Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Torba + akcesoria do street fishingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   albercik2

albercik2

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 13 wrzesień 2017 - 19:00

Jeśli ktoś szuka to w weekend taka trafi na giełdę ;)

#22 OFFLINE   Jeffrey

Jeffrey

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 wrzesień 2017 - 21:02

Przerabiałem Pas biodrowy, plecak, sling pack (dokładnie ten z rapali), kamizelke wszystko miało swoje minusy, aktualnie jestem bardzo zadowolony z vest packa z foxa (pewnie znajdzie się podobna konstrukcja z innych firm) https://www.google.p...bih=803#imgrc=_

Z tylu plecak pomieści jedno większe pudełko lub jakieś kanapki chipsy z piciem, szpule do kołowrotków i sam kołowrotek na luzie też wejdzie,  posiada z gumki do zapięcia jakiejś kurtki/bluzy i zapięcie dedykowane do podbieraka. Z przodu mieszczą się dwa pudełka rozmiaru versus 3010 plus dodatkowa kieszeń gdzie wchodzą wszystkie potrzebne akcesoria lub ewentualnie trzecie pudełko. oprocz tego mnostwo mocowań do kombinerek miarek obcinaczek tippetow i innych niezbędnych pierdół. 

O trwałosci wiele nie napiszę ale jeśli chodzi o funkcjonalność póki co nie znalazłem lepszego rozwiązania. Obciążenie rozlada się na dwa ramiona, wszystko co potrzebne jest z przodu, nie przeszkadza przy lowieniu, z tylu miejsce ktore nie musz być pod ręką a i tka łatwo się od nich dostać bez zdejmowania "torby", starzy obrócić ją o 180 stopni. Jest gdzie przypiąć podbierak, gdzie odłożyć bluze, mieści sporą ilość pudełek, mimo małych rozmiarów. Przypomniało mi isę, kiedyś widziałem coś podobnego jeszcze u EGO ale nie znam rozmiarów więc nie wiem jakei pudełka tam powchodzą a co do dragona chest packów są kompletnie nieforemne i nic isę tam nie mieści( w mojej ocenie oczywiście), już więcej zmieściłbym do kamizelki.

#23 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/ASAPfishing/
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:K.

Napisano 01 październik 2017 - 09:38

No właśnie, chciałbym się zapytać  - co polecacie?

SF ma tą specyfikę że można nosić trochę mniej sprzętu i generalnie jest to sprzęt dosyć lekki, zazwyczaj też łowi się krócej - zatem rozwiązania do przenoszenia "poważniejszego" wędkarskiego ekwipunku mogą być trochę na wyrost.

Na spotkaniach, zdjęciach, filmach widzę że powstały jakieś fajne gadżety dedykowane specjalnie do street fishingu - jakieś pasy z mocowaniem do wędek, jakieś zasobniki noszone z przodu - ciekawy jestem Waszych opinii na ten temat. Co się Wam sprawdza, co się nie sprawdza - co możecie polecić a czego nie polecacie.

Zapraszam do dyskusji :)

też długo nad tym myślałem. "mój patent" nad SFE oraz łowienie po pracy to: kamizelka wędkarska (ale nie zawsze ją biorę) & sakwa/torba biodrowa (ale nie dedykowana wędkarzom).

- Kamizelka: ogólnie ma mieścić pudełka z przynętami, małe pudełka na agrafki, przypony. ze dwie szpule z FC, oraz kartę wędkarską, z długopisem :) oraz uchwyt na podbierak na plecy.

- Torba biodrowa niewędkarska: optymalnie coś takiego: tnf sport hiker (nie produkują już); mam: mammut waistpack hike. Takie torby mogą być noszone na 3 sposoby, i dużo mieszczą. Jadąc komunikacją miejską z wędką od pracy, a potem nad Wisłę mieszczę wszystko co mi jest potrzebne. Taka torba przydaje się też na zwykłe wycieczki i zwiedzanie. Zmieści mały kubek termiczny i inne.

jakoś nie jestem wielkim fanem akcesoriów dedykowanych wędkarzom. Kamizelka tak. Inne, jak torby itp, już nie. Jak wybieram się na dłuższą wędrówkę to biorę plecak targusa, gdzie w komorę na laptopa pakuję duże pudełko z zapasowymi przynętami itp.

#24 OFFLINE   kaczor

kaczor

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 430 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 01 październik 2017 - 13:16

Jeśli ktoś szuka to w weekend taka trafi na giełdę ;)

Mam i szczerze polecam.Nie żałuję wydanej kasy...póki co  ;) 

Mieści się więcej niż w zasadzie potrzebuję  :P 

Wcześniej używałem JanSport coltrane i też było ok ale tu to miejsca jest naprawdę w ch...

Dobrze,że moja kobieta nie nosi tak drogich torebek  :D 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych