Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Pięknie, po prostu wspaniale..


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 08 November 2011 - 20:39

Niech żyje Europa ! Polacy na Euro 2012 zagrają w koszulkach bez godła, http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro/2012/polacy-na-euro -bez-godla_sto3020863/story.shtml
Nareszcie ! Co tam orzeł, co tam krzyż, won z tymi rupieciami zamierzchłej przeszłości. Niedługo, mam nadzieje uchwałą sejmu zrzekniemy się niepodległości
U.

#2 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,912 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 08 November 2011 - 20:50

Też mnie to ubodło, nawet zakląłem szpetnie jak się dowiedziałem... Drużyna NARODOWA... nowy logotyp PZPN, uchwałą działaczy... cóż, dla PZPN-u PZPN jest ważniejszy, niż sama drużyna, sami kibice, same wyniki, czy też razem to wszystko złączone. Niestety od tego o krok do polityki i dalszych, niechcianych lekcji historii...

#3 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,387 posts
  • Imię:Karol

Posted 08 November 2011 - 20:52

Maynard, prawie jak byś o PZW pisał :lol:

#4 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14,825 posts
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Posted 08 November 2011 - 21:08

Nie pozostaje nic innego jak zidentyfikowac sie z inna druzyna, skoro ta to juz nie nasi.... :unsure:

#5 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 08 November 2011 - 21:16

Maynard ! Drużyny już dawno przestały być narodowe - są co po najwyżej państwowe. Przecież obywatel państwtwa x innej narodowości (jest tak rubryka w dokumentach: obywatelstwo i narodowość) może grać w reprezenntacji. Np Emmanuel Olisadebe grał w reprezentacji Polski w 2002. A nietrudno zauważyć, że nie był narodowości polskiej( jest murzynem) mimo, ze miał obywatelstwo polskie.
U.

#6 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,391 posts
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Posted 08 November 2011 - 21:31

Reprezentacja PZPN-U :lol:

#7 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 08 November 2011 - 22:27

Niedługo, mam nadzieje uchwałą sejmu zrzekniemy się niepodległości
U.

W ramach edukowania przypominam, bo widze że zapomnienie na fakt naszło, kto wynegocjował, a kto podpisał taki traktacik ( http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kaczy%C5%84sk i-TraktatLizbo%C5%84ski.jpg&filetimestamp=20091010161704 ), który de facto właśnie tej niepodległości się zrzekł... Także, nie jesteś chyba na bieżąco :D .
Kiedyś za podobne wieszali, choćby obrazy, vide :
http://pl.wikipedia....rgowicka#Epilog

Oczywiście pamiętać nalezy również, ze za głosowały praktycznie wszystkie ugrupowania

Stąd, nie rozumiem oburzenia, od dwóch lat jesteśmy Europejczykami z kraju związkowego zwanego Polską.
Nie rozumiem czemu gwiazdek na koszulkach nie mają, bo że godło działacze wywalili, to nie dziwi, wszak sama nazwa działacze mówi za siebie

#8 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 08 November 2011 - 22:36

Znów zahaczamy o politykę Kolego Moderatorze a zdaje się jest to tępione na j.pl i gdzie indziej również. Coby nie dawać pretekstu do zamknięcia wątku nie będę się spierał w sprawach polityki zagranicznej braci Kaczynskich gdy byli u władzy. Zacytuje jednak zdanie JKM odnosnie tejże polityki z tamtego czasu: To że Kaczyczynski jest znienawidzony w Berlinie i Moskwie jest wystarczającym powodem aby go popierać :mellow:
U.

#9 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 08 November 2011 - 22:42

Ugly, wydawało się mi, ze jesteś na naszym forum obrońcą prawdy. Czyżby jedynie kiedy prawda jest na rękę?
Tu nie ma nad czym w zasadzie dyskutować, przedstawiłem fakty. Kto negocjował, kto podpisał, jakie są realne konsekwencje.
Możemy zrzeczenie się lwiej części samostanowienia i de facto niepodległości nazywac jak chcemy. Tylko nie zapominajmy o odpowiedzialnych, nie mylmy pojęć, co niestety w pierwszy poście robisz:
Niedługo, mam nadzieje uchwałą sejmu zrzekniemy się niepodległości, bo nie da się zrzec czegoś co już się straciło...
W tym momencie to juz nie polityka, a tak lubiana przez nas historia



#10 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,132 posts
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Posted 08 November 2011 - 23:03

Ja na to patrzę tak: czy się naszym orłom ten orzeł należał? Po olimpiadzie w Barcelonie nie widziałem takiego meczu ,co bym im tego orła nakleił :wacko: A krzyż...no fakt nasi grają chrześcijańsko,jak im kto strzeli jedną ,to drugą też puszczą ,bo tak biblia nakazuje :wacko: W ogóle to się dziwię że wszystkie stadiony po remoncie /wybudowaniu nie noszą imienia świętego Lecha ,św Marcina w Poznaniu też bym przemianował,w ogóle jaki Piotr i Paweł....był tylko Lech i jest Jarek :wacko:

#11 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 08 November 2011 - 23:08

Kuba!
A cały kontekst polityki europejskiej to pryszcz? A pamiętasz jak cała reszta sceny politycznej plus i via media pluła, że nie podpisuje? Miał inne wyjście? Jakie? Wyprowadzić Polskę z Unii? Zresztą tu nie miejsce na takie dyskusje.
U.


#12 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 08 November 2011 - 23:13

Tzn ja nie rozumiem, jak można mieć problem z podpisaniem czegoś co się samemu negocjowało i na co się zgodziło i za czym się głosowało? Chyba trudno tu obwiniać antypolskie media i nagonkę.
Zwracam też uwagę, że była podstawa do odesłania tego w cholerę - referendum na nie w IE.

#13 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 08 November 2011 - 23:15

Ja na to patrzę tak: czy się naszym orłom ten orzeł należał? Po olimpiadzie w Barcelonie nie widziałem takiego meczu ,co bym im tego orła nakleił :wacko: A krzyż...no fakt nasi grają chrześcijańsko,jak im kto strzeli jedną ,to drugą też puszczą ,bo tak biblia nakazuje :wacko: W ogóle to się dziwię że wszystkie stadiony po remoncie /wybudowaniu nie noszą imienia świętego Lecha ,św Marcina w Poznaniu też bym przemianował,w ogóle jaki Piotr i Paweł....był tylko Lech i jest Jarek :wacko:

Pewnie że markety Piotr i Paweł źle się kojarzą! Toć to apostołowie! Sugeruje Donald i Janusz :lol: A ulicy św Marcina przywrócić historyczną nazwę: Armii Czerwonej... ;)
U.

#14 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 08 November 2011 - 23:18

Pewnie że markety Piotr i Paweł źle się kojarzą! Toć to apostołowie! Sugeruje Donald i Janusz :lol:

Dobre :lol:
:lol: :lol:

#15 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 08 November 2011 - 23:23

Kuba!
Czyli uważasz, że ci panowie mają racje: http://www.bibula.com/?p=14702
U.

#16 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 08 November 2011 - 23:27

Ze szczególnym uwzględnieniem ostatniego akapitu.
Choć czy sie pozbawił - akapit 3, czy nie, nie mi oceniać, nigdy się z tym środowiskiem nie identyfikowałem.
I powtarzam, jedynie obserwuję i staram sie posegregowac przeszłe wydarzenia, pamietać o nich. Nic mi do obecnej walki. Moge się prywatnie pośmiać i ponabijac z kolegami z nadętych wąznych Panów i tyle.

#17 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 18 November 2011 - 00:49

Jak komuś jednak nie pasuje brak orzełka może podpisć petycje:
http://www.petycje.pl/petycja/8000/chcemy_orzelka_na_koszulk ach_pilkarskiej_reprezentacji!.html
U.

#18 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,945 posts
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Posted 18 November 2011 - 10:39

http://www.tvn24.pl/0,1724751,0,1,dzialacze-maja-dosc-laty-j uz-nie-mam-do-niego-sily,wiadomosc.html

#19 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,387 posts
  • Imię:Karol

Posted 22 November 2011 - 21:06

będzie godło! :D

#20 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,912 posts
  • LokalizacjaPoznań

Posted 26 November 2011 - 00:31

Były senator ma ewidentny problem z symbolem orzełka. Przynajmniej takim, jaki występuje na koszulkach, czy - na ten przykład - na pieniądzach. Trzeba go zrozumieć.
Ja rozumiem i obok tego zrozumienia mam bardzo dużo innych uczuć, które żywię do niego i jemu podobnych urzędniczków, politykierków i biznesmenków..