Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

M&J Spin Fly

mikro jigi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
715 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 02 lipiec 2018 - 08:01

Za taką robotę to tytuł TWÓRCY jak najbardziej by się należał  ;)

Mówisz - i masz. Witamy nowego właściciela statusu "Twórca". Szczere gratulacje :)



#142 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 02 lipiec 2018 - 09:45

Jest Mi bardzo miło dołączyć do tak zacnego grona , to bardzo duże wyróżnienie mojej pracy ,nie zamierzam spocząć na laurach a będę się dalej rozwijał mam nadzieję.


Użytkownik MARIUSZ 69 edytował ten post 02 lipiec 2018 - 09:46


#143 OFFLINE   czerwony590

czerwony590

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 14:58

Zaiste mistrzem JEDI stales sie tylko pamietaj strzez sie ciemnej strony mocy 😁

Użytkownik czerwony590 edytował ten post 02 lipiec 2018 - 15:50

  • MARIUSZ 69 lubi to

#144 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 02 lipiec 2018 - 15:19

Zaiste mistrzem JEDI stales sie tylko pamietaj strzesz sie ciemnej strony mocy

Póki co wszystko zmierza we właściwym kierunku  ;) i nie będę tego zmieniał   :) .Nadal sprawia mi  to sporo satysfakcji i chęci do realizacji kolejnych projektów ,a jeżeli jest pozytywny odbiór tego co robię, to tym bardziej Mnie to cieszy  :good: .Ryby również doceniają moje starania ,co jest bardzo ważne ,tak myślę ;)



#145 OFFLINE   LOLO

LOLO

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1588 postów
  • LokalizacjaBieruń
  • Imię:Aleksander

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:36

Gratuluję nowego statusu ;)


  • MARIUSZ 69 lubi to

#146 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 03 lipiec 2018 - 22:33

Gratuluję nowego statusu ;)


Dzięki, Alku po części miałeś też w tym swój udział😉

Użytkownik MARIUSZ 69 edytował ten post 03 lipiec 2018 - 22:34

  • LOLO lubi to

#147 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3941 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 04 lipiec 2018 - 07:53

GRATULACJE! !!
Za robaczki, które robisz Mariuszu powinieneś NOBLA dostać.
  • MARIUSZ 69 lubi to

#148 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:47

GRATULACJE! !!
Za robaczki, które robisz Mariuszu powinieneś NOBLA dostać.


Wypada szczerze podziękować, prawie od początku dopingowałeś Marcinie moje działania,co nie było bez znaczenia ,opinia innych jest ważna bo potrafi potwierdzić w przekonaniu co do słuszności tego co się robi. Początki zawsze są trudne i pełne chwil zwątpienia, wtedy wsparcie kolegów jest ważne.Staram się zawsze dążyć do osiągnięcia dobrego poziomu ,i jak widzę postęp w moich działaniach to jeszcze bardziej się przykładam do tego co robię.
  • Piotr Gołąb, Pisarz.......ewski Piotr i woblery z Bielska lubią to

#149 OFFLINE   LOLO

LOLO

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1588 postów
  • LokalizacjaBieruń
  • Imię:Aleksander

Napisano 04 lipiec 2018 - 20:17

Dzięki, Alku po części miałeś też w tym swój udział

Jaki tam udział.Na taki tytuł każdy sam sobie zapracowuję,a w Twoim przypadku ta praca jest na niesamowicie wielkim poziomie  :good:


  • MARIUSZ 69 lubi to

#150 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 lipiec 2018 - 06:40

Dostałem od bardzo dobrego kolegi takie bardzo ładne woblerki ,na próżno ich szukać w sprzedaży ,praca kolory rewelacja, jakość wykonania na maksymalnym poziomie


29b39127a0f8b7856ed9b799e5f1002e.jpgf0f1db3caeb8dddb53e538fb4a6d5c36.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#151 OFFLINE   ivar

ivar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 131 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 15:28

Po powrocie z wyprawy informuję że na Mariuszowe mikrojigi fantastycznie wręcz reagowały fińskie jazie, również te powyżej 40cm...były momenty w których brania miałem co drugi trzeci rzut, licznym przyłowem były okonie...w sumie złapałem na te przynęty ponad 40 jazi w tym koło 7 powyżej 40 cm.. a na jaziach byłem dwa razy po około dwie godziny( no może troszkę dłużej, ale niewiele), gdyż nocowałem akurat nad rzeką w której żyły i raz łapałem po kolacji, a drugi raz przed śniadaniem.....jedyna uwaga dotycząca wykonania, jednak zaznaczam że jaziom kompletnie to nie przeszkadzało, były nóżki prostujące się pod wpływem wody..jeden z moich mikro jigów miał jednak nóżki nie z piór lecz z jakiegoś tworzywa i ten przeszedł Finlandię bez żadnych widocznych zmian, mimo kilku ryb które miały go w pysku. Rzucać można nimi dość daleko, mój najdelikatniejszy kij na wyprawie czyli sashimia trout spin (przy kołowrotku Penn slammer 260 i plecionce 0,1 czyli wcale nie taki UL zestaw..) rzucał nimi całkiem sprawnie... Mariuszowe mikrojigi są świetną przynętą..zaskakująco wręcz skuteczną..z cała pewnością zamówię ich jeszcze kilka.. już mam kilka nowych pomysłów na nie (tak Mariusz wiem że trochę wydziwiam, ale wierzę że i tym razem dzielnie zniesiesz moje wymysły)...


Użytkownik ivar edytował ten post 05 lipiec 2018 - 15:41

  • MARIUSZ 69 i cyprys19 lubią to

#152 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 lipiec 2018 - 16:45

Po powrocie z wyprawy informuję że na Mariuszowe mikrojigi fantastycznie wręcz reagowały fińskie jazie, również te powyżej 40cm...były momenty w których brania miałem co drugi trzeci rzut, licznym przyłowem były okonie...w sumie złapałem na te przynęty ponad 40 jazi w tym koło 7 powyżej 40 cm.. a na jaziach byłem dwa razy po około dwie godziny( no może troszkę dłużej, ale niewiele), gdyż nocowałem akurat nad rzeką w której żyły i raz łapałem po kolacji, a drugi raz przed śniadaniem.....jedyna uwaga dotycząca wykonania, jednak zaznaczam że jaziom kompletnie to nie przeszkadzało, były nóżki prostujące się pod wpływem wody..jeden z moich mikro jigów miał jednak nóżki nie z piór lecz z jakiegoś tworzywa i ten przeszedł Finlandię bez żadnych widocznych zmian, mimo kilku ryb które miały go w pysku. Rzucać można nimi dość daleko, mój najdelikatniejszy kij na wyprawie czyli sashimia trout spin (przy kołowrotku Penn slammer 260 i plecionce 0,1 czyli wcale nie taki UL zestaw..) rzucał nimi całkiem sprawnie... Mariuszowe mikrojigi są świetną przynętą..zaskakująco wręcz skuteczną..z cała pewnością zamówię ich jeszcze kilka.. już mam kilka nowych pomysłów na nie (tak Mariusz wiem że trochę wydziwiam, ale wierzę że i tym razem dzielnie zniesiesz moje wymysły)...

Bardzo dobre wiadomości choć nie ukrywam że nie są dla mnie zaskoczeniem ;) przynęty przetestowałem i byłem prawie pewien że będą skuteczne.Co do trwałości to wiadomo że ze względu na materiały użyte do ich budowy ,w większości  naturalne ograniczają ich tzw. ''niezniszczalność '' :huh: .Ale ich skuteczność pozwala o tym BARDZO SZYBKO  zapomnieć.Nad odnóżami pracuję i staram się to ogarnąć .Co do wydziwiania to Mi to nie przeszkadza lubię wyzwania :D


  • cyprys19 lubi to

#153 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2662 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 06 lipiec 2018 - 18:58

GRATULACJE! !!
Za robaczki, które robisz Mariuszu powinieneś NOBLA dostać.

Hej słusznie prawisz . :highfive:

Każdy kto choć trochę siedział przy imadle widzi stopień trudności jaki Mariusz pokonał i do jakiej doszedł perfekcji.

A tytułu i ja  Gratuluję :clappinghands: :whistling:


  • pmiszk1, MARIUSZ 69 i cyprys19 lubią to

#154 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 lipiec 2018 - 06:51

Hej słusznie prawisz . :highfive:
Każdy kto choć trochę siedział przy imadle widzi stopień trudności jaki Mariusz pokonał i do jakiej doszedł perfekcji.
A tytułu i ja  Gratuluję :clappinghands: :whistling:


Piotrek jesteś kolejną osobą która dostarczyła mi sporo motywacji i doceniła moje starania .Nie pozostało to dla mnie bez znaczenia ,DZIĘKI. Żeby dojść do tego etapu na którym obecnie jestem ,kilka robali trzeba było ukręcić. Traktowałem to na zasadzie wyzwania i każdy postęp bardzo mnie cieszył, dążąc do samodoskonalenia rozwijałem swoje możliwość, powstawały też nowe wzory jigów.Ciągle są jakieś nowe pomysły i wyzwania z którymi będę się z wami dzielił.

#155 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 lipiec 2018 - 22:44

Udało się w końcu wyskoczyć nad wodę i można było kilka tematów sprawdzić

4666acb19e83b57e6e0a49422c214804.jpgf36695eff168b919805cffa743b506bd.jpg1158bc3323462177ead926fa5d5436de.jpg8c8b4d15f16baa661de66bfa7ee376f9.jpgec74bc71335b0cc5549b6c85d50b1b48.jpgcf5207f1f4c7ae6c80253310cd507df9.jpga994c1055d96c51d1e2f84764c86d58d.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  • Piotr Gołąb, woblery z Bielska i Goliat lubią to

#156 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 10 lipiec 2018 - 06:47

Tej ostatniej to chyba płetwy maznąłeś akrylem na czerwono :) pięknie wybarwiona.


  • MARIUSZ 69 lubi to

#157 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3941 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 10 lipiec 2018 - 06:57

A co tu sprawdzać. ...wiadomo, że wszystko będzie działać!
Pięknie ubarwione te ''krasnopiórki ''.
  • MARIUSZ 69 lubi to

#158 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 10 lipiec 2018 - 06:59

Tej ostatniej to chyba płetwy maznąłeś akrylem na czerwono :) pięknie wybarwiona.


Właśnie za te kolory są grzechu warte, i oczywiście za waleczność. Jak przekraczają 30 cm to przeważnie mają takie kolory ,a ich łuska robi się ciemniejsza.

Użytkownik MARIUSZ 69 edytował ten post 10 lipiec 2018 - 07:27

  • Goliat lubi to

#159 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:07

A co tu sprawdzać. ...wiadomo, że wszystko będzie działać!
Pięknie ubarwione te ''krasnopiórki ''.

Eksperymentyję z kolorami, ich zestawieniem i obciążeniem ,ma być idealo .Sprawdzanie jest równie przyjemne jak tworzenie😉 ,jeszcze jak ryby współpracują.

Użytkownik MARIUSZ 69 edytował ten post 10 lipiec 2018 - 07:08


#160 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:16

Właśnie za te kolory są grzechu warte, i oczywiście za wyłączność. Jak przekraczają 30 cm to przeważnie mają takie kolory ,a ich łuska robi się ciemniejsza.

 

To prawda. Mam łowisko z takimi 35+ i zawsze w kwietniu je łowię na kukurydzę na spławik. Mega frajda na lekkim zestawie. Jak kiedyś zainwestuję w zestaw UL to na pewno się do Ciebie odezwę, bo łowienie musi być  fascynujące. Pozdro.


  • MARIUSZ 69 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych