Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Tough Mudder w Dublinie -kto by艂?


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 post贸w
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 07 pa藕dziernik 2014 - 09:07

Moja Najdro偶sza kupi艂a bilety i oznajmi艂a, 偶e idzie ze mn膮 lub beze mnie. "Nosz ku藕wa" pomy艣la艂em, "Nie mo偶e tak by膰 偶eby m贸j Skarb, kt贸remu siniaki wyskakuj膮 nawet podczas wcierania olejku do masa偶u, mia艂a wi臋ksze cojones ode mnie". Rzuci艂em wi臋c ciche i niepewne "Dobra, idzeimy razem" i zacz膮艂em obmy艣la膰 plan awaryjny:

nag艂y wyjazd w臋dkarski, ebola, gryp臋, skr臋t kiszek, niedoleczone z艂amania... cokolwiek co b臋d臋 m贸g艂 zastosowa膰 jako tajn膮 bro艅 na dzie艅 przed tym wariactwem.

Nie uda艂o si臋. Skarb bezpardonowo roz艂upa艂a gipsowy gorset, kt贸ry w szata艅skim planie noc wcze艣niej na sobie ulepi艂em i kopniakiem wrzuci艂a mnie do auta... "Drzwi zablokowa艂a cholera" to ostatnia trze藕wa my艣l jak膮 zapami臋ta艂em... I posz艂o...

 

I nie by艂o tak 藕le :)


U偶ytkownik vBartek edytowa艂 ten post 07 pa藕dziernik 2014 - 09:17


#2 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 post贸w
  • LokalizacjaIre
  • Imi臋:Tomek

Napisano 07 pa藕dziernik 2014 - 11:08

Matko jedyna...A mnie wydawa艂o si臋, 偶e 艂owienie na rzeczkami w Kerry jest extremalne ;)

 

P.S. Bartek strasznie si臋 obija艂e艣, nie ma to jak operator kamery :rockon:


  • wedkarz331 lubi to

#3 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 post贸w
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 07 pa藕dziernik 2014 - 11:46

Szczerze? Jak wpada艂em do wody z tego ma艂piego gaju z obr臋czami to co艣 mi ..eb艂o w stopie :). Dzisiaj mam wolne. Ale zabawa i adrenalinka jest taka 偶e bole艣ci odczu艂em dopiero wczoraj rano. Wykraka艂em sobie t膮 kontuzj臋 :D

Generalnie super, nikt nie pogania, wszystko na luzie. Osobi艣cie najbardziej przera偶a艂a mnie wizja odmro偶enia jajek w basenie z lodem ale przemog艂em si臋 :)



#4 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 post贸w
  • LokalizacjaDublin / Cz臋stochowa / Lubacz贸w
  • Imi臋:Maciej

Napisano 14 pa藕dziernik 2014 - 22:50

Bartku genialne! Fajny edit i ogolnie fajna zabawa. Jak czesto jest to organizowane? Pozdr

#5 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7995 post贸w
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 15 pa藕dziernik 2014 - 09:49

Natepny w Londynie 25/26.10 :)



#6 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 post贸w
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 15 pa藕dziernik 2014 - 18:28

Bartku genialne! Fajny edit i ogolnie fajna zabawa. Jak czesto jest to organizowane? Pozdr

W IE nast臋pny b臋dzie w przysz艂ym roku ale dok艂adnego info jeszcze nie ma https://toughmudder....s/find-an-event. Podobne przedsi臋wzi臋cie nazywa si臋 Hell and Back i b臋dzie w styczniu. Prawie to samo ale kr贸tszy dystans, chyba 10 km cz jako艣 tak. http://www.hellandback.ie