Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

TROUT fishing ...fascynacja


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
1319 odpowiedzi w tym temacie

#541 OFFLINE   jackybrown

jackybrown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaUSA

Napisano 28 kwiecień 2010 - 19:47

Panowie mam do powiedzenia jedno: Jurek potrafi oddac cala kwintesencje wyprawy .

p.s. MIODEK RULES!!! B)

#542 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 28 kwiecień 2010 - 19:52

Juz wszystko jest na poprzedniej stronie gdzie wstawilem zdiecia i opisy :mellow:
Jaki przebrzydly Miodek ? :angry: ...Minnow Salmo rules :lol:

#543 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 28 kwiecień 2010 - 20:14

Oj .... Jureczku ale zapodałeś lekturkę :D Od rana zaczynam czytać. Jutrzejszy dzień zapowiada się na prawdę pięknie :D DzięŻi Jurku!

#544 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 22:47

wiedzialem ze to bedzie cos extra, przeczytalem jednym tchem, zazdroszcze wyprawy, ale dzieki Jerremu czuje sie jakbym tam byl i wszystko obserwowal.
Gratuluje i nie moge sie doczekac zdjec Grubej Seidi

#545 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • ImiÄ™:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 29 kwiecień 2010 - 07:10

Brawo, Brawo, Brawo.
Gratulacje Jerry za Grubą Seidi, chłopaką oczywiście też gratuluję wspaniałej wyprawy.
Opis wyprawy oczywiście w Twoim stylu Jerry - super.
Jak już kiedyś wspominałem trzeba to wszystko pozbierać do kupy i wydać jaką kniżkę ze zbiorem opowiadań - to będzie coś! :huh:


#546 OFFLINE   ssamer

ssamer

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 kwiecień 2010 - 18:07

Panowie, czytając i oglądając fotki z pięknymi rybami bardzo Wam zazdroszczę. Cieszą mnie wasze humory i rybki bo w minimalnym stopniu się do tego dołożyłem;)

Bardzo ciekawi mnie ta niesamowita skuteczność Miodka hm... W Polsce sprawdzają się głównie na pstrągach ale na północy kraju. Wiele osób łowi też nimi właśnie w większych, pstrągowych rzekach oraz przy wodzie wysokiej i brudniej.

Powiedzcie jak sprawdzają się inne kolory tego modelu, próbowaliście większych modeli?

#547 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 29 kwiecień 2010 - 20:59

Jak zwykle zawsze po kazdej wyprawie bardzo zaluje ze ;
-robilem malo zdiec [przynet w pudelku , przynet osobno , ich przynet , miejscowek , ryb i moich kolegow]
- ze nie sprawdzilem niektorych przynet ktore mialem
...niestety nie mam czasu bo i tak czesc wyprawy poswiecam na obserwacje , gadanie , robienie im zdiec -a lowia gesto , odczepianie przynet itp.
Jacek glownie uzywa Kapitana Miodka ktorego dostal od Remka jeszcze na jesien , do tego Cwikowki ktore lowily wiosna . Na pewno Kapitan Miodek jest u niego nr 1 :mellow: . Najlepiej jakby Jacek go opisal bo on go wyczul i sadze ze lezy mu jego praca ...a tu kolory mogly by byc rozne .
Jacek z tego woblera wydobywa MAXA po prostu B)

#548 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 30 kwiecień 2010 - 21:36

Jurku, widzÄ™, że chyba muszÄ™ kilka garÅ›ci podesÅ‚ać Midoków :D

#549 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 30 kwiecień 2010 - 21:45

wole nie odpowiadac na to pytanie :lol: ...i lepiej to zmaz zeby Jacek nie zdazyl przeczytac :lol:

#550 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 30 kwiecień 2010 - 22:06

Zbliza sie weekend i....tradycyjnie nadchodzi thenderstorm ktorgo warkocz obecnie obejmuje od poludnia do polnocy caly stan Arkansas , Missuori ,Illinois i Wisconsin . Co z tego wyniknie ...sama straszne rzeczy .

#551 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 02 maj 2010 - 04:35

Sobota wieczor...nadchodzi nastepny sztorm :( leje , leje , leje...
Wstalem o 3 w nocy , pomalutku ranne uczynki i do Tadka . Na dworze leje . Postanowilismy jednak jechac zeby niedzieli nie zmarnowac . O 4 ruszamy do Labiryntu niestety bez Jacka . Jacek ma testowac nowe gumy Relaxa z Witkiem w porcie w Kenoshy . Jedziemy wiec w deszczu i gadamy o losie pstragarza . Gdy przekraczamy granice Illinois z Wisconsin deszcz przestaje padac . Gdy dojezdrzamy na obrzeza Labiryntu jest niebieskie niebo bez jednej chmurki . Po drodze dzwoni Jacek i pyta o stany wod . Okazuje sie ze z testowania nici i jedzie na okonie trolowac z Zibim ...phi ..okonie :lol: . Postanawiamy z Tadkiem ze przejdziemy dzis Zmijowata Creek bo dawno zesmy jej nie widzieli . Pogoda cudowna , trawka taka do lydek , wedruje sie idealnie . Napotykam pierwsze mietowe zagony , jeszcze skromne ale co za zapach . Zrywam kilka listeczkow i wypycham mala kieszonke kamizelki . Poczatek smyczenia dlugo nic nie przynosi . Trzeba zaznaczyc ze woda lekko zmacona po czwartkowym deszczu . Tadek po kilku rzutach Cwikowka ma w koncu pierwsze wyjscia , ale ryby spadaja . Zaklada wiec Pana Cwiklinskiego ...to wobler jego roboty kolor Red Tiger . Tym woblerem bedzie lowil caly dzien zaliczajac cos pod 30 pstragow . Ja zawsze probuje roznych wabikow , tak mam :mellow: . Tadek z Jackiem mowia ze przynety ktora lowi sie nie zmienia . Robimy wiec bardzo dlugi odcinek Zmijowatej witajac sie z znajomymi miejscami . Jest tu kilka odcinkow lakowych , sa tez i lesne bardzo urokliwe . To tu jest Zakret Siedmu Ksieciuniow . Zawsze do niego podchodzimy z wyjatkowym nastawieniem ze zaplaci . Tym razem wyszlo tylko dwoch na audiencje :mellow: . Pstragi nasze z tego dnia nie przekroczyly 45 cm , byly trzy wyjscia byczurow ktore podniosly nerwa ...w tym jeden na Tadkowym Wild Riverku juz dzwigany ale z wysokiej skarpy i niestety spadl . Miejsca tych trzech zapamietane i zapisane w pamietniku . Okolo 17.00 konczymy ten odcinek na mostku i trzeba wracac do samochodu . Jest to kawal drogi wstecz ...ledwo idziemy , slonce grzeje i tylko bryza nas schladza . Czy wsrod lak moze wiac bryza ? ..jak masz wyobraznie to tak :mellow: . Dochodzimy w koncu do samochodu i rzucamy sie na zarcie i picie . Jest pomysl zeby zrobic calkiem nowy odcinek Zmijowatej i mimo zmeczenia realizujemy go . Teraz postanawiamy ze samochod zaparkujemy przy drodze a najpierw zejdziemy w dol rzeki zeby wracac i skonczyc przy wozie . Na tym odcinku Tadkowi trafia sie teczak , nieduzy ale zawsze inny wiec cieszy . Pstragi sa bardziej kaprysne , wychodza , tracaja . Kilka lowimy . Mam tu niestety znowu przygode na minus . Pstrag zagryza Minnowa i gdy z nim walcze uwalnia sie , niestety z woblerem . Jestem zdziwiony bo przed chwila wymienilem nowa agrawke , okazuje sie ze kretlik firmowy Cabelasa rozerwal sie na dwie czesci :( . Czy pstrag sie uwolni z wabika ...tego sie nie dowiemy . Wiem ze musze zmienic asortyment . Agrawki Spinwala sa dobre tylko dopasowac inne kretliki . Juz przy szarosci trafiam pstragowa pieknosc i pomalu konczymy , to moj 9 pstrag dzisiaj . Przebieramy sie i zmeczeni pomalutku dochodzimy do siebie . Przede mna 4 godziny jazdy , dlugiej jazdy . Ten dzien pokazal zeby nie patrzec na prognozy pogody ...to juz nie pierwszy raz wychodzi na nasze .



#552 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 04 maj 2010 - 05:35

Lakowe pstragi

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_3391.jpg   99,15 KB   679 Ilość pobraÅ„
  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_3388.jpg   98,92 KB   681 Ilość pobraÅ„


#553 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 04 maj 2010 - 05:37

braly na Pana Cwiklinskiego

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_3418.jpg   96,08 KB   674 Ilość pobraÅ„
  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_3410.jpg   99,14 KB   676 Ilość pobraÅ„


#554 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 04 maj 2010 - 05:39

Na Pana Cwiklinskiego kolor Red Tiger braly , gryzly , smakowaly...

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_5115.jpg   98,13 KB   657 Ilość pobraÅ„
  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_3424.jpg   99,07 KB   668 Ilość pobraÅ„


#555 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 04 maj 2010 - 05:40

Ciumeczek i do wody

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_5118.jpg   99,41 KB   646 Ilość pobraÅ„
  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_5116.jpg   98,85 KB   651 Ilość pobraÅ„


#556 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 04 maj 2010 - 05:42

Trening czyni przyszlego Mistrza...hihihi

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_5134.jpg   99,78 KB   652 Ilość pobraÅ„
  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_5129.jpg   99,41 KB   645 Ilość pobraÅ„


#557 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 04 maj 2010 - 05:43

Ten Hektor 5 Glooga mi robi...

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_5145.jpg   99,06 KB   643 Ilość pobraÅ„
  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_5142.jpg   99,08 KB   642 Ilość pobraÅ„


#558 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 04 maj 2010 - 08:23

Jurku,
Powtarzam siÄ™, wiem ... piÄ™knÄ… macie tÄ… rzeczkÄ™! PrzepiÄ™kna na casting :D one tam aż piszczÄ… by zobaczyć jakÄ…Å› brodÄ™ z multika :D

Pozdrawiam
Remek

#559 OFFLINE   SÅ‚awek

SÅ‚awek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 04 maj 2010 - 09:06

Pięknie - sezon widzę w pełni :D - gratuluję pstrągów.

Jurku,
Powtarzam siÄ™, wiem ... piÄ™knÄ… macie tÄ… rzeczkÄ™! PrzepiÄ™kna na casting :D one tam aż piszczÄ… by zobaczyć jakÄ…Å› brodÄ™ z multika :D

Pozdrawiam
Remek

Podpiszę się pod tym :D - chyba Remku musimy tam pojechać by to udowodnić

#560 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 04 maj 2010 - 09:09






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych