Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Problem w kontakcie z użytkownikiem RUDI75


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Crazy_FLY

Crazy_FLY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Krzysiek

Napisano 06 maj 2016 - 18:12

Jakiś czas temu zamówiłem woblery u forumowicza RUDI75. Po odebraniu pierwszej partii zamówiłem kilka dodatkowych sztuk. Miałem oczekiwać ok 2 tyg, w sumie czekałem ok 5 lub 6 tyg. 

 

Woblery przyszły ale ani nie te które zamawiałem, ani nie w ilości równej zamówieniu. Napisałem PW do RUDI75 i otrzymałem odpowiedź że problem zostanie rozwiązany przy nowej partii która miał już być "prawie gotowa"

 

Niestety czas się wałkuje, a woblerów jak nie było jak nie ma. Patrząc na profil, widzać że RUDI75 loguje się do konta lecz nie ma chyba ochoty odpisywać na kolejne moje PW z pytanie o termin zamknięcia 



#2 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 06 maj 2016 - 20:44

Krzysiek pociesze Cię zanim temat zniknie ;)

 

Miałem to samo z Rudim,życze zatem dużżżo cierpliwości :wacko:

 

 

Pewnie z czasem problem się rozwiąże(ja też po prośbach,napominaniach otrzymałem co trzeba z zamówiongo i opłaconego z góry towaru)

 

 

Pzdr


Użytkownik martek edytował ten post 06 maj 2016 - 20:53


#3 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 07 maj 2016 - 06:49

Haha. Ja zaplacilem w grudniu a na wysylke czekam od stycznia. 3 razy slyszalem ze wyslane albo ze wysylam na 100%. Z tego co wiem jest wiecej oczekujacych...

#4 OFFLINE   Crazy_FLY

Crazy_FLY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Krzysiek

Napisano 07 maj 2016 - 17:54

no tak, temat przeniesiony, żeby przypadkiem za dużo osób go nie przeczytało. widać są równi i równiejsi.

 

Czy mam rozumieć że robić w konia owszem można ale :

 

- musisz być na forum 10 lat i znać wszystkich ( towarzystwo wzajemnej adoracji )

- musisz zacząć produkować przynęty które są łowne. wtedy możesz być nawet parówą a i tak wszyscy cie uwielbiają

 

jakie to polskie....


Użytkownik Crazy_FLY edytował ten post 07 maj 2016 - 17:56


#5 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 07 maj 2016 - 18:43

Gdyby było jak piszesz to wątek poleciałby do kosza.
Proponuję zapoznać się z założeniami poszczególnych działów co w nich umieszczamy, a potem zakładać tematy we właściwej lokalizacji.
Przyjrzyj się gdzie są zamieszczone podobne tematy, bo na pewno nie w dziale ogólne, kwestii równych i równiejszych nie poruszam bo chyba za mocno skupiasz się na swojej osobie, a forum to 16 tysięcy użytkowników.

#6 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10171 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 07 maj 2016 - 18:50

no tak, temat przeniesiony, żeby przypadkiem za dużo osób go nie przeczytało. widać są równi i równiejsi.

 

Czy mam rozumieć że robić w konia owszem można ale :

 

- musisz być na forum 10 lat i znać wszystkich ( towarzystwo wzajemnej adoracji )

- musisz zacząć produkować przynęty które są łowne. wtedy możesz być nawet parówą a i tak wszyscy cie uwielbiają

 

jakie to polskie....

A może po prostu nie masz farta lub kupujesz nie tam gdzie trzeba? Na tyle zakupów, które tutaj zrobiłem ... zero problemów.

Mam nadzieję, że i Twój się pozytywnie rozwiąże.


  • G_rzegorz lubi to

#7 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 07 maj 2016 - 19:41

BOB1 ...nie mówmy o farcie, bo farta to można mieć w totka. Skoro ktoś figuruje tu jako wykonawca woblerów  , to ma się wywiązywać z tego co obiecał i koniec, albo nie brać wcześniej kasy.

Staram się rozumieć wszystkie  sytuacje i przekory życiowe, to należy przeprosić i na nowo podać poważny termin wysyłki. Honorowym trzeba być...nieprawdaż ! .

Piszmy o tym na forum , skoro ktoś (wykonawca) się nie chce się sam szanować, najwyżej straci zaufanie i wiernych odbiorców.



#8 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 07 maj 2016 - 19:59

Tak. W zlym miejscu zrobilismy zakupy.
Kolega Rudi wysylal czesc zamowien roznym osoba. Wobki w Warszawskich sklepach wydaje mi sie ze widzialem w sporej ilosci. Ale juz do osob drugiej kategori z Jerka nie mozna wyslac.
To jest wlasnie przykre bo z taka ignorancja i lekcewazeniem drugiej osoby nigdy na jerku sie nie spotkalem.

#9 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10171 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 07 maj 2016 - 20:01

Zyga, chyba dobrze wiesz co u mnie znaczy słowo i zobowiązanie honorowe. Jeśli koledzy są ewidentnie waleni w rogi to nie rozumiem czemu się certolą i nie postępują jak należy zamiast czekać tygodniami aż jakiś cwaniak się zlituje i wywiąże ze zobowiązania?

Na przykład informacja na priv o zgłoszeni na policję wyłudzenia, często działa jak kurierska przesyłka ekspresowa.


Użytkownik BOB1 edytował ten post 07 maj 2016 - 20:02


#10 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 07 maj 2016 - 20:45

Szkoda że kierownictwo z "uporem maniaka" nie chce wrócić do starego, jakże przydatnego, tematu : "Polecam / nie polecam kontrahenta". 



#11 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 07 maj 2016 - 20:55

Ja na jerku mniej ściemniam :D :ph34r: niż zonę w domu :P :P :P bo bym się ze wstydu zapadł pod ziemię jak by ktoś o mnie tak napisał jak o koledze ww.



#12 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 07 maj 2016 - 21:17

Zyga, chyba dobrze wiesz co u mnie znaczy słowo i zobowiązanie honorowe. Jeśli koledzy są ewidentnie waleni w rogi to nie rozumiem czemu się certolą i nie postępują jak należy zamiast czekać tygodniami aż jakiś cwaniak się zlituje i wywiąże ze zobowiązania?

Na przykład informacja na priv o zgłoszeni na policję wyłudzenia, często działa jak kurierska przesyłka ekspresowa.

 

Dziękuję. Masz rację i wiem , co  znaczy u Ciebie słowo HONOR .... :)  



#13 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1380 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 07 maj 2016 - 22:40

Wyp.....lic takich cwaniakow z forum. Jezeli nie jest to pojedynczy wypadek i sytuacja sie powtarza, ludzie sa notorycznie wykorzystywani i naciagani . Jezeli jest na jb tylko po to, zeby zarobic.


  • bongo731 i BOB lubią to

#14 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 08 maj 2016 - 00:08

Mój koleżka czeka już dość dłuuuuuuuuuugo....ostatnia historia(z wielu) jaka usłyszał to że zmarł ojciec twórcy....jesli to prawda to współczuje i można zrozumieć te opóznienia...jeśli to bajka..... to Matusiak wymięka.....


  • strary lubi to

#15 OFFLINE   Crazy_FLY

Crazy_FLY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Krzysiek

Napisano 09 maj 2016 - 10:42

Gdyby było jak piszesz to wątek poleciałby do kosza.
Proponuję zapoznać się z założeniami poszczególnych działów co w nich umieszczamy, a potem zakładać tematy we właściwej lokalizacji.
Przyjrzyj się gdzie są zamieszczone podobne tematy, bo na pewno nie w dziale ogólne, kwestii równych i równiejszych nie poruszam bo chyba za mocno skupiasz się na swojej osobie, a forum to 16 tysięcy użytkowników.

Założyłem wątek w dziale do którego zagląda najwięcej osób. Zrobiłem to umyślnie i z premedytacją. Zapewne domyślasz się jaki był tego cel, chciałem aby ta informacja dotarła do maksymalnej ilości użytkowników. Co do równych i równiejszych może faktycznie zbyt pochopnie oceniłem działanie moderatora. Przeniesienie tematu ma swoje uzasadnienie jednak z pewnością szkodzi rozwiązaniu, jak się okazało, nie tylko mojego problemu. 


  • AdrianMa lubi to

#16 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 09 maj 2016 - 20:53

Założyłem wątek w dziale do którego zagląda najwięcej osób. Zrobiłem to umyślnie i z premedytacją. Zapewne domyślasz się jaki był tego cel, chciałem aby ta informacja dotarła do maksymalnej ilości użytkowników.

 

Krzysztof, każdy z nas niezależnie od stażu na forum i rozmiaru problemu zakłada taki wątek w Cafe. Jeśli zrobiłeś to umyślnie i z premedytacją to czubek nosa przysłania Ci za wiele świata. Cafe to nie sybir, jest to jeden z najpopularniejszych działów na forum, nikt nie zsyła tu za karę i uwierz mi, trafiały tu o wiele większe kwiatki od zamówienia na kilka/naście woblerów.
Hasło ,,Jakie to Polskie" w sytuacji gdy nie chciało Ci się pochylić nad przyjętymi tu normami lub wolałeś je olać, uderza w Ciebie rykoszetem.
Współczuję problemu, mam nadzieję, że sprawę uda się załatwić szybko i bezboleśnie.
Zauważcie jednak, że właśnie takie podejście - osób nowych / nieudzielających się - powoduje powielanie mitu o kółkach wzajemnej adoracji. Robicie coś po swojemu, wbrew przyjętym zasadom, a później macie pretensje jak by was obdarli z wszelkich praw i godności.



#17 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 maj 2016 - 21:34

Zawsze jest wybór. Jak ktoś stwierdzi że rządzą tutaj kliki i kółka wzajemnej adoracji i ma dość zawsze może przejść na haczyk.pl czy inne fora. Tam jest pełna wolność dyskusji a modowie to już czysta poezja.


  • Panek, grzegorzyk i Hunter_pike lubią to

#18 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 09 maj 2016 - 21:48

Panowie nie uciekajcie na siłę od sedna sprawy,tu nie jest problem w tym, że ktoś celowo/nie celowo założył temat w nieodpowiednim dziale ,tylko w tym, że ktoś kogoś zrobił w bambuko na kasę.Chwali się natomiast fakt ,że redakcja nie założyła kłódki na wątek ,tak jak zazwyczaj ma to miejsce w przypadku poszukiwania cwaniaczków ,mających na sumieniu podobne występki.


  • croock, krystiano1981r i kokosz77 lubią to

#19 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 09 maj 2016 - 22:54

Łukasz, to "tak jak zazwyczaj" było zbędne.  :ph34r: Nie ma tu zwyczajów, każdy wątek "żyje własnym życiem"  :D



#20 OFFLINE   Crazy_FLY

Crazy_FLY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Krzysiek

Napisano 10 maj 2016 - 00:04

Przyjmuję wszelką krytykę, przyznaję popełniłem błąd. Postąpiłem niewłaściwie, a moje wypowiedź była zbyt emocjonalna i niewłaściwie oceniała intencje.
Mam nadzieję że wszyscy urażeni przyjmą moje przeprosiny. Obiecuję że więcej świadomie nie będę naruszał panujących zwyczajów, ani regulaminu forum.
Wracając jednak do boCHatera tego wątku nasuwa mi się pytanie: jak głęboko trzeba mieć opinię o sobie samym sobie, by w ten sposób traktować ludzi z tej samej społeczności ?

Użytkownik Crazy_FLY edytował ten post 10 maj 2016 - 00:06