Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Torba + akcesoria do street fishingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   albercik2

albercik2

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 333 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 13 wrzesień 2017 - 19:00

Jeśli ktoś szuka to w weekend taka trafi na giełdę ;)

#22 ONLINE   Jeffrey

Jeffrey

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 21:02

Przerabiałem Pas biodrowy, plecak, sling pack (dokładnie ten z rapali), kamizelke wszystko miało swoje minusy, aktualnie jestem bardzo zadowolony z vest packa z foxa (pewnie znajdzie się podobna konstrukcja z innych firm) https://www.google.p...bih=803#imgrc=_

Z tylu plecak pomieści jedno większe pudełko lub jakieś kanapki chipsy z piciem, szpule do kołowrotków i sam kołowrotek na luzie też wejdzie,  posiada z gumki do zapięcia jakiejś kurtki/bluzy i zapięcie dedykowane do podbieraka. Z przodu mieszczą się dwa pudełka rozmiaru versus 3010 plus dodatkowa kieszeń gdzie wchodzą wszystkie potrzebne akcesoria lub ewentualnie trzecie pudełko. oprocz tego mnostwo mocowań do kombinerek miarek obcinaczek tippetow i innych niezbędnych pierdół. 

O trwałosci wiele nie napiszę ale jeśli chodzi o funkcjonalność póki co nie znalazłem lepszego rozwiązania. Obciążenie rozlada się na dwa ramiona, wszystko co potrzebne jest z przodu, nie przeszkadza przy lowieniu, z tylu miejsce ktore nie musz być pod ręką a i tka łatwo się od nich dostać bez zdejmowania "torby", starzy obrócić ją o 180 stopni. Jest gdzie przypiąć podbierak, gdzie odłożyć bluze, mieści sporą ilość pudełek, mimo małych rozmiarów. Przypomniało mi isę, kiedyś widziałem coś podobnego jeszcze u EGO ale nie znam rozmiarów więc nie wiem jakei pudełka tam powchodzą a co do dragona chest packów są kompletnie nieforemne i nic isę tam nie mieści( w mojej ocenie oczywiście), już więcej zmieściłbym do kamizelki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych