Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tough Mudder w Dublinie -kto był?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 07 październik 2014 - 09:07

Moja Najdroższa kupiła bilety i oznajmiła, że idzie ze mną lub beze mnie. "Nosz kuźwa" pomyślałem, "Nie może tak być żeby mój Skarb, któremu siniaki wyskakują nawet podczas wcierania olejku do masażu, miała większe cojones ode mnie". Rzuciłem więc ciche i niepewne "Dobra, idzeimy razem" i zacząłem obmyślać plan awaryjny:

nagły wyjazd wędkarski, ebola, grypę, skręt kiszek, niedoleczone złamania... cokolwiek co będę mógł zastosować jako tajną broń na dzień przed tym wariactwem.

Nie udało się. Skarb bezpardonowo rozłupała gipsowy gorset, który w szatańskim planie noc wcześniej na sobie ulepiłem i kopniakiem wrzuciła mnie do auta... "Drzwi zablokowała cholera" to ostatnia trzeźwa myśl jaką zapamiętałem... I poszło...

 

I nie było tak źle :)


Użytkownik vBartek edytował ten post 07 październik 2014 - 09:17


#2 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 07 październik 2014 - 11:08

Matko jedyna...A mnie wydawało się, że łowienie na rzeczkami w Kerry jest extremalne ;)

 

P.S. Bartek strasznie się obijałeś, nie ma to jak operator kamery :rockon:


  • wedkarz331 lubi to

#3 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 07 październik 2014 - 11:46

Szczerze? Jak wpadałem do wody z tego małpiego gaju z obręczami to coś mi ..ebło w stopie :). Dzisiaj mam wolne. Ale zabawa i adrenalinka jest taka że boleści odczułem dopiero wczoraj rano. Wykrakałem sobie tą kontuzję :D

Generalnie super, nikt nie pogania, wszystko na luzie. Osobiście najbardziej przerażała mnie wizja odmrożenia jajek w basenie z lodem ale przemogłem się :)



#4 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 14 październik 2014 - 22:50

Bartku genialne! Fajny edit i ogolnie fajna zabawa. Jak czesto jest to organizowane? Pozdr

#5 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 15 październik 2014 - 09:49

Natepny w Londynie 25/26.10 :)



#6 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 15 październik 2014 - 18:28

Bartku genialne! Fajny edit i ogolnie fajna zabawa. Jak czesto jest to organizowane? Pozdr

W IE następny będzie w przyszłym roku ale dokładnego info jeszcze nie ma https://toughmudder....s/find-an-event. Podobne przedsięwzięcie nazywa się Hell and Back i będzie w styczniu. Prawie to samo ale krótszy dystans, chyba 10 km cz jakoś tak. http://www.hellandback.ie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych