Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Prośba o pomoc w wyborze wedki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   djpablox

djpablox

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 06 luty 2012 - 16:45

Niema za co :D
A z tym ugięciem to może bym i się zaparł ale się bałem żeby go nie złamać a tu widzę że się przeliczyłem
Skoro ten kijek taki mocny to mam teraz problem bo myśle jaką linkę do niego dobrać.
Generalnie wole mocniejsze ale się bałem, mam do tego kijaka curado 201E7 i myślałem nad linką 0,20mm - co o tym sądzicie?


#42 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 06 luty 2012 - 20:34

isa ma faktycznie 30 lb, ten blank wg opinii jednego ze zbrojarzy m ardzen szklany i tak tez sie zachowuje, gnie sie pod przyneta do pewnego momentu i pozniej nie bardzo. ma na prawde ogromny zapas mocy w dolniku. jak dla mnie zakladanie linki ponizej 20lb jest przesadna oszczednoscia. no chyba ze ktos bedzie celowal w super hiper mega dalekie dystanse wtedy linka ciensza bedzie na ogol zarazem tez bardziej miekka i mozna zrobic taki myk.

#43 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 luty 2012 - 21:02

Mifku, czy ten kiedy ten kij kiedy się ładuje, od powiedzmy 20g, to zbiera się i katapultuje, czy trzeba mu dodać od siebie, że się tak wyrażę? :D

#44 OFFLINE   djpablox

djpablox

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 06 luty 2012 - 21:05

To jaką średnice mógłbym celować przy takim zestawie?- ja jestem przyzwyczajony do mm a nie lbs mimo ze próbuje się przestawić :D
Wydaje mi się że pracy przynęt to nie zakłóci a ja będę spokojny co do wytrzymałości.

#45 OFFLINE   aero

aero

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaBorne Sulinowo, Berlin

Napisano 06 luty 2012 - 21:16

Jak mu sie podepnie te 20 gr, lotne to katapultuje. Mozna oczywiscie dopalic i dociagnąć...pollleci dalej. Generalnie jesli nie trzeba jakoś eksztra daleko ciepac, to mozna spokojnie wyorzystać dynamike kija. Nawet tak nieco na leniwca po kilku godzinach machania rzucałem. POdpinałem do niego kilka młynków, z każdym żył w symbiozie No oczywiście pomijam młynki do UL..ale kto wie..
A wyginać mozna..pance konsztrukcion

#46 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 maj 2012 - 23:48

Jak przyjdzie zamówiony Max Cast 2,7 m. to podam długość do pazura.

#47 OFFLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 19 październik 2012 - 09:26

Odswieze temat , bo szukam kijaszka do sandaczowania na wisle. Ktory lepszy bedzie 3.00 czy 2.700 ?? Godski jak Twoje wrazenia ???




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych