Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Problem w kontakcie z użytkownikiem RUDI75


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 10 maj 2016 - 14:16

 

Przyjmuję wszelką krytykę, przyznaję popełniłem błąd. Postąpiłem niewłaściwie, a moje wypowiedź była zbyt emocjonalna i niewłaściwie oceniała intencje.
Mam nadzieję że wszyscy urażeni przyjmą moje przeprosiny. Obiecuję że więcej świadomie nie będę naruszał panujących zwyczajów, ani regulaminu forum.
Wracając jednak do boCHatera tego wątku nasuwa mi się pytanie: jak głęboko trzeba mieć opinię o sobie samym sobie, by w ten sposób traktować ludzi z tej samej społeczności ?

 

 

Nie wiem co się w sprawie zadziało i nie znam szczegółów transakcji ale widzę że jesteś z Warszawy, Marcin też, więc przede wszystkim spróbowałbym dotrzeć osobiście i wyjaśnić sprawę.


  • minecjusz i BOB lubią to

#22 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 10 maj 2016 - 20:21

Witam.
Nie uciekam od odpowiedzialności i wiem że zachowałam się nie wporządku. Żadne tłumaczenia sprawy nie załatwią, do końca tygodnia wywiąże się z transakcji i obietnic. Przepraszam panowie.
Napiszę tylko że administrator i moderatoży nie stosują w moim przypadku kolesiostwa i nigdy nie stosowali.
Zaistniałą sytuacją jest tylko z mojej winy, dałem ciała. Nigdy nie stosował zasady równi i równiejsi.
Wszystkich z Jerka traktuję jak kolegów i zawsze pomagałam. Jestem pewien że sporo osób to potwierdzi.
Jak najszybciej załatwię sprawę tak aby poszkodowani byli zadowoleni

Użytkownik RUDI75 edytował ten post 10 maj 2016 - 20:46


#23 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 10 maj 2016 - 21:44

Szacunek!

#24 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 11 maj 2016 - 18:01

Paczka dotarla. Z mojej strony koniec tematu.

#25 OFFLINE   maggot

maggot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 11 maj 2016 - 19:19

Szacunek!

 

Ciekawe, czy gdyby nie założono tego tematu, między zainteresowanymi użyto by tego słowa...



#26 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2330 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 11 maj 2016 - 19:33

Witam.
Nie uciekam od odpowiedzialności i wiem że zachowałam się nie wporządku. Żadne tłumaczenia sprawy nie załatwią, do końca tygodnia wywiąże się z transakcji i obietnic. Przepraszam panowie.
Napiszę tylko że administrator i moderatoży nie stosują w moim przypadku kolesiostwa i nigdy nie stosowali.
Zaistniałą sytuacją jest tylko z mojej winy, dałem ciała. Nigdy nie stosował zasady równi i równiejsi.
Wszystkich z Jerka traktuję jak kolegów i zawsze pomagałam. Jestem pewien że sporo osób to potwierdzi.
Jak najszybciej załatwię sprawę tak aby poszkodowani byli zadowoleni

Moderatorzy....

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  • RUDI75 lubi to

#27 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 12 maj 2016 - 18:33

Szacunek!

Raczej wątpliwy.



#28 OFFLINE   Jerz

Jerz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jurek

Napisano 14 maj 2016 - 12:31

Mam u siebie w sklepie wobki Rudiego ,którego znam dosyć długo.Nie dość że robi świetne wabiki to jest w mojej ocenie Człowiekiem  słownym.Nie miałem nigdy kłopotów z kontaktem.Problem ,myślę  jest innej natury.Każdy z twórców musi sprzedać pewną ilość swoich wyrobów aby się z tego utrzymać albo dorobić do pensji(nie to jest ważne) Dlatego sklepy są priorytetem,chodzi o ilość.Pojedyńcze zamówienia w rodzaju jeden w takim kolorze,jeden w innym itd.rozkłada jego pracę.Niewątpliwym błędem było przyjęcie tych zamówień ale myślę że to było w okresie zastoju(zima)..Dlaczego kontakt był utrudniony?Nie wiem,faktem jest że przeżył rodzinną tragedię.Odsądzać Go od czci i honoru jest co najmniej nie na miejscu.Myślę że kłopoty były spowodowane raczej kontaktem. Jest jednym z nas, fajnym przyzwoitym kumplem, dobrym wędkarzem.Niech każdy z tych co obrzucają Go błotem tak uczciwie sam siebie spyta :czy to była tylko jego wina, czy może i Ty coś przeoczyłeś?a wynik wyszedł jaki wyszedł. Nienawiść w internecie wywołać jest bardzo łatwo, zatrzeć jest niezmiernie trudno.Zadzwońcie i wyjaśnijcie sprawę u żródła czyli u Rudiego po co robić burzę?Pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, to jest moje zdanie i tylko tyle chciałem na ten temat powiedzieć.


  • Piotrek Milupa, minecjusz, RUDI75 i 1 inna osoba lubią to

#29 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 14 maj 2016 - 19:56

Mam u siebie w sklepie wobki Rudiego ,którego znam dosyć długo.Nie dość że robi świetne wabiki to jest w mojej ocenie Człowiekiem słownym.Nie miałem nigdy kłopotów z kontaktem.Problem ,myślę jest innej natury.Każdy z twórców musi sprzedać pewną ilość swoich wyrobów aby się z tego utrzymać albo dorobić do pensji(nie to jest ważne) Dlatego sklepy są priorytetem,chodzi o ilość.Pojedyńcze zamówienia w rodzaju jeden w takim kolorze,jeden w innym itd.rozkłada jego pracę.Niewątpliwym błędem było przyjęcie tych zamówień ale myślę że to było w okresie zastoju(zima)..Dlaczego kontakt był utrudniony?Nie wiem,faktem jest że przeżył rodzinną tragedię.Odsądzać Go od czci i honoru jest co najmniej nie na miejscu.Myślę że kłopoty były spowodowane raczej kontaktem. Jest jednym z nas, fajnym przyzwoitym kumplem, dobrym wędkarzem.Niech każdy z tych co obrzucają Go błotem tak uczciwie sam siebie spyta :czy to była tylko jego wina, czy może i Ty coś przeoczyłeś?a wynik wyszedł jaki wyszedł. Nienawiść w internecie wywołać jest bardzo łatwo, zatrzeć jest niezmiernie trudno.Zadzwońcie i wyjaśnijcie sprawę u żródła czyli u Rudiego po co robić burzę?Pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, to jest moje zdanie i tylko tyle chciałem na ten temat powiedzieć.


No tak według Ciebie cala wina leży u zamawiającego, kolega co wziął kasę jest absolutnie bez winy.
Jak się ma problemy to się nie bierze kasy,nie przyjmuje zamówienia itp ,a jak juz się wzielo pieniadze to zwykla ludzka przyzwoitość nakazywala odp na wiadomości pisane przez oszukanych klientów.
  • bongo731 i kambodza lubią to

#30 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 16 maj 2016 - 00:22

Przeprowadzałem z Marcinem @Rudi wiele udanych transakcji, czasem jakaś obsuwa była ale nie znaczna i zawsze wszystko ok. Panowie różnie w życiu bywa, jestem przekonany, że Marcin zrozumiał swój błąd i już go nie popełni. Pozdrawiam.


  • RUDI75 lubi to

#31 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 16 maj 2016 - 06:34

Pomyłka ludzka rzecz a kontrahentem jest zawsze człowiek. Ja też kupowa£em kilka razy od Marcina. Raz poszło coś nie tak, ale po zasygnalizowaniu problem został naprawiony. Marcin to fajny gość.
  • Tomek1988, RUDI75 i Bany lubią to

#32 OFFLINE   Crazy_FLY

Crazy_FLY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Krzysiek

Napisano 20 maj 2016 - 18:37

"fajny gość", "zrozumiał swój błąd", "do końca tygodnia wywiąże się z transakcji i obietnic", "problem został naprawiony" - tyle w teorii.

 

W praktyce, mimo obietnic nie otrzymałem obiecanej przesyłki !

 

Szczęśliwie wyjadę jutro na ryby bez zamówionych woblerów, przynajmniej ich nie zerwę, jeśli w ogóle dojdą. 

A może to jakaś mega nowoczesna, wyprzedzająca czasy forma catch & release -> na samą żyłkę nic nie złapię więc release na 100%

 

 

Szczytówka opada z wrażenia .....



#33 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 20 maj 2016 - 19:56

"fajny gość", "zrozumiał swój błąd", "do końca tygodnia wywiąże się z transakcji i obietnic", "problem został naprawiony" - tyle w teorii.

 

W praktyce, mimo obietnic nie otrzymałem obiecanej przesyłki !

 

Szczęśliwie wyjadę jutro na ryby bez zamówionych woblerów, przynajmniej ich nie zerwę, jeśli w ogóle dojdą. 

A może to jakaś mega nowoczesna, wyprzedzająca czasy forma catch & release -> na samą żyłkę nic nie złapię więc release na 100%

 

 

Szczytówka opada z wrażenia .....

Tylko nie napisał do końca którego tygodnia się wywiąże z transakcji............do końca roku tygodni jest sporo.



#34 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 20 maj 2016 - 20:22

Panowie, do wszystkich przynęty zostały wysłane z nawiązką. Jak nie dotarły dziś to będą w poniedziałek. Wysłałem przez ostatnie dwa lata setki woblerów i farb do kolegów z JB i nie było problemu. Za istniała sytuacja jest pierwszą i odstatnią. Napiszę jeszcze że od kolegów którzy czekają na wobki przyjmuje krytykę z pochyloną głową i mają do niej prawo. Widzę też że nie których kręci że mogą po kimś pojechać. Nikogo nigdy nie oszukał a błędy staram się naprawić tak aby czekajacy był bardzo zadowolony. Ale tego to już nikt nie napisze.........

#35 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 maj 2016 - 10:07

a błędy staram się naprawić tak aby czekajacy był bardzo zadowolony. Ale tego to już nikt nie napisze.........


Ja napisze. Dostałem fajną gratyfikację od Ciebie.

Dodam, że nie jestem z Marcinem w zażyłych stosunkach. Nigdy na rybach nie byliśmy, spotkaliśmy się na żywo może 2 razy, mailujemy czasem i ze 3 razy przez tel gadaliśmy. O ile mogę zrozumieć, że ktoś nawala o tyle kompletnie nie trawię "pępków świata" Warto czasem zrozumieć, że ktoś może mieć problemy a kilka wobków to nie powód do robienia zadymy. Tym bardziej, że poruszamy się tu w mniej lub bardziej znanym gronie.

Czasem kupuje na j.pl. Ostatnio dostałem niepełne zamówienie. "Stratny" byłem na około 7 -9 zł. Sprzedający chciał na drugi dzień dosłać brakujące rzeczy, wyjaśnił że sporo rzeczy mu się ostatnio rozjeżdża. Nie były mi pilne, wiec do głowy mi nawet nie przyszło narażać go na koszt wysyłki. Zaproponowałem, że dorzuci do kolejnego zamówienia i na tym stanęło. Zapewne ma większy problem niż moich kilka drobiazgów. Warto czasem dojrzeć coś więcej niż czubek własnego nosa.

 

Jeszcze mógłbym przytoczyć fakt dosłownie z przed kilku dni, ale sobie daruje ;)

Zyczę więcej luzu i wyrozumiałości. "zrozum drugiego człowieka to i on cie zrozumie " ;)



#36 OFFLINE   Crazy_FLY

Crazy_FLY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Krzysiek

Napisano 21 maj 2016 - 14:32

Ja wyjezdzam na ryby tylko raz, dwa razy do roku. Dla mnie piatek a poniedzialek to roznica. Po prostu nie zabralem woblerow nad wode. Skoro upominanie sie o swoje robi ze mnie pepek swiata....mam to gdzies. Zamowilem je w lutym jest maj. Rekompensata mnie nie urzadzi. Chyba ze przypome sobie o niej w przyszlym roku nad woda. Jak sie nie umie dotrzymac slowa to nie nalezy go dawac.

#37 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 21 maj 2016 - 14:59

Po prostu niektorych swiat jest prosty, uporzadkowany, schematyczny...a inni maja pod gorke i niekiedy zawalaja. Nie z wlasnej winy bardzo czesto. Mala sprawy. Albo wielkie. Czasami trzeba wybierac, innym razem skupiac sie na czyms tak, ze reszte sie ze swiadomosci wypiera.

Zazdroszcze tym pierwszym. Podziwiam jednak tych drugich, jesli tylko potrafia mimo wszystko wychodzic na prosta. Zawsze poobijani, ale zyciowo madrzy, tacy, co kamieniem nie rzuca nawet jako ostatni.

Przepraszaja. Pewnie sobie wtedy mysla rozne rzeczy, ale zeby zaciskaja...bo wiedza, ze zawalili 😊

Powtorze - szacunek!
  • jacekp29, Sławek77 i cyprys19 lubią to

#38 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 21 maj 2016 - 23:26

Ja wiem Crazy FLY,że zawaliłem i że gdybym i sto razy ciebie przeprosił to i tak będziesz na mnie Wku....ny. Rozumiem to, myślę że gdybyś wiedział to trochę byś i mnie zrozumiał. Ja zawaliłem i kropka. Jedno tylko mnie męczy, przecież moje woblery dostałeś, tylko nie takie kolory, więc tak po prawdzie to miałeś, choć trochę co zabrać nad woda

#39 OFFLINE   Crazy_FLY

Crazy_FLY

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Krzysiek

Napisano 22 maj 2016 - 00:42

Marcin, masz racje, mialem co zabrac nad wode. Nie tylko twoje woblery sa w pudelku. Najbardziej mnie dobilo to ze po raz Nty po prostu nie dotrzymales slowa. Nie chodzi mi o przeprosiny, jestem prostym czlowiekiem z prostymi zasadami. Jedna z nich jest "slowo drozsze od pieniadza". Kiedy ktos nie dotrzymuje danego mi slowa czuje sie z tym zle. Wierze ze mogles miec 1000 problemow. Wystarczylo mi o tym powiedziec, zupelnie inaczej bym zareagowal. Zaluje ze powstal ten watek, bo sprawe mozna bylo od poczatku do konca zalatwic na PW. Trzeba tylko ROZMAWIAC....

#40 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 22 maj 2016 - 18:29

Marcin, masz racje, mialem co zabrac nad wode. Nie tylko twoje woblery sa w pudelku. Najbardziej mnie dobilo to ze po raz Nty po prostu nie dotrzymales slowa. Nie chodzi mi o przeprosiny, jestem prostym czlowiekiem z prostymi zasadami. Jedna z nich jest "slowo drozsze od pieniadza". Kiedy ktos nie dotrzymuje danego mi slowa czuje sie z tym zle. Wierze ze mogles miec 1000 problemow. Wystarczylo mi o tym powiedziec, zupelnie inaczej bym zareagowal. Zaluje ze powstal ten watek, bo sprawe mozna bylo od poczatku do konca zalatwic na PW. Trzeba tylko ROZMAWIAC....


Co racja, to racja . Moja wina . Człowiek mądry po szkodzie, gdy już za późno jest.
  • cyprys19 lubi to