Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Shimano Stella 2018 (FJ)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1708 odpowiedzi w tym temacie

#1581 OFFLINE   19john92

19john92

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisano 05 kwiecień 2021 - 15:54

Ale co w tym dziwnego że gość sprzedaje jedną zeswoich stelli? Bo nie za bardzo rozumiem co ten cytat wniósł do ogłoszenia?
  • Guzu, guciolucky i woblery L.E. lubią to

#1582 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 05 kwiecień 2021 - 17:54

Ale co w tym dziwnego że gość sprzedaje jedną zeswoich stelli? Bo nie za bardzo rozumiem co ten cytat wniósł do ogłoszenia?

Tez nie rozumiem, mlynek sie sprzedal watek usuwany, nie widze w tym nic nadzwyczajnego i zadnych teorii spiskowych.

No moze poza tym, ze kogos caly czas gdzies uwiera pewna sytuacja sprzed jakiegos czasu, i teraz cos na sile probuje udowadniac.

 

p.s. O ile dobrze znam sprzedajacego to nie jest to jedna, a nawet druga czy trzecia stella jaka lowi/lowil :)


Użytkownik nyny edytował ten post 05 kwiecień 2021 - 17:55


#1583 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 05 kwiecień 2021 - 18:00

Zabawna rzecz dziś się stała w wątku sprzedażowym. W przeciągu paru chwil po wrzuceniu cytatu od Guzu cała wątek znikł. Ale od czego screeny są.
Screenshot_2021-04-05-12-54-46-035_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-04-05-12-54-03-204_com.android.chrome.jpg

Ktoś jeszcze tego gościa traktuje poważnie?


Wędkarzu od kija.
Kołowrotek trafił w ręce nabywcy więc ogłoszenie zostało usunięte.
Jeśli byłeś zainteresowany zakupem tego egzemplarza, to się spóźniłeś.
Jeśli nie wiesz, że ogłoszenia, po finalizacji transakcji się zgłasza, a moderacja je usuwa... To witaj na forum jerkbait.
Życzę miłego korzystania i czerpania wiedzy :)

Pozdrawiam serdecznie

#1584 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 05 kwiecień 2021 - 19:09

Owszem zglasza się do usunięcie ale Stella była tylko pozycją nr 1 a co z nr 2? Nagle też sprzedałeś?
Zresztą to nie istotne. Najśmieszniejsze że kolega zachowuje się jak tanta w wirach rzeki. "Kilka razy pisałem: ma ktoś problem z posiadaniem Stelli fj - niech na priv, spróbuję pomoc odkupując ten niewdzięczny kołowrotek. Zero zgłoszeń, zero propozycji". Nie mija półtora miesiąca a jego Stella na sprzedaż hehe. Dlaczego najpierw się zachwala a później się sprzedaje? No takie zasady forum. Witamy

#1585 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 05 kwiecień 2021 - 19:18

Owszem zglasza się do usunięcie ale Stella była tylko pozycją nr 1 a co z nr 2? Nagle też sprzedałeś?
Zresztą to nie istotne. Najśmieszniejsze że kolega zachowuje się jak tanta w wirach rzeki. "Kilka razy pisałem: ma ktoś problem z posiadaniem Stelli fj - niech na priv, spróbuję pomoc odkupując ten niewdzięczny kołowrotek. Zero zgłoszeń, zero propozycji". Nie mija półtora miesiąca a jego Stella na sprzedaż hehe. Dlaczego najpierw się zachwala a później się sprzedaje? No takie zasady forum. Witamy


Twoje ograniczenie jest onieśmielające.
Nie doczekasz się z mojej strony zdjęć bym ci pokazał że nadal mam różne fj.
Bo tak naprawdę gówno ci do tego

#1586 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 05 kwiecień 2021 - 20:57

56673211_2298570456875838_47240177570231



#1587 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 06 kwiecień 2021 - 04:58

Rzeczywiście nie ma żadnego zgrzytu między słowami odkupić a sprzedać. Jak dla mnie to wszystko układa się w jedną całość. Na szczęście dla przyszłych sprzedających swoje Stelle właścicieli jedna opinia na forum stellarzy niczego nie zmienia

#1588 OFFLINE   19john92

19john92

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisano 06 kwiecień 2021 - 08:04

Z tego co widziałem na giełdzie to kolega Guzu sprzedaje dosyć sporo stelli z różnych generacji. Można wnioskować że zna te Kolowrotki i ciagle na nie łowi. Gdyby był nie zadowolony po co miałby nadal kupować coś co mu nie pasuje? Natomiast kolega z ogórkiem w awatarze po filmikach na których łowi w dziwny sposób swoją stella, któremu wytykano złe używanie kołowrotka próbuje nieudolnie za wszelką cenę komuś dopiec... kolega Guzu napisał mu kilka słów prawdy kilka postów wyżej i jest teraz wrogiem nr. 1. Żeby nie było nie znam żadnego z kolegów osobiście, ale wydaje mi się że takie rozmowy i zarzuty powinny być wyjaśnień na priv a nie zaśmiecając wątek.

#1589 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 953 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 06 kwiecień 2021 - 10:15

Zabawna rzecz dziś się stała w wątku sprzedażowym. W przeciągu paru chwil po wrzuceniu cytatu od Guzu cała wątek znikł. Ale od czego screeny są.
Screenshot_2021-04-05-12-54-46-035_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-04-05-12-54-03-204_com.android.chrome.jpg

Ktoś jeszcze tego gościa traktuje poważnie?


Mamy laureata nagrody na poszukiwanie rozumu w du**e.
Był czas, gdy sam posiadałem kilkanaście kołowrotków, które uważam za bardzo dobre kołowrotki. To, ze któryś z nich sprzedałem, nie zmienia faktu, ze to nadal był bardzo dobry kołowrotek. Może mi się znudził, może zmieniłem sposób łowienie, może uznałem, ze wole wypróbować jakiś nowszy.
Nie wiem, na czym polega ten personalny „zgrzyt” pomiędzy Tobą i Guzu, ale patrząc z boku na to, co piszesz, Twoje zachowanie jest żenujące. (Nie znam Cię, wiec nie oceniam człowieka, pisze tylko o zachowaniu).

#1590 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 06 kwiecień 2021 - 11:04

Może rzeczywiście się czepiam ale trzeba przyznać że ciekawa sprawa z tym deklarowaniem odkupowania a i z późniejszą sprzedażą aż do usunięcia aukcji.
19john92 ile kto Stelli sprzedaje na jb nie śledzę. Natomiast ktoś kto obserwuje z boku co guzu sprzedaje i co pisze może się uśmiechnąć pod nosem.

Co do łowienia kołowrotkiem to niech każdy łowi jak uważa. U mnie certate idzie na testy. Za 1,5 roku nakreślę jak poszło. Pozdrawiam

#1591 OFFLINE   Lucas

Lucas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 985 postów
  • LokalizacjaDolina Środkowej Wisły
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Lucas

Napisano 06 kwiecień 2021 - 11:24

Uwierz, że Guzu ciągle kupuje i sprzedaje jakieś stelle i nie tylko, a i kupować od niego warto.
  • Guzu lubi to

#1592 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 06 kwiecień 2021 - 11:34

Może rzeczywiście się czepiam ale trzeba przyznać że ciekawa sprawa z tym deklarowaniem odkupowania a i z późniejszą sprzedażą aż do usunięcia aukcji.
19john92 ile kto Stelli sprzedaje na jb nie śledzę. Natomiast ktoś kto obserwuje z boku co guzu sprzedaje i co pisze może się uśmiechnąć pod nosem.

Co do łowienia kołowrotkiem to niech każdy łowi jak uważa. U mnie certate idzie na testy. Za 1,5 roku nakreślę jak poszło. Pozdrawiam


Jeszcze nie zajarzyłeś że Guzu to ma chorobę? Co chwilę kupuje, sprzedaję jak by mu co brakowało... 🙊Ale niestety nie tylko on tak ma...jakoś to zaraźliwe wśród nas 😁
  • robert7704 lubi to

#1593 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 06 kwiecień 2021 - 11:42

Spoko

#1594 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 06 kwiecień 2021 - 12:04

Cerate też uszkodzisz.Najpierw naucz się poprawnie operować sprzętem. Poza tym ktoś kto odkupił od ciebie twoją stellę już gdzieś pisał iż jej nic nie dolegało.Więc to chyba z tobą coś jest nie tak. Za dużo kręcenia w fotelu? Poza tym stella to kołowrotek jak każdy inny.Zamieniłeś na cerate i co z tego? jak daiwa zacznie stukać a tak zapewne będzie... to też zaczniesz doszukiwać wad. To tylko kołowrotki. Jak masz problem z tym że dużo kosztują i nie spełniają twoich wymagań to kup tańszy.



#1595 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 06 kwiecień 2021 - 13:55

No to się zdecyduj czy uszkodziłem czy nic jej nie dolegało bo już sam nie wiem hehe

#1596 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 06 kwiecień 2021 - 16:30

Przeczytaj swoje wcześniejsze wpisy w tym wątku oraz kolegi który go odkupił od ciebie. Ja skończyłem dyskusje aby nie zaśmiecać.

#1597 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3531 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 06 kwiecień 2021 - 16:36

Panowie, zaczynacie coraz bardziej odbiegać od tematu wątku...
Proszę, zatem, abyście do niego wrócili (a tematy, które kwalifikują się na priv - tam właśnie wyjaśniali).


  • popper i woblery L.E. lubią to

#1598 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 postów
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Napisano 07 kwiecień 2021 - 14:08

Kupilem juz pare Stellek od kolegi @Guzu .Polecam bardzo.
  • Guzu i Gad1979 lubią to

#1599 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 08 kwiecień 2021 - 04:37

Następnym razem zapraszam do mnie po Stelle. Sprzedaję dużo taniej choć nieco zabkujące ale wciąż pracujące jak Stelle.

Edit: kolejnych już nie będzie ale w kolejce do ząbkowania czekają trzy ceraty i Daiwa ballistic 2000d która ni cholery serwisu nie potrzebuje. Kupiona 10.08.20 łowiona nieudolnie moją techniką równie często co stelcia ale przy zachowaniu odpowiednich gramatur. Wg jasnowidzów z wątku niebawem czeka ją podobny los :( będą przeceny aż miło także zapraszam

#1600 OFFLINE   Rbogusz25

Rbogusz25

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bogusz

Napisano 27 kwiecień 2021 - 09:11

Hej, zamierzam dokupić sobie szpulkę do swojej FJ i zwracam się z zapytaniem czy poniższą szpulkę można zakręcić fabrycznym dragiem czy tam będzie jakiś inny rozmiar ? Dziękuje za wsparcie :) https://www.plat.co....iper-color.html
  • popper lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych