Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

PJONGCZANG 2018


  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#61 OFFLINE   WiktorK

WiktorK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 posts
  • Lokalizacja

Posted 10 February 2018 - 16:37

ach... po pierwszej serii wszyscy polacy mieli medale na szyji, sport jest jednak nieobliczalny. Szkoda. tym bardziej ze przegrali jako faworyci. Wierze ze sie tym nie zasmucą i powalczą za tydzien:)



#62 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,038 posts
  • Imię:Zbigniew

Posted 10 February 2018 - 16:44

Lewandowski, gdyby tylko chciał skakać to w cuglach by to wygrał! 


  • WiktorK likes this

#63 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,653 posts
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Posted 10 February 2018 - 16:47

Szkoda. Ale taki jest sport

#64 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 posts
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Posted 10 February 2018 - 16:51

Gdyby Stocha najniżej nie ocenił Polski sędzia ,a dał tylko 18,5 był by medal. Wystarczyło pół punktu.



#65 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 posts
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Posted 10 February 2018 - 16:52

Gratulacje dla chłopaków. Wszystkich. Dla Kamila za wywiad po skokach. KLASA!

 

To jest sport. 4 i 5 miejsce. Każdy by chciał a najbardziej oni. Bądźmy z nimi bo tego potrzebują!


  • WiktorK and Sawiola like this

#66 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 posts
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Posted 10 February 2018 - 16:52

Lewandowski, gdyby tylko chciał skakać to w cuglach by to wygrał! 

 

Będzie miał okazję odkuć się na Niemcach dziś o 18.30. Z Schalke 04.



#67 OFFLINE   michal00kn

michal00kn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 202 posts
  • Lokalizacjawlkp/kp
  • Imię:Michał

Posted 10 February 2018 - 17:00

Polski sędzia odebrał medal Kamilowi...ta polska zazdrość;)
Szkoda Piotrka Żyły.

#68 OFFLINE   spinspektor

spinspektor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 420 posts
  • Lokalizacjaxyz

Posted 10 February 2018 - 17:06

Tak jak wspominałem kilka postów wcześniej, dziś w Phenianie odbyło się mega losowanie :) 

Niestety łut szczęścia ominą Polskich skoczków, ale to nic... odkują się na "dużej"

To mówię Wam ja!

Trzymam kciuki i pozdrawiam kibiców!


  • coma likes this

#69 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,654 posts
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Posted 10 February 2018 - 17:10

Trzymając kciuki z a chłopaków napiszę jednocześnie że mam obawy przed dużą skocznia.Myślę że tam o medal może być jeszcze trudniej.Nie mówiąc o drużynówce.



#70 OFFLINE   spinspektor

spinspektor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 420 posts
  • Lokalizacjaxyz

Posted 10 February 2018 - 17:15

O drużynę to akurat jestem spokojny ;)



#71 OFFLINE   no name

no name

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,172 posts

Posted 10 February 2018 - 17:18

O drużynę to akurat jestem spokojny ;)


Ja też...
biorąc pod uwagę że Norwegów i Niemców w pierwszej dziesiątce nie brakowalo

#72 OFFLINE   Sawiola

Sawiola

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 162 posts
  • LokalizacjaKraina Boleni
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Sawicki

Posted 10 February 2018 - 17:19

Nie ma co spekulować czas pokaże. W Polsce jest taka moda że kibicuje się tylko tym co zdobywają laury , a kiedy forma spada , idzie w zapomnienie. Trzeba być dobrej myśli i kibicować wszystkim naszym sportowcom . Kamil i cała ekipa zaskoczą nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie i wszyscy będą zadowoleni. Panowie trzymamy kciuki z naszych BIAŁO CZERWONYCH.


  • coma likes this

#73 OFFLINE   spinspektor

spinspektor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 420 posts
  • Lokalizacjaxyz

Posted 10 February 2018 - 17:23

@tony1983 nie wiem jak długo interesujesz się skokami, ale ja wiem, że wyniki z indywidualnego konkursu na średniej skoczni nie dają wyników w drużynowym konkursie na dużej skoczni. To zupełnie nowe zawody i na dodatek ponad tydzień do konkursu. Wszystko się może zdarzyć... Oby tylko warunki były sprawiedliwe.

Tak czy inaczej, forma jest tylko trochę spokoju w tej chwili i będzie ok.



#74 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,654 posts
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Posted 10 February 2018 - 17:34

Nie ma co spekulować czas pokaże. W Polsce jest taka moda że kibicuje się tylko tym co zdobywają laury , a kiedy forma spada , idzie w zapomnienie. Trzeba być dobrej myśli i kibicować wszystkim naszym sportowcom . Kamil i cała ekipa zaskoczą nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie i wszyscy będą zadowoleni. Panowie trzymamy kciuki z naszych BIAŁO CZERWONYCH.

Nie wiem jaka jest moda.Wiem natomiast że mamy problem z czwartym do drużynówki a oprócz Niemców i Norwegów są jeszcze na przykład Słoweńcy.

Ja osobiście największym optymistą byłem dziś do momentu jak okazało się że wiatr będzie miał duży wpływ na konkurs.

Kibicuje zawsze ale to nie przeszkadza mi zauważyć że na przykłąd Kamil którego uważam za wzór Sportowca pod każdym względem nie jest moim zdaniem w optymalnej formie.On sam mówi o spóżnianych skokach,mówi o tym otwarcie Adam Małysz,mówią dziennikarze.Co nie zmienia faktu że zawodnika tej klasy,najwyższej,stać na wszystko.Uważam że trzeba kibicować i wspierać ale nie dmuchać balona i być też realistą.Scenariusz braku medalu na skoczniach olimpijskich jest tak samo możliwy jak na przykład dwa złote medale.Oby ziścił się ten drugi :) .


  • BOB, coma and grzegorzyk like this

#75 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,650 posts
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Posted 10 February 2018 - 18:21

Co wy o tym Stochu dzisiaj Hula był zdecydowanie lepszy a punkty za skok drugi Huli taki sam jak Stocha
z czapki. Co w wywiadzie sam Kamil przyznał

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

#76 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,056 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 10 February 2018 - 19:08

Z ostatniej chwili! Jury konkursu po odrzuceniu protestów odebrało medale Norwegom. Forfang miał za długie gacie w kroku, a u Johanssona znaleziono w wąsach niedozwoloną substancję. Z kolei Wellingerowi odebrano złoty medal (którego jeszcze nie miał, bo dekoracja jest jutro), bo jak słusznie stwierdzono, Szkopy odkują się w saneczkach. Ostateczne wyniki konkursu na skoczni normalnej: Stoch, Hula, Kot. Temu ostatniemu uwzględniono bonus za nie ogacenie kocem przez Waltera Hofera. Suma sumarum kibice biało-czerwonych mogą być chyba usadysfakcjonowani. Czekamy z optymizmem na drużynówkę. Tym bardziej, że inne reprezentacje wyglądają blado (szczególnie nasi "zachodni sąsiedzi" - czterech w 8 po pierwszej serii). Sędzia z Polski został przeniesiony do zamiatania zeskoku z powodu postępującego zeza. Z zaostrzonymi apetytami oczekujemy na występ Justyny Kowalczyk na 30km klasykiem. Może ukończy.

Edited by Maciej W., 10 February 2018 - 19:09.

  • Tomek88 and WojtekCIN like this

#77 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 653 posts
  • Imię:Bartosz

Posted 10 February 2018 - 19:27

Szkoda Stefana około 6 pkt przewagi miał nad Kamilem w drugim skoczył tyle co Kamil i jeszcze na dodatek uplasował się za nim. Parodia te - pkt za wiatr


  • grzegorzyk likes this

#78 OFFLINE   no name

no name

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,172 posts

Posted 10 February 2018 - 19:47

Po prostu

Nasi mieli dziś nie wygrac I tyle


Ciekawe czy jak by po pierwszej serii na podium byli by niemcy to czy też by była druga seria

Z drugiej strony jak by skoczyli po 110 metrów to by nie było o czym dyskutować

Ale najbardziej to mnie wkur...o takie gadanie komentatorów przed konkursem że medale na pewno będą nasze a po pierwszej serii to juz malo co sie nie zesr...i z radości A tu taka niemała niespodzianka

Edited by tony1983, 10 February 2018 - 19:47.


#79 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,056 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 10 February 2018 - 20:19

Sami sobie jesteśmy winni. My, jako kibice i sportowcy, którym chce się w tym brać udział. My jesteśmy w tej uprzywilejowanej sytuacji, że możemy wstać z fotela i pójść na ryby, albo pogawędzić na ulubionym forum. W czarnej dupie są tacy jak Stefek Hula. Koleś dwadzieścia lat żyje non stop w reżimie treningowym, odżywia się jakims dietetycznym badziewiem, podlizuje się Apoloniuszowi, żeby go nie wypieprzył do pucharu interkontynentalnego. Koniec końców jedzie na turniej życia, siada na belce, zjeżdza, leci na łeb na szyję, ląduje telemarkiem i...Zacne grono zaczyna mędrkować wraz z komputerem nad siłą i kierunkiem wiatru, nad stylem w locie i przy lądowaniu, nad belką. Wychodzą z tego pseudomatematyczne karampuki. A czemu to służy? Jak się w sporcie gmera to zaczyna śmierdzieć. Mam do Was pytanie: a gdyby tak zrzucić z wieży tych sędziów, olać wiatr, olać telemark i przy obecnych możliwościach technicznych uwzględniać odległość co do centymetra? Wszak faceci nie startują w hali tylko na wolnym powietrzu, więc, jak widać po dzisiejszym konkursie (Kubacki) pogoda musi mieć wpływ na wyniki. Po co utrzymywać grono mądrych głów mądrzejszych od papieża? Tam gdzie czyjeś paluszki zaczynają gmerać przy wymiernym wyniku kończy się czysty sport i traci sens kibicowanie. Nie staję w obronie Polaków. Potrafię ocenić z przybliżeniem do metra ile skoczył ten czy ów, ale oglądanie ich zdziwionych twarzy, gdy dowiadują się, że przegrali z facetem skaczącym 5 metrów krócej... Mizerna przyjemność.
  • coma and Sawiola like this

#80 OFFLINE   giaur27

giaur27

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 posts
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mariusz

Posted 11 February 2018 - 12:32

Walka trwa nadal- mamy drużynę mocną jak nigdy wcześniej i trzeba trzymać za nich kciuki, bo na to naprawdę sobie zasłużyli !

Olimpiada to święto sportu- wygrywają najlepsi, najlepiej przygotowani do turnieju, albo najwięksi farciarze danego dnia- oby dla nas i naszych skoczków pozostałe konkursy kończyły się łzami wzruszenia smile.png


  • Sawiola likes this