Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Wędki mi się zachciało

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:28

Nie za ciężki dolnik w tym DSS-ie? ;)

Demonami szybkości to one nie są...

Jeśli nawet uchwyt  roz. 18 to i tak dość sporą zszedł z średnicą ,bo przejście przy gwincie minimalne.



#42 OFFLINE   DawidGno

DawidGno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:38

Czy nie za cięzki ? Hmm bynajmniej mi się nie wydaje , kij cały na gotowo waży ok. 216g , szału nie ma ale dolnik nie ciągnie kija w dół . Korek zjechany dość mocno ze średnicy - tak jak wspomniał już kolega @Dąbek111 - robiłem co mogłem. Fakt nie jest to sztywna szybka szpada ale na Warcie pięknie pracowała , rybki nie spadały nawet te słabo zacięte.



#43 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:41

Bardzo fajnie Ds marzenie  :P 



#44 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:49

Jeśli rękojeśc jest wykonana z pełnych pierścieni burta ,to na pewno można zejść niżej z wagą. W tej długości dośc dobrze wyważony i lekki kijek uzyskasz na burncie tulejowanym poliuretanem,waga nie porównywalna do pełnych krążków.Różnica zauważalna już w pojedynczych pierścieniach ,a co dopiero  w odcinku 28cm :)



#45 OFFLINE   DawidGno

DawidGno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:52

No ja zrobiłem z pełnych , po podpięciu kręciołka jest dość dobrze wyważony i po kilku godzinach machania za bolkiem nie czułem zmęczenia ale żadnych tam nadwyrężeń. Dzięki Przemek :)



#46 OFFLINE   DawidGno

DawidGno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 02 sierpień 2013 - 21:05

87zv.jpg

 

Cast na blanku muchowym klasy 2# , ale całkiem szybki .
 


Użytkownik DawidGno edytował ten post 02 sierpień 2013 - 22:00

  • Dienekes i mrWhite7 lubią to

#47 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 02 sierpień 2013 - 23:30

Jakie dajesz mu realne CW??



#48 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1164 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 03 sierpień 2013 - 18:36

87zv.jpg

 

Cast na blanku muchowym klasy 2# , ale całkiem szybki .
 

zarąbiste zdjęcie :)



#49 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 03 sierpień 2013 - 21:54

Ładne....ładniejsze niż w niejednym katalogu :D



#50 OFFLINE   DawidGno

DawidGno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:32

Hehe dzięki , nie wiem czeka za przelotkami , ale podejrzewam że max ok 5g :) . Nie rozumiem totalnie zasad i charakterystyk muchowych blanków , czy to normalne ze Ten pracuje szczytem i dolnikiem a środkowa część jest prosta ?


Użytkownik DawidGno edytował ten post 04 sierpień 2013 - 10:37


#51 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:59

zarąbiste zdjęcie :)

Super robota , gratulacje 

Widziałem gdzieś na forum ten sam blank nabity na jakieś "korki od gąsiora" :) z podobnym uchwytem,  ale twoja praca jest wyśmienita , gratulacje bo w tak cieniutkim blanku trudno zachować właściwe proporcje a tobie się to znakomicie udało .


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 04 sierpień 2013 - 11:00


#52 OFFLINE   DawidGno

DawidGno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 04 sierpień 2013 - 14:54

Się starałem :) Mogłem w sumie obciachać piankę bo jest różnica między średnicą uchwytu a Evą , ale zostawiłem tak - w sumie nie wiem dlaczego ?? Dzisiaj lakierowanie , przelotki po "Matki Bożej Pieniężnej"



#53 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 04 sierpień 2013 - 15:18

Bardzo ładnie to wygląda bo ma śliczną sportową linię czyniącą z tej wędki nowoczesny minibolid F1 :)  Górrna pianka robi wrażenie jakby była zintegrowana z uchwytem co własnie czyni tą sportową linię a dolny rear świetnie i nowocześnie profilowany jest jej dopełnieniem .Dobrze że nie ociachałeś pianki bo masz bardzo wysmakowaną wędeczkę a nie patyk z nadzianymi spławikami szczupakowymi na żywca raczej starej daty i nad  nimi "wkomponowany" uchwyt   :ph34r:

Perfekcyjnie jest to zestrojone oraz bardzo ładnie dobrane proporcje długości rękojeści do długości i  c.w. blanku


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 04 sierpień 2013 - 19:43


#54 OFFLINE   DawidGno

DawidGno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:19

Dziękuje za miłe słowa - to motywuje do pracy :)

Mam tez na warsztacie ST1023-MHX , zdjęcia wkrótce .



#55 OFFLINE   Acho

Acho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 22:15

Bardzo ładnie to wygląda bo ma śliczną sportową linię czyniącą z tej wędki nowoczesny minibolid F1 :) Górrna pianka robi wrażenie jakby była zintegrowana z uchwytem co własnie czyni tą sportową linię a dolny rear świetnie i nowocześnie profilowany jest jej dopełnieniem .Dobrze że nie ociachałeś pianki bo masz bardzo wysmakowaną wędeczkę a nie patyk z nadzianymi spławikami szczupakowymi na żywca raczej starej daty i nad nimi "wkomponowany" uchwyt :ph34r:
Perfekcyjnie jest to zestrojone oraz bardzo ładnie dobrane proporcje długości rękojeści do długości i c.w. blanku

Tak czytam te Twoje posty i widzę, że Ty jesteś "mistrzem świata" :D . Nic nie dasz sobie powiedzieć nikomu, liczy się tylko Twoja racja, Ty montujesz najlepsze kije i najlepiej znasz się na wszystkim. Robisz podjazdy do pewnej osoby, przy każdej nadarzającej się okazji, bez uzasadnienia. Słuchaj, te "spławiki, czy jakieś "korki od gąsiora", jak to mądrze wymyśliłeś, właśnie takie miały być. Że Tobie się coś nie podoba, to nie znaczy, że musisz być złośliwy dla osoby, która wędkę montowała. Wędka była zamówiona i została wykonana w 110%, za co bardzo dziękuję raz jeszcze. Troszkę luzu by Ci nie zaszkodziło. Ciach.

P.S. Przepraszam @DawidGno, że napisałem w Twoim wątku, ale nie mogłem tego tak zostawić, musiałem. Super wykonany kij, tak trzymaj.

Użytkownik Acho edytował ten post 04 sierpień 2013 - 22:19

  • Predatorhunter i Dienekes lubią to

#56 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 05 sierpień 2013 - 08:27

Kolego szanowny nie jestem ani mistrzem świata ani nie robię najlepszych wędek ,ani moja racja nie jest mojsza i najlepsza ,nie znam się ponadto najlepiej na wszystkim .Po prostu wyrażam swoją i tylko swoją opinię na różne tematy dotyczące RB i mam na to wy....ne czy to się komuś podoba czy nie! Nigdzie ponadto nie pisałem że moje to jedynie najlepsze najładniejsze,i najbardziej gustowne, więc nie zarzucaj mi czegoś czego nie napisałem ,powiedziałem lub zrobiłem , no chyba że jest to manipulacja .Do manipulacji już się przyzwyczaiłem ale sprawy prostuję   Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie na temat RB czy  według ciebie można wyrażać tylko opinie pochlebne ? .Dla mnie praca Dawida jest perfekcja i tak to oceniam .Jeżeli uważasz że wędka (" z nadzianymi spławikami ") podoba ci się to moja opinia nie powinna cię obchodzić .Najważniejsze że tobie się podoba i tyle .Piszesz o złośliwości, chyba wyczytałeś coś czego ja nie napisałem, więc uważnie przeczytaj i potem sprawiedliwie oceń. Klient zamawia  monter montuje więc skoro jest to wędka na zamówienie świadczy raczej o zamawiającym niż o monterze . 



#57 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 05 sierpień 2013 - 10:17

Dawid fajny kijaszek, widzialem w innym watku ze ktos probowal zrobic cos podobnego ale niestety z mizernym efektem. Tez mnie cos kusi na muchowym blanku ale ja uzywam kiji jednoczesciowych i nie bardzo mi to sie jakos widzi. @Acho, I like ;)

#58 OFFLINE   DawidGno

DawidGno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 12 sierpień 2013 - 20:20

No kijek ukończony , zastosowałem przelotki jednostopkowe PB Minima 9+szczyt . Kija trzeba się nauczyć gdyż , na początku rzucałem pod nogi ale z minuty na minute rzuty były dłuższe . Podczas testów uwiesił się szczupły 40cm - to muszę powiedzieć wygięcie totalne ! Dzisiaj do kompletu doszła szpulka z JP , myślę że rzuty się wydłużą bo puki co poniżej 20m latały wabiki. Jeszcze muszę się do mister Matusiaka ładnie uśmiechnąć o jakieś knoby bo te się lepią powoli i będzie gitara ^_^ tylko że ten ma pełną skrzynkę i ni jak mu PW podesłać ;/


Użytkownik DawidGno edytował ten post 24 sierpień 2013 - 20:49






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych