Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SANDACZE 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1134 odpowiedzi w tym temacie

#981 OFFLINE   Jarasszy

Jarasszy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • Lokalizacjawielkopolska

Napisano 12 grudzień 2014 - 23:10

"Ja prawie wogóle nie mam zdjęc jak wypuszczam,więc czy to znaczy,że jestem bereciarzem :unsure:

A przypadki takie były,są i będą...niestety."

 

Mariusz rób takie zdjęcia i wstawiaj je na forum. Jak wiadomo przykład idzie z góry a Ty jako zaawansowany forumowicz  (1436 postów)

powinieneś nam początkującym pokazać jak łowisz piękną rybkę a potem darujesz jej życie, może ktoś następny się zarazi, może następna ryba pożyje rok dłużej. :)

Naiwny jestem trudno. Zdjęcia które zrobił mi kolega z takich właśnie okoliczności są najmilej oglądane przeze mnie teraz na koniec roku. Postaram się je wstawić może jednak ktoś SIĘ ZARAZI ;)

  Pozdrawiam

  Jaras

 

Załączony plik  PA050378.JPG   47,58 KB   44 Ilość pobrańZałączony plik  PA050377.JPG   63,35 KB   27 Ilość pobrańZałączony plik  PA050394.JPG   84,67 KB   26 Ilość pobrańZałączony plik  PB110450.JPG   43,86 KB   24 Ilość pobrańZałączony plik  PB110452.JPG   49,94 KB   25 Ilość pobrańZałączony plik  PB110457.JPG   65,56 KB   24 Ilość pobrańZałączony plik  PB110460.JPG   49,5 KB   24 Ilość pobrań



#982 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 12 grudzień 2014 - 23:19

W takim przypadku nie jesteś bereciarzem, co najwyżej moherem :D  ;)  ;)

:lol:  Moherowy Mariano brzmi całkiem dobrze ;)

 

 

"Ja prawie wogóle nie mam zdjęc jak wypuszczam,więc czy to znaczy,że jestem bereciarzem :unsure:

A przypadki takie były,są i będą...niestety."

 

Mariusz rób takie zdjęcia i wstawiaj je na forum. Jak wiadomo przykład idzie z góry a Ty jako zaawansowany forumowicz  (1436 postów)

powinieneś nam początkującym pokazać jak łowisz piękną rybkę a potem darujesz jej życie, może ktoś następny się zarazi, może następna ryba pożyje rok dłużej. :)

Naiwny jestem trudno. Zdjęcia które zrobił mi kolega z takich właśnie okoliczności są najmilej oglądane przeze mnie teraz na koniec roku. Postaram się je wstawić może jednak ktoś SIĘ ZARAZI ;)

  Pozdrawiam

  Jaras

 

attachicon.gifPA050378.JPGattachicon.gifPA050377.JPGattachicon.gifPA050394.JPGattachicon.gifPB110450.JPGattachicon.gifPB110452.JPGattachicon.gifPB110457.JPGattachicon.gifPB110460.JPG

 

Piękne foty i ryba.Moje gratulacje.

Jak będę miał kompana na wyprawach z pewnością takie fotki cyknę.

Napisałem jednak trochę ironicznie bo tworzymy tutaj zbyt dużą grupę żeby każdy z NAS znał się osobiście.

Moje rybki wracają do wody,nawet bez fotek ;)


  • MichałAspiusFishing lubi to

#983 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 grudzień 2014 - 00:05

Dla rozluznienia atmosfery rybka z zeszlej soboty. Ten weekend niestety nie polowie bo bolid na warsztacie.

A propozycje typu ze fotki C&R mialy by byc obowiazkowe uwazam za bezsens, albo zalezy nam na zwroceniu rybce wopnosci i jej zdrowiu albo na perfekcyjnym ujeciu do lansowania sie na jerku. Sam wrzucam tu nie wiele fotek, po takiej zmianie w regulaminie nie wrzucalbym bym juz chyba nic bo najczesciej jestem nad woda sam ;)

Załączone pliki



#984 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 13 grudzień 2014 - 00:51

Nie miałem na myśli rozliczania nikogo choć nie ukrywam, że impulsem dla mnie był fakt, że jest na forum osoba, która ze znanej mi wody beretuje każdego sandacza, w każdej ilości, nawet w maju, wklejając sweet focie i zbierając laury...tfuuu, niech mu ość w gardle stanie. 
@Predatorhunter, zdecydowanie bardziej uważam za lans wklejanie fotek z rybką i opisem jakim to cudnym sprzętem się jej nie złowiło, licząc na milion lajków i "gratków" niż o wiele bardziej wartościową i cenną dla np. młodych, rozpoczynających przygodę z wędką, fotografię uwalnianej ryby z opisem w jakich okolicznościach ( np. typ miejscówki, warunki meteo ) została złowiona. Potraktuj to proszę jako dobry przykład dla innych, bo to było w moim zamyśle. "Jedno zdjęcie, tysiąc słów" - czasem to po prostu działa. 


  • KwaQ lubi to

#985 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 grudzień 2014 - 05:24

Moze i nie lowie Phenixami w tytanach i stella i moj sprzet dla wiekszosci jest malo interesujacy ale opis sprzetu jest wymgany co zawarte jest wlasnie w regulaminie. Druga kwestia ze fotki cykam raczej dla siebie i jesli jakas sie nada na jerka to wrzuce. Karierę na jerku zaczalem od nie przyjemnej fotki ryby w panierce ale wtedy chcialem sie dowiedziec co to za gatunek gdyz ryba nie byla czystym jaziem ani boleniem. Zostalem zmieszany z blotem przez elite tego forum czego efektem bylo poswiecenie wiekszej uwagi fotografi i obchodzenia sie z ryba. Jesli na forum jest taki osobnik jak piszesz to nalezy go napietnowac i tyle ale naprawde mając 100% pewnosc. Ci co mnie znaja wiedza ze ja ryby wypuszczam bez wyjatku, nawet bedac na komercji nad ktora sie czasem wybiore w ramach testu sprzetu przed sezonem nie kazda ryba jest zabierana. Z Premedytacja zabralem uwaga, cale 3 Ryby w ciagu 6 lat a 4 kolejne musialem wziasc gdyz poprostu nie przezyly. Nie mam potrzeby lansu gdyz wstawiane fotki to naprawde kropla w morzu tego co lowie, ale nie mieszkam cos wrzucic gdyz chyba jak kazdy lubie pokazać ze jednak cos tam lowie. Jesli warunki pozwalaja lub jestem nad woda z kims to fotki z wypiszczania robie jak najbardziej bo uwazam ze nie ma nic piekniejszego jak ryba wracajaca do swojego krolestwa 😊

#986 OFFLINE   Gimmick

Gimmick

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaSława
  • Imię:Bartek

Napisano 13 grudzień 2014 - 12:15

@Predatorhunter

Gratuluję smoka :)



#987 OFFLINE   przemos

przemos

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Przemek

Napisano 13 grudzień 2014 - 13:28

Niezły Zedzik :)



#988 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5846 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 13 grudzień 2014 - 14:22

Jeśli to prawda to współczuję tego wewnętrznego rozdarcia, z jednej strony parcie na szkło i chęć zaistnienia w wędkarskim światku ,a  z drugiej nieodparta pokusa na sandaczowe mięsko i podziw rodziny i sąsiadów. 



#989 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 13 grudzień 2014 - 16:04

Jeśli to prawda to współczuję tego wewnętrznego rozdarcia, z jednej strony parcie na szkło i chęć zaistnienia w wędkarskim światku ,a  z drugiej nieodparta pokusa na sandaczowe mięsko i podziw rodziny i sąsiadów. 

 

Ciekawe jest też zdziwienie, że jakoś już nie biorą tak jak kiedyś :)

Tyle ładnych ryb wyjechało rok temu, a w tym roku dupa ... :P



#990 ONLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 13 grudzień 2014 - 17:10

Teraz w tym miejscu średnio co 300 godzin na osobę ktoś złowi sandacza, nie wspomnę o ilości "wędkarzy" którzy tam przebywają, ale cóż niech dalej ogłaszają na całe świętokrzyskie ile mięsa tam pozyskali, a teraz co? teraz dupa, pojedyncze ryby co się jeszcze uchowały dostają w pałę od tych samych ludzi co "stosują" ogólnie znaną zasadę jak ktoś widzi to wypuszczę, a jak nie to zjem i w kiblu spuszczę.


  • Predatorhunter lubi to

#991 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 13 grudzień 2014 - 18:25

Szkoda że kolega Rózgaś nie rozwinął tematu, a kolega c1eśla siedzi cicho;-)

Użytkownik Łukasz W edytował ten post 13 grudzień 2014 - 18:25


#992 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 13 grudzień 2014 - 19:18

...wracając do tematu..

Dziś już tak nie wiało, a z nosa nie leciały Kaitechy ;) ...

Strzał w opadajacego Easy Shinera 4`, cięcie..i chiński Phenix 8`6 17lb w esexach, z dupowatą Stellą zaczyna taniec ;) ...

 

ejzbo.png



#993 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 13 grudzień 2014 - 19:31

Keitechy sexy shad są ok te z nosa juz mniej sexy!!

#994 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 13 grudzień 2014 - 19:48

...taki żarcix po ostatnim ciężkim, wietrznym, zasmarkanym dzionku... :P



#995 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2330 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 13 grudzień 2014 - 19:55

Patu , Toje fotki rozwalają  :clappinghands: , o bohaterze zębatym ujęcia nie wspomnę  :) ...



#996 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 13 grudzień 2014 - 19:56

Piękna ryba Patryk, "copka" też niczego sobie  B)



#997 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 13 grudzień 2014 - 20:07

Dzięki... :)

..czapajewka musi być...grzeje aż miło ;)


  • spayol lubi to

#998 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 grudzień 2014 - 20:10

Patryk znow mistrzostwo 😉 Gratki.

Bedziesz wedzil jak mowiles czy filecik do ziemniaczkow z rozmarynem?

#999 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 13 grudzień 2014 - 20:22

eee... Patryk najbardziej lubi comber z bolenia... 



#1000 OFFLINE   Wesol

Wesol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Michał

Napisano 13 grudzień 2014 - 20:29

Piękne te Wasze smoki!

Gratulacje wszystkim szczęśliwym łowcom. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych