Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okazja - dobra cena


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
321 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   K.Kalisz

K.Kalisz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Napisano 27 listopad 2016 - 01:12

Witam.

To są normalne ceny na "ebaju" w UK ...  :)

Nawet sporo rzeczy z oferty tego sklepu można dostać taniej i to bez żadnych "czarnych piątków", tudzież innych wyprzedaży.

Pozdrawiam.

 

Jeśli nie stanowi to problemu rzuć proszę linkami oficjalnych sklepów oferujących niższe ceny (na ebayu niestety nie kupuję) ...będę zobowiązany. 



#22 OFFLINE   dariusz

dariusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaKöln, Niemcy
  • Imię:Darek

Napisano 27 listopad 2016 - 10:53

https://www.flyfishi..._eid=e6e3e80552



#23 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 27 listopad 2016 - 16:19

Witam.

Krzysiek ... niestety ja tylko na "ebaju". Zakupiłem w ten sposób w sumie kilkanaście kijków i kręćków. Dużo prościej, nie trzeba szukać i w razie czego transakcje super zabezpieczone zarówno ze strony PayPal, jak i ze strony serwisu e-bay. Bez względu czy zakupy zrobisz w USA, GB czy Europie.

A przydało mi się to na przykład w momencie gdy ze Stanów przyszedł mi połamany kijek.

Pozdrawiam.



#24 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 27 listopad 2016 - 16:38

Na ebayu  nowy helis 2 £595 bez hydrosa. Kołowrotek warty ponad 1000zł można dostać za 400zł jeśli masz lepsze oferty to podziel się z kolegami ;)

 

Koledzy ostatnio poszukiwali torby na sprzęt;

http://www.uttings.c...AQ#.WDsF2bKLTIV

 

https://www.amazon.c...2SSC?th=1&psc=1


Użytkownik albercik2 edytował ten post 27 listopad 2016 - 17:22


#25 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 27 listopad 2016 - 17:16

Witam.

Nie rozglądałem się za rzeczami, które wymianiłeś - celuję w dużo niższą półkę cenową. Shakespeare, Greys, Wychwood, Airflo, Cortland, Sonik, itp. Ceny wielu kijków i kręćków są często nawet o 1/4 mniejsze. Czasem trzeba być tylko po prostu cierpliwym i nie będę twierdził że ze wszystkim tak jest  ;)

Porównałem po prostu  ceny rzeczy, kóre nabyłem z cenami w linkowanym sklepie i są one dla mnie jak najbardziej normalne a nie okazyjne.

Pozdrawiam.



#26 OFFLINE   K.Kalisz

K.Kalisz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Napisano 27 listopad 2016 - 18:49

Na ebayu  nowy helis 2 £595 bez hydrosa. Kołowrotek warty ponad 1000zł można dostać za 400zł jeśli masz lepsze oferty to podziel się z kolegami ;)

 

Koledzy ostatnio poszukiwali torby na sprzęt;

http://www.uttings.c...AQ#.WDsF2bKLTIV

 

https://www.amazon.c...2SSC?th=1&psc=1

 

Albercik

Dokładnie tak, chyba trudno o lepsze oferty !.

Jestem zdania, że propozycje cenowe "garryevansa", szczególnie zestawów Orvisa, wychodzą po prostu rewelacyjnie !.

Od pewnego czasu wydawało mi się że mam już dobrze obczajone wszystkie większe i dobre europejskie sklepy oferujące nasz flyfishing'owy asortyment ... a tu proszę ! wyciągałeś kolego mega jokera !. Raz jeszcze za to dziękuję :)

Gwoli uzupełnienia.... czy ktoś z was (może ty Albercik) kupował u "garryevansa" ?, czy to pewny i godny polecenia sklep ?

 

Ziemowit

Nie umiem się jeszcze przekonać do zakupów na ebayu.

Mam konto na paypal'u, dość regularnie kupuje za oceanem, ale do globalnego ebaya jakoś podchodzę z dystansem i rezerwą.



#27 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 27 listopad 2016 - 19:31

Regularnie u nich kupuje. Jak zarejestrujesz się na ich stronie co tydzień dostaniesz ulotkę na maila co aktualnie jest przecenione.

 

https://www.facebook...nsFishingTackle


Użytkownik albercik2 edytował ten post 27 listopad 2016 - 19:33

  • K.Kalisz i Forest-Natura lubią to

#28 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 27 listopad 2016 - 19:38

Witam.

Ha ... to tak jak moje podejście do Amazona ... nie lubię, nie rozumiem i nie czaję tam wielu rzeczy ... ale to jeszcze tańsze źródło zaupowe niż e-bay z tego co przeglądam czasami.

Tak na marginesie - zauważyłem że wiele rzeczy w naszym kraju z tematu tutaj nas interesującego ma sugerowane ceny detaliczne wyższe niż w GB i USA.

Ze spiningiem i sprzętem do karpiowania oraz feederowania tak samo było jeszcze jakieś 10-12 lat temu. Potem ich ogromna popularyzacja i zalew sprzętowy jaki nas spotkał w zakresie tych metod wędkowania zrobił swoje ... i ceny się odwórciły.

Pozdrawiam.


  • K.Kalisz lubi to

#29 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2289 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 27 listopad 2016 - 22:55

Jeżeli macie kogoś za oceanem to polecam zakupy używanego sprzętu szczególnie DH na forum speypages. Ja od dwóch lat kupuje i sprzedaje wędki młynki i sznury tylko tam. Mroźną trafić okazję o jakich można tylko pomarzyć na Ebay czy sklepach internetowych.
Na przykład nowe albo prawie głowice Rio czy airflo za 20 usd, jak nowe kije winstona czy sage za 50% ceny sklepowej, możliwość zakupu naprawdę zabytkowych młynów hardys itp. Polecam

Sent from my HUAWEI MLA-L03 using Tapatalk

#30 OFFLINE   bober

bober

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPodhale

Napisano 30 listopad 2016 - 06:38

przeceny w Cabelas na Sage One i VXP

 

http://www.cabelas.c...ods/_/N-1102568

 

http://www.cabelas.c...ods/_/N-1102568



#31 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 30 listopad 2016 - 09:05

Witam.

Nie polecam tej strony - próbowałem kupić, korespondowałem z nimi i porażka ... nie potrafili przed transakcją określić ile będzie kosztowała faktycznie konkretna wędka, jej przesyłka i opłaty (VAT, cło) w przypadku kupna przez kogoś z poza USA.

Skończyło się na tym że to co chciałem kupić z ich strony (a nie były to wcale liche zakupy, bo aż cztery kije), kupiłem taniej i dużo sprawniej na popularnym też w USA serwisie aukcyjnym.

Pozdrawiam.


Użytkownik Forest-Natura edytował ten post 30 listopad 2016 - 09:06


#32 OFFLINE   tomaszek11

tomaszek11

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • LokalizacjaNadolice Wielkie

Napisano 30 listopad 2016 - 10:43

A dlaczego mieli by wiedzieć ile wynoszą opłaty celne i podatkowe do wszystkich krajów na świecie ??
Jak kupujesz na ebay to też o wysokości dodatkowych opłat poinformuje cię najczęściej dopiero listonosz.
Zresztą dość łatwo to samemu policzyć a Cabelas, ma te same wady i zalety jak każdy duży, bardzo duży sklep.
tomaszek11

#33 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 30 listopad 2016 - 14:12

Witam.

Ależ to to ja "odrobiłem" za nich ... rozłożyli się przy kosztach transportu, których nie byli w stanie okreslić. Potem okazało się dodatkowo że dwóch kijów z tych czterech nie są mi w ogóle w stanie wysłać samolotem.

Ogólnie bardzo dziwne podejście w korespondencji, na tle innych sprzedawów w USA - odniosłem wrażenie że sprawiam im tylko kłopot z wysyłką do Europy.

Gdzie indziej kupiłem to co chciałem, bez żadnego problemu a wręcz ze sporą pomocą i na dodatek sporo taniej.

Może miałem pecha i trafiłem na mało rozgarniętą osobę - nie wiem. Nie jestem malkontentem i nie lubię też narzekać, dzielę się tylko własnymi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam.



#34 OFFLINE   flymar

flymar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 229 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 listopad 2016 - 14:55

 

Gwoli uzupełnienia.... czy ktoś z was (może ty Albercik) kupował u "garryevansa" ?, czy to pewny i godny polecenia sklep ?

 

 

Kupowałem u garryevansa kilkukrotnie,zawsze wszystko zgodnie z zamówieniem,b dobrze zapakowane i szybko-kiedyś tego samego dnia zamawiałem u Gawlika i Garrego-pierwsza przesyłka była z GB chyba na 3 dzień

 

 


  • K.Kalisz lubi to

#35 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 30 listopad 2016 - 16:59

Witam.

Ależ to to ja "odrobiłem" za nich ... rozłożyli się przy kosztach transportu, których nie byli w stanie okreslić. Potem okazało się dodatkowo że dwóch kijów z tych czterech nie są mi w ogóle w stanie wysłać samolotem.

Ogólnie bardzo dziwne podejście w korespondencji, na tle innych sprzedawów w USA - odniosłem wrażenie że sprawiam im tylko kłopot z wysyłką do Europy.

Gdzie indziej kupiłem to co chciałem, bez żadnego problemu a wręcz ze sporą pomocą i na dodatek sporo taniej.

Może miałem pecha i trafiłem na mało rozgarniętą osobę - nie wiem. Nie jestem malkontentem i nie lubię też narzekać, dzielę się tylko własnymi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam.

Niestety Europa dla największych sklepów wędkarskich w Stanach nie jest dużym rynkiem zbytu. Nastawieni są na dużo większy rynek Amerykański, w którym klient kupuje często kompleksowo - przychodzi po buty, wychodzi ubrany od stóp po szyję. Duże rabaty, karty kredytowe, wymiana sprzętu co sezon - inne podejście niż w Europie, a na pewno inne niż w Polsce ;).

 

Kiedyś trafiłem na stronę gdzie można było sobie zrobić taką wirtualną wycieczkę, po którymś z wielkich sklepów wędkarskich. Nie pamiętam czy był to Cabelas, Bass Pro czy coś jeszcze innego. Sklep wielkości Auchana czy Reala, z przodu wystawione łodzie za kilkadziesiąt tysięcy dolarów, w środku oprócz wystawionego sprzętu akwaria, udogodnienia dla klienta. Jednym słowem - Ameryka ;)



#36 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 30 listopad 2016 - 17:45

To zapraszam do zwiedzania "mojego" sklepu.

http://www.cabelas.c...offmanEstatesIL


  • Little Wing lubi to

#37 OFFLINE   bober

bober

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPodhale

Napisano 30 listopad 2016 - 18:47

Witam.

Nie polecam tej strony - próbowałem kupić, korespondowałem z nimi i porażka ... nie potrafili przed transakcją określić ile będzie kosztowała faktycznie konkretna wędka, jej przesyłka i opłaty (VAT, cło) w przypadku kupna przez kogoś z poza USA.

Skończyło się na tym że to co chciałem kupić z ich strony (a nie były to wcale liche zakupy, bo aż cztery kije), kupiłem taniej i dużo sprawniej na popularnym też w USA serwisie aukcyjnym.

Pozdrawiam.

zrobiłem wiele zakupów w Cabelasie ale robię to tak że kupuję,płacę kartą i wysyłam do mojego kolegi w Stanach.

on to przepakowuje ucina metki,zabiera faktury i przesyła do Polski

przesyłka na terenie Stanów to ok 12-15 $ a potem do Polski ok 25$ razem ok 40$



#38 OFFLINE   K.Kalisz

K.Kalisz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Napisano 30 listopad 2016 - 19:02

 

 

Gwoli uzupełnienia.... czy ktoś z was (może ty Albercik) kupował u "garryevansa" ?, czy to pewny i godny polecenia sklep ?

 

 

Kupowałem u garryevansa kilkukrotnie,zawsze wszystko zgodnie z zamówieniem,b dobrze zapakowane i szybko-kiedyś tego samego dnia zamawiałem u Gawlika i Garrego-pierwsza przesyłka była z GB chyba na 3 dzień

 

 

 

Bardzo Ci dziękuję kolego za informację !

Jestem już spokojniejszy ...poszło zamówienie B)



#39 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 30 listopad 2016 - 19:35

zrobiłem wiele zakupów w Cabelasie ale robię to tak że kupuję,płacę kartą i wysyłam do mojego kolegi w Stanach.
on to przepakowuje ucina metki,zabiera faktury i przesyła do Polski
przesyłka na terenie Stanów to ok 12-15 $ a potem do Polski ok 25$ razem ok 40$


Nie ma się co tak chwalić, pis zbiera pieniądze na kolejne dobre zmiany

#40 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2289 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:24

Niestety Europa dla największych sklepów wędkarskich w Stanach nie jest dużym rynkiem zbytu. Nastawieni są na dużo większy rynek Amerykański, w którym klient kupuje często kompleksowo - przychodzi po buty, wychodzi ubrany od stóp po szyję. Duże rabaty, karty kredytowe, wymiana sprzętu co sezon - inne podejście niż w Europie, a na pewno inne niż w Polsce ;).

 

Kiedyś trafiłem na stronę gdzie można było sobie zrobić taką wirtualną wycieczkę, po którymś z wielkich sklepów wędkarskich. Nie pamiętam czy był to Cabelas, Bass Pro czy coś jeszcze innego. Sklep wielkości Auchana czy Reala, z przodu wystawione łodzie za kilkadziesiąt tysięcy dolarów, w środku oprócz wystawionego sprzętu akwaria, udogodnienia dla klienta. Jednym słowem - Ameryka ;)

 

 

nie ma co się podpalać. w cabelasie czy też basspro jest wszystko i nic. to taka trochę ikea  - ludzi tam łażą połazić, czasem kupić. to co jest w ofercie online to zupełnie inna bajka. w sklepach stacjonarnych nie ma tego wszystkiego.

na pewno robią wrazenie wielkość, wystrojem i masą towaru

ja prawe mówić niewiele tam kupuję. wolę mniejsze kameralne sklepy typowo wędkarskie.

pozdrówka


Użytkownik peresada edytował ten post 03 grudzień 2016 - 11:26





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych