Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

łódka 3,60 - 4m


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   K2K2

K2K2

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaOstrów Św.

Napisano 15 grudzień 2011 - 21:53

Jak zbudować ....to można tak:
wg_-ESmJVFqpwENQ&index=1&feature=plcp

#22 OFFLINE   Dawidos

Dawidos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 22 grudzień 2011 - 00:02

A cene river foxa znasz ?

#23 OFFLINE   Maticsh

Maticsh

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 246 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 grudzień 2011 - 12:29

Ceny River Foxa podane są na ich stronie internetowej. Podstawowy pakiet to koszt 6950zł. Na ich stronce w zakładce wyposażenie, masz szczegółowy wykaz wyposażenia wraz z cenami. Pozdrówki :D

#24 OFFLINE   Dawidos

Dawidos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:34

Jakoś nie zauważyłem , czasami mało ogarnięty jestem :D
Portfel trzeba mieć spory na tą łódź ale propozycja chyba najlepsza z rodzimych producentów , rzekłbym że zbliżona do wędkarskiego ideału.

#25 OFFLINE   Maticsh

Maticsh

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 246 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 styczeń 2012 - 14:46

Witam. Zwracam się do forumowiczów z zapytaniem o łódź YONNICO. Tutaj są jej zdjęcia. http://www.jacht-market.com.pl/adv/show/Sprzedam/lodz_wioslo wa/podkarpackie/4322.html
Czy ktoś miał z nią kiedyś styczność albo zna opinie na jej temat byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź? Jej przeznaczeniem byłoby Zegrze i Narew.

#26 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 23 luty 2012 - 11:25

Miał ktoś może styczność z Delfiną 390, jak to pływa na małych silnikach np. 8KM ? Podoba mi się w niej to, że ma płaski pokład i można zamontować gniazdo fotela obrotowego.

#27 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 10:31

Mysle ze sporo plywam np.po Zegrzu,Śniardwach,Turawie,Boren-(Szwecja)....i na dzien dzisiejszy nie zamienilbym lodzi z firmy Crescent na cos innego, to solidne, bezpieczne i sprawdzone plywadla, a ze drogie lub bez odpowiedniej reklamy to tylko odpowiedni znak jakosci a i zakup nie odbywa sie od reki. Ja przetestowalem w pelnym tego slowa znaczeniu takie modele jak: 410, Flexi 470, Winner, obecnie posiadam 506. Ta Flexi to bardzo ciekawa jednostka mam takie cztery w bazie wedkarskiej na J.Boren w Szwecj, klienci sa zachwyceni okreslaja je mianem Mercedesa na wodzie, powracajac do tematu i wym. lodzi to polecam Crescenta 410, to szybka lodka i chyba optymalna na Polskie warunki, mozna uzyc do niej silnika elektrycznego lub np. 2.5KM spalinowego ale najlepiej sie sprawuje od 15KM do 20KM. W zestawie z najtanszym Branderupem ladnie wyglada i jest gotowa na kazda podroz. Osoby zainteresowane moge doinformowac osobiscie w w/w temacie.

#28 OFFLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 08 marzec 2012 - 13:33

Ja znowu poszukuje łódki głównie do płwania po Wisle i zaporówkach. Budżet ograniczony , mysle ze max 3000 zł. Mozna w tych pieniadzach cos w miare nadajacego sie do uzywania zakupic ? Silnik miedzy 8-10 km.

#29 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 16:57

W takim przedziale cenowym proponuje lodz OKON 370 lub Crescent 370, jezeli jednak tylko rzeka to moze pomyslec o Marchwiance, mam kolege co cos takiego produkuje tylko troche klopot z transportem ten rodzaj lodzi to dlugosc zestawu.M.

#30 OFFLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 08 marzec 2012 - 17:35

gdzie moge obejrzec łódki crescent ? Mam problem ze znalezieniem ich w sieci. Prosiłbym o jaks strone www z tymi łódkami.

Dizeki


Juz znalazłem :D

#31 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 18:24

Wystarczy wpisac cremo lodzie, wyswietli sie katalog M.

#32 OFFLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 08 marzec 2012 - 21:58

z tych 2 opcji raczej skłaniałbym sie na łódke OKON 370. TYlko teraz zastanawia mnie kwestia transportu tej łodzi. Z 2 konca Polski chyba tanio nie bedzie :S

#33 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 08 marzec 2012 - 22:04

Warto podpytać producenta o transport-bywa taniej niż we własnym zakresie.

#34 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 23:08

Tylko pamietaj ze OKON ma wysoka pawez i silnik musi byc ze stopa ,,L, jesli juz posiadasz silnik jakikolwiek to sprawdz co masz, abys mogl swobodnie plywac tym sprzetem. nagruberyby.pl M.

#35 OFFLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 09 marzec 2012 - 08:19

Tylko pamietaj ze OKON ma wysoka pawez i silnik musi byc ze stopa ,,L, jesli juz posiadasz silnik jakikolwiek to sprawdz co masz, abys mogl swobodnie plywac tym sprzetem. nagruberyby.pl M.


W takim układzie okoń odpada, silnika co prawda jeszcze nie mam ale na 100 % bedzie z krótka stopą.

Czy ktos wie moze gdzie mozna kupic w/w łódke lub podobna do pływania na wisle i nie tylko w Świetokrzyskim lub w promieniu do 100 km od Sandomierza ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych