Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2669 odpowiedzi w tym temacie

#2441 OFFLINE   Maly1224

Maly1224

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaPoreba - Koceby
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Mikolajczyk

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:27

Witam wszystkich użytkowników jerkabait
  • Jano lubi to

#2442 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 08 grudzień 2018 - 19:05

Witamy w naszej społeczności  :)



#2443 OFFLINE   JokerDS7

JokerDS7

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Damian
  • Nazwisko:Stanisz

Napisano 09 grudzień 2018 - 21:55

Witam wszystkich jestem spod Szczecina. Z góry przepraszam że wcześniej nie przeczytałem regulaminu i wystąpił problem. Wędkarstwo to moje hobby głównie spinning i casting ulubiony gatunek ryb oczywiście drapieżniki. Pozdrawiam JokerDS7
  • Jano lubi to

#2444 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2018 - 22:10

Witam wszystkich jestem spod Szczecina. Z góry przepraszam że wcześniej nie przeczytałem regulaminu i wystąpił problem. Wędkarstwo to moje hobby głównie spinning i casting ulubiony gatunek ryb oczywiście drapieżniki. Pozdrawiam JokerDS7

Hej Damian!

grunt to w porę wyciągać właściwe wnioski ;)

Powodzenia!



#2445 OFFLINE   IPeIPe

IPeIPe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 62 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 13 grudzień 2018 - 21:29

Małe faux pas czas naprawić :)

Witam wszystkich. Można mnie spotkać nad Bugiem :)


  • Jano lubi to

#2446 OFFLINE   Nduro

Nduro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaDpl
  • Imię:John
  • Nazwisko:Wayne

Napisano 17 grudzień 2018 - 21:09

Witam Panie i Panowie :-) łowię od 1994r roznymi metodami,jednak najbardziej ulubioną i najczęściej stosowaną jest spin. Głównie odwiedzam Odrę odcinek pomiędzy Radoszycami,a Głogowem. Pozdrawiam
  • Jano lubi to

#2447 ONLINE   Paweljar

Paweljar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaJarosław
  • Imię:Paweł

Napisano 25 grudzień 2018 - 10:34

Witam wszystkich. Uważam to forum za doskonałą całodobową, świąteczną poradnię ds spinningu. Wedkuję w rejonach Jarosławia, głównie San, Zek Radymno i Wietlin. Coś tam czasem złowię, oglądając foty ryb kolegów, widzę że jest tu naprawdę wielu wędkarskich asów. Pozdrawiam
  • Jano i MarCinFin lubią to

#2448 OFFLINE   Majcher

Majcher

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaRawa Mazowiecka
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:35

Witam.
Mam na imię Łukasz,pochodzę z Rawy Mazowieckiej. Preferuję spinning UL.
  • Jano lubi to

#2449 OFFLINE   miętus

miętus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaKamionna
  • Imię:Leszek

Napisano 07 styczeń 2019 - 14:54

Witam wszystkich forumowiczów. Pochodzę z Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego tzw. "małych polskich Mazur". Wędkarstwo od dawna jest moim ulubionym hobby. Do PZW wstąpiłem w 1996 roku. Od tego czasu zajmowałem się głównie wędkarstwem spławikowym. Wędkowałem wyłącznie na zbiornikach ze stałą wodą. Moim trofeum były zazwyczaj piękne płocie, wzdręgi, liny, leszcze, karasie i karpie. Od października 2017 roku za sprawą jednego z kolegów z tutejszego forum przeszedłem w stronę spinningu. Nastawiam się głównie na okonia, szczupaka i sandacza. Łowię głównie na jeziorach i rzece Warcie. Pozdrawiam wszystkich spinningistów, tych początkujących jak i zaawansowanych. Życzę wszystkim wypracowania swoich rekordowych ryb w nowym roku :)


  • Jano lubi to

#2450 OFFLINE   Kronos

Kronos

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKoziegłowy
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Mus

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:13

Siemanko!

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich. W szczególności kropkoholików :D


  • Jano lubi to

#2451 OFFLINE   pepa73

pepa73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 336 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:47

Siema miętus!!!


Użytkownik pepa73 edytował ten post 07 styczeń 2019 - 17:50


#2452 OFFLINE   adrian_ustka

adrian_ustka

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:07

Witam was wszystkich. Nazywam się Adrian, jestem z Ustki od tego roku zaczynam przygodę ze spiningiem Morskim. Swego czasu troszkę chodziłem za szczupakiem, w tym roku planuje obłowić kanał portowy w Ustce oraz okoliczne rewy morskie. 


  • Jano lubi to

#2453 OFFLINE   Iluzjonista

Iluzjonista

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 18:38

Cześć!

 

Wędkuję od dzieciństwa, więc macham wędką dobre 35 lat. Od wielu, wielu lat jestem spinningistą. Od niedawna bawię się baitcastingiem - dobieram sprzęt, poznaję technikę, uczę się. Moją największą pasją są sandacze, kawał życia poświęciłem tym rybom - czy to brodząc, czy polując na nie z łodzi. Bardzo lubię łowić te ryby z brzegu, tak jak zacząłem przygodę z nimi. Można powiedzieć, że wróciłem do korzeni (gdy napisałem "korzeni", uśmiechnąłem się, bo zapachniało grą słów). Wędkarstwo to moje życie, bo wszystko, co się w nim wydarzyło, w dużej mierze było przez nie determinowane. Cóż, nie da się opisać życia kilkoma słowami powitania, więc tak to zostawię. Zycie jest pełne niespodzianek, więc kto wie, może poznamy się lepiej. 

 

Chciałbym doczekać czasów, gdy wędkarstwo w naszym kraju nie będzie sposobem na zdobywanie rybiego mięsa, tylko czymś, co można opisać jakże pięknym słowem "pasja". Obawiam się jednak, że długa droga przed nami wszystkimi - i przed wędkarzami, i społeczeństwem. 

 

Forum jest skarbnicą wiedzy wszelakiej, za co pragnę podziękować i administracji, i użytkownikom. Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być. 


Użytkownik Iluzjonista edytował ten post 11 styczeń 2019 - 18:40

  • Jano, coma i ObraFM lubią to

#2454 ONLINE   binio1111

binio1111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:20

Witam wszystkich Forumowiczów. Jestem  "nowy" na forum chociaż podglądałem je z zaciekawieniem już jakiś czas. Wędkuję od dzieciaka , choć nie wyczynowo - raczej "niedzielnie"   obecnie mam coraz więcej czasu na "przyjemności" więc i nad wodą będę spędzał więcej czasu  :)  Wędkuję z reguły :  Wisła rejon za Włocławkiem  , często jakieś mazurskie jeziora - obecnie mieszkam w łódzkim a tu z wodą cienko ;) )  Zalogowałem się gdyż noszę się zamiarem zakupu łodzi wędkarskiej 3,6 - 4 m a Tutaj jest  duża skarbnica wiedzy w tym temacie i widzę , że forumowicze chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i dobrymi radami. ( Zapewne będę nieraz zadawał pytania , proszę więc o wyrozumiałość , gdyż na łodziach nie znam się zupełnie :( (no ale dziób od rufy odróżniam  ;)  :)) Jeszcze raz Witam Wszystkich.


  • Jano lubi to

#2455 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:36

Skoro mieszkasz w Łodzi, to chyba troszkę się na łodziach znasz. A przynajmniej na Łodziankach ;)  ;)

Dość jednak żartów - witaj na forum :)



#2456 OFFLINE   bullet81

bullet81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Przemek

Napisano 12 styczeń 2019 - 23:56

Witam wszystkich forumowiczów, kultura tego wymaga aby się przywitać trochę późno w stosunku do daty rejestracji no ale coż, mój błąd za który przepraszam :). Ogólnie rzecz biorąc wędkuje od 1990r. głównie biała ryba ostatnio przerzuciłem się na spinning i wszyscy się pytają "dlaczeeego co Ci odbiło?", trudno takim ludziom wytłumaczyć że 10 lat wstecz spinningowałem i teraz wróciłem do tego typu wędkowania i kompletnie mi odbiło w tym kierunku, patrzą ze zdziwieniem jak na wariata, który jeździ na nocki w listopadzie czy też grudniu. Głównie jeżdzę nad Odrę w okolicach Zielonej Góry oraz jeziora Niesłysz, Złoty Potok. Witam jeszcze raz wszystkich i pozdrawiam


  • Jano lubi to

#2457 OFFLINE   Monk87

Monk87

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWągrowiec
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Mnich

Napisano 18 styczeń 2019 - 21:25

Cześć mam na imię Adrian Wędkuję od 20 lat czyli 2/3 mojego życia. Spinningu uczę się od 5 lat (wcześniej spławik, feeder, karpie). Zmiany w życiu prywatnym w tym przeprowadzka spowodowały notoryczny brak czasu na hobby. Spin miał być odpowiedzią na 2-3h wypady nad wodę z pudełkiem przynęt ... ta jasne. Legenda głosi, że jakiś moczykij spróbował i zrezygnował. Teraz metalu mam jak na szrocie a sylikonu więcej niż Dolly Parton ;) Kilka zestawów na wybredne drapole w tym jakiś cast i jest zajawka. Do tej pory byłem raczej biernym obserwatorem bo funkcja "szukaj" odpowiadała na wszelkie wątpliwości. Obecnie śledzę kilka wątków i mam nadzieję, że uda się brać czynny udział w tworzeniu forum. Z pomysłów: proponuję zorganizować jakieś warsztaty umożliwiające zajrzeć do wnętrza młynków, nie by odbierać prace serwisantom ale dla zaspokojenia ciekawości. Ułatwi to samoobsługę przy własnym sprzęcie i pomoże w wyborze młynka dla własnych potrzeb bo mimo dogłębnego czytania tematów związanych z "bebechami młynków" nie wszystko przyswajam.



#2458 OFFLINE   PitBialy81

PitBialy81

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 10:51

Witam wszystkich.Dzieki za przyjecie na forum.pozdrawiam
  • Jano lubi to

#2459 OFFLINE   lyli8989

lyli8989

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • Imię:Tomasz

Napisano 24 styczeń 2019 - 04:55

Witam.
Mam na imie Tomek. Dotad bylem wylacznie biernym uzytkownikiem forum ale ce to zmienić, gdyz wedkarstwo a zwlaszcza spuning to jest to ci kocham.

Użytkownik lyli8989 edytował ten post 24 styczeń 2019 - 04:56

  • Jano lubi to

#2460 OFFLINE   ifishing

ifishing

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:45

Witam wszystkich.Dzieki za przyjecie na forum.pozdrawiam  :) 


Użytkownik ifishing edytował ten post 24 styczeń 2019 - 10:45

  • Jano lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych