Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bukówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pozdrower

pozdrower

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaPoznań/Olsztyn
  • Imię:Mateusz

Napisano 08 październik 2013 - 13:43

Witam, wraz z kolegami zamierzamy się wybrać nad tę wodę. Czy ktoś ostatnio miał przyjemność tam łowić bądź zna kogoś od kogo można wypożyczyć łódkę ? 



#2 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 09 październik 2013 - 14:35

wyporzyczalni Lodzi tam niema .

 

pozdrawiam



#3 OFFLINE   maximus

maximus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaNowogród Bobrzański
  • Imię:Jacek

Napisano 09 październik 2013 - 19:53

Ja tam bym jakąś Lodzię "wyporzyczył" :D ;) !Sorry za offa



#4 OFFLINE   siwers

siwers

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2013 - 21:05

Byłem wczoraj...8h pływania łodzią skutkowało szczupakiem 56cm i jednym dość mocnym braniu!Do wody dojedziesz od Miszkowic bez problemu masz tam min. "Gościniec" i domki do wypożyczenia ale łodzi tam nie maja.



#5 OFFLINE   pozdrower

pozdrower

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaPoznań/Olsztyn
  • Imię:Mateusz

Napisano 10 październik 2013 - 13:33

Dziękuje bardzo za informacje :) 



#6 OFFLINE   bart

bart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 18 październik 2013 - 07:19

Witam wczoraj caly dzien biczowalem wode z lodeczki jedek okon na troka ok 30 stki i jedna obcinka na duzego shada,co dziwne wolframek 40cm okazal sie za krotki!Rybki niezabardzo chcialy wspolpracowac,poziom wody tez troche nizszy niz zazwyczaj,lecz widok jesiennych gor zrekompensolal bezrybie...pozdrawiam

#7 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 21 październik 2013 - 19:21

Bukówkę "odkrywam" na nowo. Właściwie zapomniałem o jej istnieniu. Z półtora tygodnia temu z kolegą wybrałem się na łódkę i wybieraliśmy między Pilchowicami, a Bukówką właśnie. Padło na Bukówkę. Było bez ryby na kiju, ale ryby widziałem. Okonie dały spektakl i atakowały drobnicę przy samym brzegu. Z początku sądziłem, że to jakiś białoryb bo dziady na brzegu rozstawione mówiły, że karpie wpuścili... to nie były karpie. Zabawa trwała do momentu aż zdążyłem rozłożyć wędkę i jak tylko skończyła się flauta (która podobno jest tam absolutną rzadkością) skończyły się ataki.



#8 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5491 postów
  • Imię:adam

Napisano 06 sierpień 2015 - 14:43

Panowie jak tam jest z jakimś slipem/ dojazdem do wody? Będę na weekend w paprotkach się wczasowa i biorę wentyla ze sobą. A tam gdzie mam domek jest z 800m do wody. Może ktoś ma jakąś mapę batymetryczne tej wody bądź lcm/ at5

#9 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5491 postów
  • Imię:adam

Napisano 08 sierpień 2015 - 08:59

Cisza w temacie to zdam relacje. Na wodzie cisza nic gryzc nie chcialo. Jeśli chodzi o zakaz wjazdu nad zbiornik . To jeżeli on faktycznie jest to nikt go nie przetrzega.  Masę namiotów i samochodów nad brzegiem od wsi paprotki. Niektórzy prawie kołami w wodzie...



#10 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5491 postów
  • Imię:adam

Napisano 28 sierpień 2015 - 20:38

Panowie tak z ciekawosci odswierze pytanie dotyczace tego zakazu wjazdu na bukowke. On jest faktycznie egzekwowany? bylem tam kilka razy i samochody stoja , namioty, pelna swawola



#11 OFFLINE   Slavecky

Slavecky

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 251 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:22

Szanowni!

 

5-go sierpnia jadę na 2 tyg. nad Bukówkę. Zastanawiam się czy jest sens targać 400km ponton na przyczepie z Warszawy.

Dajcie znak proszę, jak teraz wygląda sytuacja z drapieżnikami na Bukówce i czy targać sprzęt czy sobie odpuścić i po prostu pospinningować w spodniobutach z brzegu...?

Będę stacjonował od strony wsi Bukówka.

 

Z góry dzięki za info.

 

Pozdr

S.



#12 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5491 postów
  • Imię:adam

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:13

Byłem na wakacjach tydzień czasu. 3 razy plywalem. 2x popołudniu i raz od 6. Okonie grzly tylko z rana tak do 7 . Później cisza. Co roku tam jestem. Pływają tam grube okonie. Szczupaki tez się melduja chodź nie duże. Piękna widoki , Ale woda chimeryczna
  • Komar lubi to

#13 OFFLINE   Perszing

Perszing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 17:38

Witam kolegów szukam informacji na temat zbiornika Bukówka czy jest już jakiś lód na zbiorniku proszę o info Pozdrawiam

#14 OFFLINE   morales

morales

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 290 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 18:34

Jest Jarek lód, ale na CPNie w kostkach!

#15 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5491 postów
  • Imię:adam

Napisano 05 sierpień 2018 - 10:25

Panowie gdzie w kamiennej górze można opłacić składki? Bo nie podpisali porozumień w tym roku i muszę ich wesprzeć $....



#16 ONLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 27 luty 2021 - 17:26

Witam. Wie ktoś może jak wygląda teraz sytuacja na Bukówce? Chodzi mi o to czy już zbiornik jest bez lodu i można połowić z brzegu???

#17 OFFLINE   kret000

kret000

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • Imię:Zbyszek

Napisano 12 czerwiec 2021 - 07:54

Jakieś świerze wieści z tej wody , mam 3 dni wolnego i chciałbym ponownie po kilkuletniej nieobecności odwiedzić tą wodę.


  • michal_s lubi to

#18 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5491 postów
  • Imię:adam

Napisano 18 kwiecień 2022 - 14:24

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest status obecnie na bukowce , odnosnie używania spalinowy silników do wędkowania?? Bo w zeszłym roku był jakoś szal pal skuterów itp. Wynalazków ale wędkarze mieli na elektrykach plywac..., niemoge się doszukać wykazu wód 2022 i obostrzen

#19 OFFLINE   Ardoro

Ardoro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie

Napisano 18 kwiecień 2022 - 15:34

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest status obecnie na bukowce , odnosnie używania spalinowy silników do wędkowania?? Bo w zeszłym roku był jakoś szal pal skuterów itp. Wynalazków ale wędkarze mieli na elektrykach plywac..., niemoge się doszukać wykazu wód 2022 i obostrzen

Z tego co mi wiadomo nie ma ograniczenia w silnikach spalinowych dla wszystkich, oprócz członków PZW. To jest ograniczenie podobno wprowadzone przez PZW. Tak nasz związek traktuje swoich członków. Po prostu jak członków  ;)

Ma to się niby zmienić niebawem. Mimo że jestem z Jel.G, też nie mam pojęcia gdzie szukać przepisów które to regulują(możliwe że są objęte klauzulą poufności  :) ) PSR podobno, tymczasem przez lornetkę wyłapuje "niewiedzących". Piszę "podobno" bo to są informacje nieoficjalne, usłyszane od kolegów. Co do ubiegłych wakacji, raz tam się nieopatrznie wybrałem z, wtedy jeszcze pontonem. Ryk skuterów i co tylko udało się zwodować, od rana do wieczora. Żadnych ograniczeń mocy i prędkości. Szaleństwo i amok....



#20 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5491 postów
  • Imię:adam

Napisano 18 kwiecień 2022 - 15:54

Czyli strefy ochronne pedaly w 2017 czy 2019r i od tamtej pory hulaj dusza piekła niema, skutery po 200hp , waterplate i inne wynalazki , a betonowe pzw i ich szare brygady wesoło maja dalej na osapianach plywac...jprd, co za kraj




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych