Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SANDACZE 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1134 odpowiedzi w tym temacie

#961 OFFLINE   piotrmr

piotrmr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaBochnia

Napisano 11 grudzień 2014 - 17:57

Bobex, Cieśla piękne smoki. Moje Gratulacje!!!!! :)



#962 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 grudzień 2014 - 10:37

dzięki za Gratki :)

wytrwałość i wiara w miejscówkę trzeba ją mieć bez tego sami siebie oszukujemy :)

 

jak to kolega @japa mówi :

jak się w nosie dłubie to się i kozę znajdzie haha



#963 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1128 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 12:29

 po wielu wyjazdach na zero , opaska uśmiechnęła się w końcu do mnie :)

 

przed 21 piękny strzał na mojego starego wobka , tnę z minimalnym opóźnieniem i jest przyjemny pulsujący ciężar :)

 

nawet powalczył - pierwszy wymiarowy Sandacz tego Sezonu zaliczony :)

 

 

 

 

po jakiś 15 minutach z tego samego miejsca wyjmuję takiego pod wymiar

 

potem zmiana miejscówki nie przynosi rezultatu ( w tym roku normalka )

 

ale o 3 , 30 minut przed powrotem do domu coś mnie podkusiło żeby wrócić do miejsca gdzie wyjąłem wcześniej 2 rybki

 

około 10 rzutów moim wobkiem nie daje rezultatu , więc zakładam tego co dał fajnego Zeda wcześniej ,

 

pierwszy rzut - mocne uderzenie , SIEDZI !!!

 

strasznie kopcił jak na grudniowego :)

 

 

 

bliźniak Zeda złowionego 5 godz wczśniej 69 cm , to nie przypadek , kolega również wyjął tej nocy identycznego Sandacza

 

taki rocznik się ruszył :)

Cóż z tego jak zjedzone, jak z resztą 90 procent pozostałych. No cóż, może wyrosną po deszczu. gratki, papki


Użytkownik pitt edytował ten post 15 grudzień 2014 - 20:09

  • KwaQ i Michał P. lubią to

#964 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 12:44

Cóż z tego jak zjedzone, jak z resztą 90 procent pozostałych. No cóż, może wyrosną po deszczu. gratki, papki

 

Grubo.

Te byki z poprzedniego sezonu też nie wróciły do wody?



#965 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 12 grudzień 2014 - 12:54

Cóż z tego jak zjedzone, jak z resztą 90 procent pozostałych. No cóż, może wyrosną po deszczu. gratki, papki

:o



#966 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 12 grudzień 2014 - 12:55

*
Popularny

..jeden z naszych, wczorajszych Odrzańskich zedzików...

Orkan nie taki straszny ;) ...

Pozdro..

 

2cht6c0.png

 

 

P.S Na fotce @szycha81

 

 



#967 OFFLINE   wojto-ryba

wojto-ryba

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 228 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 12 grudzień 2014 - 13:09

Coś pięknego, kawał rybska, fotka ma też fajny jesienno-zimowy klimat, gratuluję :-)


Użytkownik wojto-ryba edytował ten post 12 grudzień 2014 - 13:12


#968 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 12 grudzień 2014 - 14:24

Cóż z tego jak zjedzone, jak z resztą 90 procent pozostałych. No cóż, może wyrosną po deszczu. gratki, papki

To nie jest odosobniony przypadek. 
Wydaje mi się, że każdy łowca, który chce pochwalić się swoją zdobyczą powinien wkleić dwa zdjęcia, prezentacja i wypuszczanie, co raczej nie stanowi problemu. Powinno to być zapisane w regulaminie zamieszczania zdjęć. 
Jerkbait.pl jest przecież największym propagatorem C&R i zarazem największym portalem wędkarskim w Polsce. Dobrze byłoby gdyby dla młodych ludzi ( i nie tylko ) widok wypuszczanej ryby był czymś naturalnym.



#969 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 12 grudzień 2014 - 14:37

Moje gratki dla łowiących , ja raczej Odry w tym roku nie odwiedzę.Jeśli chodzi o wypuszczanie to sam nie wiem, czy nie gorsi są starzy wyjadacze od młodych adeptów.Sandacze mają na prawdę ciężko , łowię spinem nad Odrą od 90r i widok wypuszczanej ryby nadal jest nie częsty.Nawet nie miarowe trzebią a co dopiero ryby godne uwagi.



#970 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 12 grudzień 2014 - 15:29

To nie jest odosobniony przypadek. 
Wydaje mi się, że każdy łowca, który chce pochwalić się swoją zdobyczą powinien wkleić dwa zdjęcia, prezentacja i wypuszczanie, co raczej nie stanowi problemu. Powinno to być zapisane w regulaminie zamieszczania zdjęć. 
Jerkbait.pl jest przecież największym propagatorem C&R i zarazem największym portalem wędkarskim w Polsce. Dobrze byłoby gdyby dla młodych ludzi ( i nie tylko ) widok wypuszczanej ryby był czymś naturalnym.

 

Tylko, że samo zdjęcie i tak nic nie da, bo przecież można najpierw sandała ubić a potem przyrżnąć pajaca i z pięknym uśmiechem na twarzy zanurzyć pół rybki pod wodą, ręka za ogon i wypowiedziane ( czyt. napisane ) słowa - "do następnego". 

Nie popadajmy w paranoje. 

Każdy ma swoje sumienie i jeżeli kogoś jara wstawianie martwych ryb, to zwyczajnie jego problem, a jak potem będzie łowił coraz mniej, to może kiedyś zrozumie, że przyłożył do tego swoją łapę - no i karta musi się zwrócić :)



#971 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 15:35

Tylko, że samo zdjęcie i tak nic nie da, bo przecież można najpierw sandała ubić a potem przyrżnąć pajaca i z pięknym uśmiechem na twarzy zanurzyć pół rybki pod wodą, ręka za ogon i wypowiedziane ( czyt. napisane ) słowa - "do następnego". 

 

 

 

 

Proponuję zapoznać się z podstawowymi zasadami forum.


Użytkownik milupa edytował ten post 16 grudzień 2014 - 21:04


#972 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 12 grudzień 2014 - 15:50

Jaką paranoję?
Oczywiście, że można by rybę ubić, wypuścić ( chyba w tym przypadku wyrzucić ) aby za chwilę ją łapać podbierakiem lub za nią nurkować :lol: tylko taka osoba musiałaby mieć monstrualne kompleksy lub najmniejszy rozmiar azjatycki żeby jeszcze wklejać takie zdjęcia. 
Mnie chodzi o coś zupełnie innego. Zdjęcie wypuszczanej ryby po prostu DZIAŁA. 
Zdecydowanie bardziej wolę oglądać zdjęcia np. kolegi @Irasa, który bardzo często pokazuje, że jego ryby wracają do wody lub rybę niekoniecznie okazałą, machającą płetwą na pożegnanie niż mega okaz w panierce czy w trawie, a najważniejszą kwestią jest chyba pokazanie tym co jeszcze nie potrafią, że jednak można bo uwierz mi, że dużo ludzi nawet nie wie, że ryby też się wypuszcza.
 

 

Każdy ma swoje sumienie i jeżeli kogoś jara wstawianie martwych ryb, to zwyczajnie jego problem, a jak potem będzie łowił coraz mniej, to może kiedyś zrozumie, że przyłożył do tego swoją łapę - no i karta musi się zwrócić :)

Ten kto ryby zabija, nie ma ich względem sumienia, to chyba logiczne.


  • krystiano1981r i Jarasszy lubią to

#973 OFFLINE   Sarniok

Sarniok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • Imię:Michał

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:10

15 wyjazdów od października, nie licząc sumków i małych sandaczyków tylko jeden średniak 68 cm. Jednym słowem masakra ;(. Pomału zaczynam brnąć w przekonanie, iż sandacz powinien się znaleźć na liście gatunków zagrożonych wyginięciem.

 68zend.jpg

 

c_r.jpg



#974 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:25

Cóż z tego jak zjedzone, jak z resztą 90 procent pozostałych. No cóż, może wyrosną po deszczu. gratki, papki

Przyjmuję że rózgaś pisząc cytowane, wie co pisze(chodzi mi o ten konkretny przypadek).

Nie moja rola mówić władzy jak powinno być,ale za udowodnione wstawienie zabitej ryby tutaj powinien być ban,bez żadnych ostrzeżeń.Bo wstyd i obciach to już jest.

Była już sytuacja w wątku szczupakowym podobna,kto czytał ten wie.Łowca bereciarz nabrał wody w usta,ciekawe czy teraz będzie tak samo.

Swoja drogą trzeba mieć chyba jakieś kompleksy żeby pokazywać tu zabite ryby.

Szkoda że tak jest.


Użytkownik drag edytował ten post 12 grudzień 2014 - 19:25


#975 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 12 grudzień 2014 - 17:58

Musimy poczekać aż kolega c1eśla się wypowie.

#976 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 12 grudzień 2014 - 19:03

Jaką paranoję?
Oczywiście, że można by rybę ubić, wypuścić ( chyba w tym przypadku wyrzucić ) aby za chwilę ją łapać podbierakiem lub za nią nurkować :lol: tylko taka osoba musiałaby mieć monstrualne kompleksy lub najmniejszy rozmiar azjatycki żeby jeszcze wklejać takie zdjęcia. 
Mnie chodzi o coś zupełnie innego. Zdjęcie wypuszczanej ryby po prostu DZIAŁA. 
Zdecydowanie bardziej wolę oglądać zdjęcia np. kolegi @Irasa, który bardzo często pokazuje, że jego ryby wracają do wody lub rybę niekoniecznie okazałą, machającą płetwą na pożegnanie niż mega okaz w panierce czy w trawie, a najważniejszą kwestią jest chyba pokazanie tym co jeszcze nie potrafią, że jednak można bo uwierz mi, że dużo ludzi nawet nie wie, że ryby też się wypuszcza.
 

 

Ten kto ryby zabija, nie ma ich względem sumienia, to chyba logiczne.

 

Oczywiście masz rację, że większość nie poddała się jeszcze edukacji w tym kierunku, ale czy widok zdjęcia ich przekona - wątpię. Do tego trzeba zwyczajnie dorosnąć - jedni szybciej, drudzy wolniej, a jeszcze inni wcale. 


  • tost i kotwitz lubią to

#977 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 12 grudzień 2014 - 19:42

Oczywiście masz rację, że większość nie poddała się jeszcze edukacji w tym kierunku, ale czy widok zdjęcia ich przekona - wątpię. Do tego trzeba zwyczajnie dorosnąć - jedni szybciej, drudzy wolniej, a jeszcze inni wcale. 

Myślę, że jest to zależne od indywidualnego podejścia, z resztą zawarłeś to doskonale w drugim zdaniu. Natomiast mam nadzieję, że chociaż 5 na 100 zastanowi się i sięgnie po wiedzę. 
"rome wasn't built in a day"



#978 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 12 grudzień 2014 - 20:22

Piękne ryby, ja jeszcze czekam na mojego zandera, ale coś szczęście nie dopisuje...

 

połamania ...



#979 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 12 grudzień 2014 - 20:55

Ja prawie wogóle niemam zdjęc jak wypuszczam,więc czy to znaczy,że jestem bereciarzem :unsure:

A przypadki takie były,są i będą...niestety.

 

Gratulacje dla Wszystkich pozostalych łowców.


  • c1eśla lubi to

#980 OFFLINE   tasiek321

tasiek321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1419 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartek

Napisano 12 grudzień 2014 - 22:57

Ja prawie wogóle niemam zdjęc jak wypuszczam,więc czy to znaczy,że jestem bereciarzem :unsure:

W takim przypadku nie jesteś bereciarzem, co najwyżej moherem :D  ;)  ;)


  • Kamil Z., Mariano Mariano, Predatorhunter i 2 innych osób lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych