) póki co tajemniczo ale obiecuję że " będzie się działo " cieszę się że mogę być osobą wspomagającą te inicjatywę która jest dla nas wszystkich oraz że mogę pracować na tak zaje....stych materiałach

 

Wydaje mi się że poznaję te blanki, to blanki od Janusza Dudziaka ? Jeśli tak to  miałem te sample w ręku jakieś pół roku temu z okładem, rzeczywiście ciekawe. Fanie że jest opcja na seryjną produkcję ale żeby aż kilkaset "modeli"  :o  nie poniosła Cie trochę fantazja Łukasz ? W seryjnej produkcji spodziewałbym się raczej kilkunastu modeli (to i tak bardzo dużo)



#48 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:01

Źle mnie zinterpretowales a ja to też nie do końca dobrze ujalem , ale z mojej strony napewno będzie tego kilka razy więcej niż kilkanaście ;) od początku najbardziej zależało mi na serii swimbaitowej i karpiowkach, do tego bardzo ważny będzie też vertical i rakiety morsko-sumowe, różne moce , różne długości i różne opcje składowe i tak dają sporą ilość modeli , od razu zaznaczyłem że to nie jest temat na pstryk palca , ale wiem co piszę i chciał nie chciał docelowo i tak katalog będzie obszerny

Użytkownik Profil_Nieaktywny edytował ten post 18 sierpień 2018 - 21:35

  • Friko i jurkan lubią to

#49 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18560 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:49

Wow, super. Trzymam kciuki żeby się udało :)


  • Profil_Nieaktywny lubi to

#50 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 18 sierpień 2018 - 23:20

Daj znac jakie travele beda, jak takowe przewidujesz w ofercie?



#51 OFFLINE   Tomek Wielgus

Tomek Wielgus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 19 sierpień 2018 - 09:39

Ja powiem tak , miałem do czynienia z tymi blankami, coś tam mam  w swojej "kolekcji"  cos zrobiłem dla kolegów - zresztą pokazywałem coś w moim wątku , nawet ostatnia i kolejna wędka  w kolejce będzie na tych blankach .

Blanki są naprawdę ciekawe, były wśród nich prawdziwe perełki - ja mocno trzymam kciuki żeby się udało - bo zapowiada się to naprawdę ciekawie.

Zwłaszcza że naprawdę ciekawe konstrukcje można znaleźć wśród wędek które mnie ostatnio najbardziej interesują - wędek jigowych, okoniowych , pstrągowych.

Mam nadzieję że wszystko się uda i oferta trafi do szerokiego grona odbiorców :)



#52 OFFLINE   marekD

marekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 23:12

Jak wrażenia po testach turbo aurigi ? :)


I jak po testach, możesz już skrobnąć kilka słów?

#53 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 27 sierpień 2018 - 09:27

I jak po testach, możesz już skrobnąć kilka słów?


Sorry za obsuwe ale mam urwanie głowy, tak więc blank bardzo mi się spodobał ponieważ jestem minimalista a w mojej opinii wszystkie 3 modele będące pełnym blankiem są bardzo uniwersalne , ten nad wyraz ze względu na sporą moc która nawet ciężko opisać w jakieś liczby bo jest ona zupełnie inaczej oddawana niż w klasycznych konstrukcjach, nie miałem okazji połapać dużych okoni czy kleni ale na przykładzie sporej ilości krótkich szczupaków jakie udało mi się wytargac myślę że kij na tym blanku będzie świetna propozycja pod szukanie okoni w głębszej wodzie z częstymi przylowami czy też łowienia z plywadla jaziokleni z częstymi przylowami dużych ryb przy których zawsze będzie komfort psychiczny że nie trzeba nadmiernie męczyć ryby , pod typowe dlubanie małych ryb wybrałbym jednak delikatniejsze wersje pod znaczkiem matagi , kijem lowilem na 15g główki i 4' keitechy ale również na cannibale 15cm z glowkami 5-7g i myślę że realnie można góra dac te 20g łącznej masy jeśli mówimy o gumach , bardzo fajnie pracowało mi się przy sliderze 7 ale tu mowa o górze bo w moim odczuciu największą zaletą jest dół gdzie można śmiało miotac 3-4g olowki uklejopodobne czy obrotowki nr1 i 2 bo patyk świetnie się ładuje, warto wspomnieć że blank wyraźnie pracuje na 3/4 długości a szczyt pozostaje przesztywniony co właśnie daje fajne możliwości animacji przynęt do twitcha czy malych jerkow, jeśli ktoś chciałby taki kij kierować stricte pod jiga warto zastanowić się nad przeszlifowaniem szczytu , czułość patyka ubranego w delfinie z delta na tytanowych ringach jest na dobrym poziomie , szczupaki typu 40-50 cm wyjeżdżają ponizej minuty , trzeba pamiętać że kij wydaje się ciężki mimo swoich 90 kilku gram w uzbrojeniu , myślę że to kwestia zbalansowania go długością rękojeści. Generalnie warto taka zabawkę posiadac , daje bardzo dużo frajdy z każdego holu.

#54 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 27 sierpień 2018 - 10:03

I przy okazji urobek zeszłego tygodnia mirage671,fx661 , 2xsp69l , sp762mh i cięższe kalibry od 100 do 400g. Filmy z ugieciem i opis dostępne na fb, jak skończę stronę web to myślę że da radę udostępniać wideo i tutaj.

Załączone pliki



#55 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 27 sierpień 2018 - 10:56

Moze tez wrzucaj na Youtube, z tego latwo wklejac tutaj :)



#56 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 sierpień 2018 - 11:16

" Dolphin Rods "- Sparta Rods nijak mi pasuje 😉

#57 OFFLINE   Maraky

Maraky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaMesogeios

Napisano 31 sierpień 2018 - 11:48

i rakiety morsko-sumowe, różne moce , różne długości i różne opcje składowe 

 

Coś do shore jigging w wersji travel będziesz miał w katalogu?



#58 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 31 sierpień 2018 - 12:38

Coś do shore jigging w wersji travel będziesz miał w katalogu?


Nad tym pracuje osoba która zna temat od podszewki , ja pisałem za cieniutki jestem ale w tym temacie już od jakiegoś czasu trwają prace.

#59 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 07:26

Wydaje mi się że poznaję te blanki, to blanki od Janusza Dudziaka ? Jeśli tak to  miałem te sample w ręku jakieś pół roku temu z okładem, rzeczywiście ciekawe. Fanie że jest opcja na seryjną produkcję ale żeby aż kilkaset "modeli"  :o  nie poniosła Cie trochę fantazja Łukasz ? W seryjnej produkcji spodziewałbym się raczej kilkunastu modeli (to i tak bardzo dużo)


Nadal mnie ciekawi co to za blanki? „Blanki od Janusza Dudziaka” - Janusz robi własne blanki czy kupuje gdzieś gotowce? Jeśli gotowe blanki to zatem jaka produkcja? Japonia, Chiny, Ameryka?

#60 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 02 wrzesień 2018 - 08:49

Janusz nie robi blanków, a co do produkcji to zarówno w tym przypadku jak i wielu innych marek różne serie są robione często w kilku fabrykach ze względu na to że mają różne technologie i często są wyspecjalizowane w danym segmencie.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych