Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

[Artykuł] Zlot jerkbait.pl j.Dadaj 20-22.10.2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 grudzień 2017 - 14:42

W dniach 20-22.10.2017 kilkudziesięciu użytkowników portalu Jerkbait.pl wzięło udział w ogólnopolskim zlocie nad jeziorem Dadaj, pojawili się ludzie z wszystkich rejonów kraju i nie tylko bo jeden z kolegów przyjechał aż z Eindhoven.

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

Na uczestników czekały pakiety startowe przygotowane dzięki współpracy z naszymi partnerami Shimano, Spinmad, Street Fishing Poland oraz naszym formowym lurebuilderem Cyprysem19.

 

Spotkanie przebiegło w koleżeńskiej atmosferze, o czym mogliśmy się przekonać już podczas piątkowego wieczoru gdy wspólnie grillowaliśmy i omawialiśmy taktykę na sobotnie zawody. Oczywiście same zawody również były w atmosferze zabawy, mimo bardzo atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów między innymi Eventur Fishing fundujący główną nagrodę, czy też pracownię Hubrods, czy firmy Shimano, Dorado, Spinamad i Angry Pikes , w zawodach wystartowało 40 zawodników.


Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

Pierwsze miejsce w zawodach zajął @Norbert0 łowiąc dwa szczupaki 77cm i 71,5cm, co przyniosło mu wygraną w postaci voucheru na wyprawę zagraniczną ufundowanego przez Eventur Fishing, dodatkowo otrzymał prezenty przygotowane przez Dorado, Spinmada i Cyprysa19.


Posted Image

 

 

Posted Image

 

Druga pozycja zajął @Zander90, Piotrek złowił szczupaka 75,5cm oraz okonie 21,5cm i 19,6cm, dzięki temu otrzymał wędkę przygotowaną przez pracownię Hubrods , Hubert uzbroił i ozdobił ją specjalnie na tą okazję dopasowując ją do drugiej części zestawu czyli ufundowanego przez firmę Shimano kołowrotka Stradic Ci4 2500, podobnie jak zwycięzca otrzymał prezenty przygotowane przez Dorado, Spinmada i Cyprysa19.


Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

Trzecia pozycja przypadła Damiano113, który złowił 2 szczupaki 51,2 i 66,8cm, dzięki czemu stał się posiadaczem kompletu ubrań ufundowanego przez Angry Pikes oraz zestawów przynęt i gadżetów przygotowanych przez firmy Dorado, Spinmad, jak i zestawu gum naszego forumowego kolegi Cyprys19.


Posted Image

 

 

Posted Image

 

W sumie 40 zawodników, mimo niesprzyjających warunków pogodowych złowiło 19 ryb.


Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

Same zawody jak już wcześniej pisałem odbyły się na luzie czego przykładem mogły być tratwy widziane na jeziorze, a powstałe z połączenia kilku łodzi.


Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

Nie o same zawody jednak chodziło, a o integrację i wymianę doświadczeń, wieczór po zawodach świetnie temu służył, nasz forumowy Hesher twórca woblerów Love Bait przygotował nam pokaz odlewania korpusów woblerów.


Posted Image

 

 

Posted Image

 

Podsumowując, dziękujemy wszystkim za udział w zlocie i już planujemy zlot 2018

 

Piotr Rybicki – Milupa


Click here to view the artykuł

#2 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10144 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 29 grudzień 2017 - 15:09

Joooo, kurde, łezka w oku mi się zakręciła. Takie wspomnienia i dzisiejsze spotkanie!? za dużo jak dla mojej zgredziarskiej głowy ;)  :D



#3 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6209 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 29 grudzień 2017 - 15:38

Dzięki za notkę. Następnym razem postaram się trochę więcej zaprezentować bo ludzie piszą z różnymi pytamiami o odlewanie żywic.
  • Piotrek Milupa i cyprys19 lubią to

#4 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3938 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:06

Jest mi niezmiernie miło,że chociaż w taki sposób mogłem wesprzeć zarówno organizatorów,jak i kolegów łowiących na zlocie.

GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM!

Mam nadzieję,że w następnym zlocie będę mógł bawić się razem z wami.

Więc DO NASTĘPNEGO!


Użytkownik cyprys19 edytował ten post 29 grudzień 2017 - 21:08

  • Piotrek Milupa i coma lubią to

#5 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2315 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:31

A pełnego zestawienia zawodników i ich wyników ciągle nie ma :)

Ciągle pierwsze trzy miejsca, a przecież wygranych było więcej  :D  :D  :D To dla nas ważne, czy zajęlismy 37 czy 73 miesjce :)


Użytkownik Dano. edytował ten post 29 grudzień 2017 - 21:31

  • michal7709, Gad1979 i cyprys19 lubią to

#6 OFFLINE   michal7709

michal7709

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • Lokalizacjana nieznanych wodach
  • Imię:Michal

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:52

Zgadzam się z Daniem zwłaszcza że byłem pierwszy raz i nie wiedziałem że liczą się też mm-try co do mierzenia . Dla mnie cm to cm  .Ale jeszcze raz  dziękuję organizatorom za wspaniałą imprezę  i życzę wszystkim w nowym 2018 Roku ,zdrowia ,szczęścia ,samych sukcesów zarówno w życiu osobistym , jak i wędkarskim pozdrawiam i poproszę o pierwszą pozycję na zlot AD 2018 R.


  • bartsiedlce, Dano. i cyprys19 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych